Media Markt
Zobacz wszystkie opinie o firmie Media Markt

Media Markt

Opinia pracownika firmy Media Markt

Robota w stresie

Niska pensja, presja czasu, mobbing, bezsens przemeblowań, brak towaru, demotywujacy program premiowy

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, mobbing

Omijać szerokim łukiem

Kiedyś było ok.Wszystko zmieniło się wraz ze zmianą zarządu na jesieni 2019.Od razu zaczął się dziki wyścig szczurów i nacisk na wszystkie parametry jakie można tylko sobie wymyślić- obrót, gwarancje, usługi, ilość obsłużonych klientów, ilość sztuk na paragonie, Tytusy, rekomendowane, mediamarkt poleca,złap okazję, karty klienta, pułkowniki, marki własne...wszystko musisz mieć zrobione na maksa, bo jak ci czegoś zbraknie, to pranie mózgu u kierowników cię czeka. Niektóre parametry sprzedaży są sprzeczne ze sobą, jak zrobisz jeden to drugiego się nie da. Są tez usługi, np. optymalizacja obrazu, które są niczym więcej niż tylko oszustwem na kliencie. Oczywiście to tez parametr do wyrobienia.Ciągłe straszenie, ze przyjedzie regionalny, prezes, wiceprezes, itp. Poranne narady, gdzie dowiesz się jak zwykle, że wszystkiego jest za mało. Najgorsze są nieustannie rosnące plany do wyrobienia, to jest najbardziej frustrujące, bo jeśli dajmy na to dwa lata temu byłeś najlepszy, to przy dzisiejszych planach zasłużyłeś co najwyżej na magiel u kierownika. Premie coraz trudniej zrobić, żyje się i pracuje w nieustannym napięciu, że ci czegoś zabraknie. Do tego zrobili ostatnio premię kolektywną.Ty możesz mieć wszystko na maksa zrobione, ale nie dostaniesz nic, jeśli sklep planu nie wyrobił. Jeśli się wszystko uda, to premia fajna,ale o to coraz już trudniej. Przeważnie okazuje się , ze straszysz ludzi i wywierasz na nich presję na kupno gwarancji a nic za to nie dostaniesz. Towar w mediakach coraz gorszy, bo centrala nowa i "zielona" i nie ma pojęcia co zamawiać dobrego i duże braki na stokach, -

Plusy

Już ich prawie nie ma

Minusy

To co wymieniłem w opinii

Super tylko wirus trochę namieszał

Praca super niestety wirus trochę namieszał i umowa została nieprzedłużania

Plusy

Dobra atmosfera

Minusy

Nie mialam

Świetna

Zespół bardzo serdeczny, kierownik pomocny. Pakiet pełen szkoleń

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu