Opinia pracownika firmy Media Markt

Zobacz wszystkie opinie o firmie Media Markt

Storage manager
STORAGE MANAGER (były pracownik) –  Lodz, POLAND12 grudnia 2016
Working effectively independently and equally as part of a team . good communication and interpersonal skills , hard working employee, responsible, fulfills duties to a professional level
Plusy
No
Minusy
Short break, yes . insurance yes, quater prime yes

Inne opinie pracowników firmy Media Markt

Negatywna
sprzedawca, doradca klienta (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie28 sierpnia 2019
Praca tragedia nie polecam. Niskie zarobki, duża rozbieżność między pracownikami. Nowy dostaje tyle co pracownik, który pracuje lata. Kadra kierownicza tragedia... Kierowniczki zajmujące się sprzedażą jedyną techniką jaka znają to zastraszanie ludzi. Brakuje im wiedzy o produktach i o zarządzaniu ludźmi w wielu przypadkach ociera się o mobbing. Plany gwarancyjne dla pracowników są nie realne zrobienie 15000 nie gwarantuje premii.
Różnie
Sprzedawca (były pracownik) –  Jeden ze sklepów w województwie śląskim15 sierpnia 2019
Rosnąca liczba obowiązków, praca pod ciągłą obserwacją, nierealne wymagania co do sprzedaży i malejące premie dla nielicznych, którzy je dostaną, a podstawa niewiele wyższa niż minimalna krajowa. Za krzywe spojrzenie na dyrektora - zwolnienie.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6