Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Media Markt

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (1 038)
miła atmosfera
sprzedawca (obecny pracownik) –  Częstochowa14 maja 2018
Nierelatywne zarobki do powierzanych obowiązków i odpowiedzialności .
Plusy
Pakiety socjalne, miła atmosfera, zgrana załoga .
Minusy
zarobki, niskie i nie widać perspektyw żeby mogły iść do góry
Media Markt Gdańsk ul. Grunwaldzka
sprzedawca (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie19 lutego 2018
Jeżeli chodzi o pracę w Media Markt w Gdańsku nie polecam. Zacznijmy od tego że pieniądze jakie płacą są śmieszne. Bliska granica najniższej krajowej. Obiecują że można drugie tyle wypracować sobie premii. Tak tylko że sprzedając "światłowód" bądź sprzedając "gwarancje". Jeżeli chodzi o kierownictwo czy dyrektora to nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach. Pani Kierownik podczas kontroli z centrali zwalnia promotora żeby wypaść jak najlepiej sprzedając mu czajnik nie dość że z gwarancją to jeszcze prowadzi go do Orange bo może mieć ten czajnik taniej. Śmiech na sali potem taka osoba ma za zadanie szkolić nowych pracowników... szczerze odradzam tam pracę. Małe perspektywy awansu a podwyżka po okresie próbnym między 100-300 zł brutto....
Plusy
Minusy
Zero perspektywy awansu, śmieszne pieniądze
praca niewiele sie ma do pracy sprzedawcy
sprzedawca-doradca fachowy (obecny pracownik) –  Gdynia, PM18 lipca 2013
Typowy dzień pracy przebiega tak:
-ścieranie kurzu,kontrola stanu bhp działu
-układanie kartonow z towarem na półkach co wiąże sie z tym ze czesto spedzasz pare godzin na kolanach bo połki sa nisko,towaru dużo i trzeba go upchac wg pewnych zasad
-układanie i przekładanie z miejsca w miejsce(bez sensu)towaru na paletach ktory przeważnie jest cięzki,
-uzupełnianie koszy z towarem na środkowych alejkach.
-sprawdzanie i drukowanie cen.
-dostawy towaru-czasem po pare palet dziennie
-doradzanie klientowi ,wpychanie gwarancji+(przymus)wiec sie nagadasz sporo.

-Ilu kierowników i ich zastepców-tyle pomysłow na ułozenie towaru i wygląd sklepu,ty robisz co ci karzą po to by za chwile ktos inny powiedzial ze to bez sensu i daje swoj pomysl-i tak nonstop.nikt nie przemysli swoich pomysłow,ty sie narobisz ,nadzwigasz,czasem trwa to pare dni.Syzyfowa praca.
-Jesli chodzi o rozwoj to możliwosc jest,tylko trzeba miec duza odpornosc na stres i twarde 4 litery.
-Jesli chodzi o kierowników-nie można narzekac-sa to mlodzi ludzi,pozytywnie nastawieni,jest spoko,nie ma podziału kiero-pracownik.
-Jesli chodzi o pracowników-jak trafisz na leserów to masz przerąbane,bo sie zarobisz.
-Praca po 8-10-12 godzin (róznie)dziennie,w tym jedna przerwa 30 minut, cały czas stoisz lub kleczysz,nie mozna przysiasc na chwile bo nie ma na czym.
-ciezko z wolnymi weekendami.
-Umowa po 3 miesiacach próbnych -na rok- potem na 2 lata- potem na stałe.
-Kasa na ręke 1330 zl + ze "sprzedazy gwarancji+"(za jedna dostajesz okolo 12 zl roznie bywa)ale nie licz na duzy zysk z tego,zalezy od dzialu.a klienci
  więcej... niechetnie biora .
-Wypłata stanowczo za niska do wykonywanej pracy.
-Praca ma mało wspólnego ze sprzedaża,raczej jestes magazynierem,dokladaczem i ukladaczem towaru na półkach.Prawie jak w tesco,a moze i tak samo.
-kobiety tak samo cieżko pracuja i dzwigaja
-sa szkolenia z towarów na dziale ale jest ich za malo zdecydowanie.

zwiń
Plusy
boss-super, kierownicy spoko, pakiet socjalny, wczasy pod grusza, premie za "gwarancje+", normalna umowa i skladki, premie na swieta okolo 200zl, w pelni wyposazona stołowka z maszynami pepsi itp
Minusy
praca stojaca lub klecząca, słaba klimatyzacja latem, głośna muzyka na markecie z każdego działu inna tworza mix ogluszajacy, zniszczone dłonie, słaba pensja, cieżka praca-kartony nawet po 10kg jeden
Nienajlepsza atmosfera w pracy
kasjer (były pracownik) –  Łódź17 marca 2013
Uważam że nie mam możliwości dalszego rozwoju w tej firmie co mnie prowadzi w kierunku szukania innej pracy.
Minusy
Miejsce pracy, w którym wszyscy się szanują
Kasjer (były pracownik) –  Wałbrzych12 stycznia 2013
Miejsce pracy, w którym panuje cicha i spokojna atmosfera. Brak możliwości zatrunienia stałego, gdyż byłam zatrudniona z podfirmy. Współpracownice były bardzo miłe, pokazywały i pomagały w pierwszych chwilach po przyjęciu. Praca spokojna i ciekawa. Tutaj nauczyłam się obsługi kasy fiskalnej, z którą wcześniej nie miałam do czynienia.
Plusy
stołówka, praca w czystym i ciepłym pomieszczeniu
Minusy
jedna zmiana popołudniowa

Zobacz więcej opinii o firmie Media Markt

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6