Opinia pracownika firmy Media Markt

Zobacz wszystkie opinie o firmie Media Markt

Nienajlepsza atmosfera w pracy
kasjer (były pracownik) –  Łódź17 marca 2013
Uważam że nie mam możliwości dalszego rozwoju w tej firmie co mnie prowadzi w kierunku szukania innej pracy.
Plusy
Minusy

Inne opinie pracowników firmy Media Markt

Negatywna
sprzedawca, doradca klienta (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie28 sierpnia 2019
Praca tragedia nie polecam. Niskie zarobki, duża rozbieżność między pracownikami. Nowy dostaje tyle co pracownik, który pracuje lata. Kadra kierownicza tragedia... Kierowniczki zajmujące się sprzedażą jedyną techniką jaka znają to zastraszanie ludzi. Brakuje im wiedzy o produktach i o zarządzaniu ludźmi w wielu przypadkach ociera się o mobbing. Plany gwarancyjne dla pracowników są nie realne zrobienie 15000 nie gwarantuje premii.
Różnie
Sprzedawca (były pracownik) –  Jeden ze sklepów w województwie śląskim15 sierpnia 2019
Rosnąca liczba obowiązków, praca pod ciągłą obserwacją, nierealne wymagania co do sprzedaży i malejące premie dla nielicznych, którzy je dostaną, a podstawa niewiele wyższa niż minimalna krajowa. Za krzywe spojrzenie na dyrektora - zwolnienie.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6