Media Markt

Opinie pracowników firmy Media Markt - Warszawa, mazowieckie

Warszawa, mazowieckie4 opinie
Jako były pracownik nie polecam pracy w media markt. Na pierwszy rzut oka praca wydaje się okej, socjal, owoce, przerwa nie normowana, w granicach rozsądku. Przy dłuższej współpracy człowiek się męczy pracą w danym miejscu, kadra zarządzająca niekompetentna, niemiła. Każdy dzień jest pretekstem by o coś się przyczepić, często zaczepki są słabe merytorycznie, nieadekwatne. Traktują pracowników bez szacunku. Liczą się tylko wyniki i miliony wymogów, praca stojąca, grafik niedostosowany do ludzi. Zaczynasz pracę o 13, a konczysz o 21, a na następny dzień masz na 9 do pracy. nie polecam, zarobki też nieadekwatne do wymogów i pracy. Ks myśli, że jest bogiem i może pomiatać pracownikami, dyrektor nie lepszy. Ogólnie powinni sie cieszyć, ze ktos w ogole chce u nich jeszcze pracowac.
Polecam pracę w firmie Media Markt, która uczy wielu przydatnych umiejętności.
Wyzysk pracowników, płaca minimalna, umowy śmieciowe, terminy realizacji zamówień od klientów są 10 razy dłuższe niż te podane przez Media Markt za co baty zgarniają pracownicy. Poziom obsługi klienta taki sam jak poziom zatrudniania pracowników. Nigdy więcej tam nie wrócę, nikomu nie polecam.
Plusy
Minusy
niska wypłata, umowa śmieciowa, brak BHP, niewywiązywanie się z umów
My previous job in Media Markt was so nice, because it was a lots of funny and helpful people there. The most enjoyable part of the job was learned a lot of types of music, because that's my hobby. I didn't have hard parts in my job. Every day when I was walking to work I was so excited, because I've met new people. My co-workers were helpful and friendly, so I had no problems with cooperation.
Plusy
Discount for CD's, DVD's etc.
Minusy
Long hours