Opinia pracownika firmy Media Markt

Zobacz wszystkie opinie o firmie Media Markt

Negatywna
sprzedawca, doradca klienta (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie28 sierpnia 2019
Praca tragedia nie polecam. Niskie zarobki, duża rozbieżność między pracownikami. Nowy dostaje tyle co pracownik, który pracuje lata. Kadra kierownicza tragedia... Kierowniczki zajmujące się sprzedażą jedyną techniką jaka znają to zastraszanie ludzi. Brakuje im wiedzy o produktach i o zarządzaniu ludźmi w wielu przypadkach ociera się o mobbing. Plany gwarancyjne dla pracowników są nie realne zrobienie 15000 nie gwarantuje premii.

Inne opinie pracowników firmy Media Markt

Różnie
Sprzedawca (były pracownik) –  Jeden ze sklepów w województwie śląskim15 sierpnia 2019
Rosnąca liczba obowiązków, praca pod ciągłą obserwacją, nierealne wymagania co do sprzedaży i malejące premie dla nielicznych, którzy je dostaną, a podstawa niewiele wyższa niż minimalna krajowa. Za krzywe spojrzenie na dyrektora - zwolnienie.
Lubin woj dolnośląskie to dno
Nieważne (obecny pracownik) –  Lubin, dolnośląskie10 sierpnia 2019
Pani dyr pożal sie Boże karierowiczka jakich mało , nikt nie wie jak zdobyła ten stołek , bo na pewno nie wiedzą menadżerską i podejściem do ludzi. Juz przyjmując do pracy kłamie w żywe oczy o zarobkach i panujących stosunkach, jak na wymygajacą pracę niby w renomowanej firmie to zarobki ( ustalane przez nią , bo im mniej da tym ma więcej dla siebie ) to porażka i to dosłownie. Ona myśli nadal , ze płaca 2000- 2300 pln netto na rękę to szczyt marzeń . Całymi dniami nie ma jej w pracy, nikt z góry tego nie kontroluje, nie wiem czemu, na innych marketach dyr siedzieli cały dzien, ją trafić to jak 6 w totka,,a wystarczyło by sprawdzić położenia jej tel. Jak ma być jakaś kontrola lub regionalny wpada to w jeden dzien trawa na zielono, a tak wszystko sie wali, nawet drzwi przeciwpożarowe zastawione towarem, bo jej i tak sie nic nie stanie , skoro jej nie ma. Były alarmy bombowe na sklepie, kier dyżurny dzwoni do niej co robić??? Nie dodzwonisz sie nie odbiera nie oddzwoni , potem szuka winnych, bo ktoś podjął złą decyzje. Kierownicy z jej otoczenia to tzw tylko jej ludzie, jak nie trwasz w jej zakłamaniu wylatujesz, nawet jak jesteś dobry, nie wchodzisz jej w d...pę wypadasz. Kierownicy, bez wykształcenia kierunkowego, nauczyli się czegoś i tylko się drą , szczególnie jedna jej psiapsióła, wzięła ja z targu tam sprzedawała jajka ( tak mówili ludzie ) na niczym sie nie zna a terminy jej nie obowiązują, wszystko na ostatnią chwile, albo nie zamówi tego czym handlujemy i dobrze schodzi. Razem w tym zakłamaniu udają , ze sklep funkcjonuje , jak tylko ktoś im podpadnie nawet najlepsi  więcej... jest zwalniany, ludzie tez sami odchodzą , bo juz ich krew zalewa. Pani dyr udaje , ze stwarza super warunki do pracy, najpierw koleżanka wróciła ze szkolenia mówiła jak jest gdzie indziej, to nagle były zakupy robione, kawa mleko cukier , potem tez owoce doszły , przez chwile były tez słodycze , ale zabrała. A obecnie od tego roku udaje integracje z zespołem , stworzyła grupę w necie filmuje urodziny i udaje przed góra jak to w Lubinie jest super atmosfera, a co chwila wzywa ludzi do gabinetu ( tzn wtedy jak wpadnie do pracy np w tyg powiedzmy , ze jest to łącznie 12-14 godz ) o czym nikt w Warszawie nie wie. Ale rozliczać potrafi i niesamowity nacisk i presje robić na pracownikach nawet telefonicznie po godz pracy. Potrafi tez słać e-mail po pracy szczególnie w nocy, do szefostwa tez , udając jak jest zapracowana. Moje zdanie jest takie , ze nie powinna prowadzić dłużej ani tego ani żadnego innego sklepu, bo sie nie nadaje i sklep padnie przez nią bo jest coraz gorzej.....szkoda słów  zwiń

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6