Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Media Markt

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (1 005)
Rybnik, doradca klienta
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie17 lipca 2019
Nie polecam, nękanie pracowników, grożeniem utratą pracy. Ciągłe notoryczne gnębienie przez kierowników marketu. Często źle liczone premię na niekorzyść pracownika. Nierealne plany miesięczne gwarancję rzędu 13000-17000 złotych.
Plusy
Umowa bezterminowa
Bardzo nie polecam pracy
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  wielkopolskie29 czerwca 2019
Praca w Media Markt wśród pracowników na dziale bardzo przyjazna i miła. Natomiast cyrki zaczynają się w kontakcie z kierownictwem. Licza się tylko pakiety usług, Power Service i oszukiwanie klienta (pakiety usług i ubezpieczeń niby w cenie a tak naprawdę cena sporo podniesiona) aby tylko kierownicy wyrobił premie a pracownicy mieli z tego ochlapy, kierownicy potrafią wyrzucić towar na środek alejki i krzyczeć że jak się nie podoba to spier***** do Tesco, tylko mamy pamiętać że tam zarobimy gó***(jakby w Media Markt zarabiano kokosy) Można to nazwać śmiało już mobbingiem bo to co się tam dzieje to przesada. Wyliczanie nawet z korzystania z toalety. Kierownicy,, motywują,, nas premiami które są tak naprawdę ochlapami, nas pracowników(jak i promotorow) traktują niżej niż zero. Jak zwykłego łosia do zarabiania pieniędzy.
Plusy
Minusy
Zarobki, kultura osobista przełożonych i wszystko
Najgorsze miejsce pracy
Obsługa klienta (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie2 kwietnia 2019
Wyzysk pracowników, płaca minimalna, umowy śmieciowe, terminy realizacji zamówień od klientów są 10 razy dłuższe niż te podane przez Media Markt za co baty zgarniają pracownicy. Poziom obsługi klienta taki sam jak poziom zatrudniania pracowników. Nigdy więcej tam nie wrócę, nikomu nie polecam.
Plusy
Minusy
niska wypłata, umowa śmieciowa, brak BHP, niewywiązywanie się z umów
Stanie 12h, układanie towaru i przekonywanie własnej babci że czarne jest różowe.
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Polska8 sierpnia 2018
Góra, czyli kierownictwo wszelkiej złożonej maści, uważa że wszyscy przychodzą do pracy zarabiać pieniądze. Wątpię że ktokolwiek przychodzi w takie miejsce z nadzieja na karierę i zarobki, liczy sie raczej umowa o prace. Firma której strategie marketingowe swoją skutecznością nie dorównują nawet wielosztukom w żabce. Najbardziej szokujące dla nowego pracownika jest zerowe zorientowanie na produkt. Nikogo nie interesuje jak duża masz wiedzę i jak fachowe jest twoje doradztwo. Jeśli nie ubierzesz klienta w pakiet USŁUG, które dla 90% z nich są kompletnie zbędne, to czeka cię rozmowa z przełożonym. Zerowe zorientowanie również na budowanie relacji z klientem. Osoba która przychodzi do MediaMarkt kupić cokolwiek, nie dowie się nic od pracownika, poza tym ze to co chce właśnie kupić może kiedyś się zepsuć wiec musi wydać 10% więcej od i tak już zawyżonej ceny i najlepiej byłoby tą wysoka cenę obniżyć sobie podpisujac umowę z Orange od której gorsze warunki ma już chyba tylko pakt z diabłem. A pracownik świadom tego wszystkiego jest pod presja wymyślania sposobu w jaki mógłby to sprzedać bo przecież za podstawę nie wystarcza na godna egzystencje a techniki sprzedażowe oferowane przez MSHP to żart... wszystko to w przerwach między układaniem towaru na miejscu którego nie ma a doradzaniem babci między bateriami do pilota firmy GP bądź Panasonic bo 25 lat temu Sony jej wylały i nie ma zaufania do firmy... I tu kolejny aspekt tej pracy, czyli fakt, ze w tych czasach klient zorientowany i z wiedzą nie postawi nogi w stacjonarnym elektromarkecie, chyba że chce pomacać towar. Do MediaMarkt  więcej... przychodzą ludzie dla których technologia jest jak grzybica pochwy - słyszą o niej coś w telewizji ale woleliby o niej nie rozmawiać. Taki klient rzeczywiście przyjdzie po „gotowe rozwiazanie”, które w praktyce okaże się jedynie pakietem kolejnych problemów, bo przecież lepiej jest kupić w budżecie 3000 lodówkę za 2000 i uslugi + akcesoria za 1000 niż lodówkę za 3000...  zwiń
Plusy
Kontakt z technologia, ciekawi młodzi ludzie
Minusy
Zarobki, charakterystyka pracy, podejście i kwalifikacje (a raczej ich brak) przełożonych
M1
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  Łódź, łódzkie14 października 2017
Ogólnie całkiem w porządku.
Minusem praca 7 dni w tygodniu.
bardzo dobra organizacja pracy
Kierownik Obsługi Klienta (były pracownik) –  Zabrze, śląskie6 grudnia 2016
duża możliwość awansu, dobra organizacja pracy , elastyczny czas pracy, współpraca bezpośrednia z kadrą zarządzającą bardzo dobra i bezposrednia.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
dojazd do pracy (50 km) oraz stres
Media Markt jest miejscem przyjaznym do pracy.
Doradca Klienta w Dziale AGD (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie10 października 2016
Mój dzień w pracy zależy w głównej mierze od obowiązków, które zleci przełożony. Oprócz tego każdy z nas wie, co należy robić i zrobić, aby praca została wykonana w 100%.
Mamy organizowane różne szkolenia, czasami delegacje, więc myślę, że pod tym względem firma spełnia oczekiwania pracowników.
Kadra zarządzająca-fajni ludzie tylko szkoda, że odchodzą. Moi koledzy bez zarzutów.
Najtrudniejsza część pracy-raczej nie mama.
Najprzyjemniejsza-poznawanie nowych produktów.
Plusy
Stabilne zatrudnienie, opieka medyczna.
Minusy
Niskie dochody.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Media Markt. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6