Opinia pracownika firmy Media Markt

Zobacz wszystkie opinie o firmie Media Markt

Miejsce pracy, w którym wszyscy się szanują
Kasjer (były pracownik) –  Wałbrzych12 stycznia 2013
Miejsce pracy, w którym panuje cicha i spokojna atmosfera. Brak możliwości zatrunienia stałego, gdyż byłam zatrudniona z podfirmy. Współpracownice były bardzo miłe, pokazywały i pomagały w pierwszych chwilach po przyjęciu. Praca spokojna i ciekawa. Tutaj nauczyłam się obsługi kasy fiskalnej, z którą wcześniej nie miałam do czynienia.
Plusy
stołówka, praca w czystym i ciepłym pomieszczeniu
Minusy
jedna zmiana popołudniowa

Inne opinie pracowników firmy Media Markt

Obsługa klienta
Obsługa klienta (były pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie3 listopada 2019
Praca w bardzo dobrych warunkach kadra zarządzająca wie jak zmotywować pracownika
Plusy
Rodzinna atmosfera
Negatywna
sprzedawca, doradca klienta (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie28 sierpnia 2019
Praca tragedia nie polecam. Niskie zarobki, duża rozbieżność między pracownikami. Nowy dostaje tyle co pracownik, który pracuje lata. Kadra kierownicza tragedia... Kierowniczki zajmujące się sprzedażą jedyną techniką jaka znają to zastraszanie ludzi. Brakuje im wiedzy o produktach i o zarządzaniu ludźmi w wielu przypadkach ociera się o mobbing. Plany gwarancyjne dla pracowników są nie realne zrobienie 15000 nie gwarantuje premii.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6