MEDIA EXPERT

Opinie pracowników firmy MEDIA EXPERT

Relatywnie dobre pieniądzę- i to wszystko.
Plusy:
+Pieniądze, jeśli wypracujesz dobrą premię poświęcając moralność (patrz niżej).

Neutral:

Kierownictwo, może być negatywne (wprowadzając w 100% pomysły "góry") jak i być na plus.

W zależności od współpracowników ewentualność chorej rywalizacji (włącznie z "podkradaniem" klientów)

Minusy:

-Kadra kierowników regionalnych w górę, która jest odrealniona i nie ma pojęcia na temat realiów panujących w salonach. Jest to też wynik "malowania trawy na zielono" przed każdą wizytą.

-Niechęć do umów na czas nieokreślony oraz zatrudniania kobiet

-Masowe zwolnienia z dnia na dzień w okresie pandemii, nawet w salonach które były otwarte podczas tego czasu.

-Nierealne plany sprzedażowe, których w moim markecie nie wykonał nikt w 100%, pomimo różnych "nieczystych" sztuczek.

-Konieczność ciągłego balansowania na niedopowiedzeniach i delikatnych kłamstwach w celu wykonania planu, zwłaszcza na niesamowicie drogich ratach

-Masa obowiązków poza sprzedażą, począwszy od dbania o ekspozycję po przyjmowanie dostaw czy sprzątanie pomieszczeń socjalnych.

-Zbyt krótki czas na wprowadzenie zmian w ekspozycji, a także często bezsensowne zmiany, np. wymiana koloru telefonu na inny, gdzie, oczywiście ekspozycyjna sztuka jest sprzedana w pełnoprawnej cenie (brak możliwości rabatowania).

-Zapomnijcie o wolnym w "luźniejszych" dla większości dniach takich jak okres okołoświąteczny czy weekend majowy.

-Odpowiedzialność zbiorowa za braki inwentaryzacyjne, gdzie istnieje możliwość anulowania części braków, ale wymagania i decyzje komisji są często kontrowersyjne.

-Fakt,
 - więcej...
Tragicznie, prawie beznadziejnie
Tragedia, każdy robi to co chce, romansowanie w pracy, natłok zadań i obowiązków. Dobrych pracowników można policzyć na palcach jednej dłoni. Jedyny plus to zarobki i kadry.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Czas pracy, atmosfera
Stanowczo odradzam - ŁÓDŹ
Szczerze nie polecam tej firmy tym bardziej na ul. Niciarnianej w ostatnim okresie ludzie sami się stamtąd zwalniają.Nikt nie może wytrzymać z nowym kierownikiem który wnosi nerwową atmosferę, który nie umie współpracować z ludźmi, szuka najbardziej drobnego błędu aby potrącić z premii,jest arogantem i obraża pracowników, zero fachowego podejścia.Człowiek nie nadający się do zarządzania, dopóki nie zmienią go na kogoś bardziej kompetentnego i wyszkolonego odradzam tam pracę.Żadne pieniądze nie są tego warte.pozdrawiam
Plusy
godziny pracy
Minusy
kierownictwo
Dobra
Uwaga na W. B.
Pozdrawiam za tym ludzie ok atmosfera i ludzie w porzadku
Koło
Praca sama w sobie jest ok ale kierownictwo to niewłaściwy człowiek na nie właściwym stanowisku . Sporo nadużyć ,i zachowań daleko idących od współczesnych kanonów zarządzania. Pewne zachowania i metody zarządzania są chyba z poprzedniej epoki .Gorąco nie polecam tego miejsca tylko że względu na Kierownika. W tym miejscu nie ma zasad .Pracownicy są zastraszani,i gnebieni psychicznie. Sytuacja na rynku spr,yja przekraczaniu kompetencji przez osobę zarzadzająca. Dlatego większość osób woli siedzieć cicho .Odradzam to miejsce chyba że zmieni się kierownik .
Plusy
Multisport
Minusy
Kadra kierownicza
Dobra atmosfera pracy
Mało kompetentna kadra zarządzająca. Brak możliwości rozwoju.
pracę w tej firmie oceniam pozytywnie
- miła atmosfera
- dobre zarobki

- premie

- miłe kierownictwo
Plusy
premie
Minusy
praca przez agencje
Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera
Dzień w pracy przebiegał bardzo szybko dlatego,że zakres obowiązków,które były mi przyznawane był dosyć spory, aczkolwiek pracowało mi się tam bardzo dobrze, atmosfera w pracy była bardzo miła , pracownicy z działu na którym pracowałem byli bardzo sympatyczni.
Plusy
Bardzo miła atmosfera
Minusy
Brak możliwości zatrudnienia na stałe
niezadowolony z kierownika salonu
jest niemiłym i nieszczerym człowiekiem, jedno mówi Tobie a innym co innego o Tobie
Miejsce racy gdzie nie docenia się uczciwych i ambitnych osób
Praca bynajmniej na początku bardzo absorwująca.
Po pewnym czasie na moim dziele zaczęło dochodzic do nadużyc o czym zgłosiłam. Osoby w to zaplątane nie poniosły wówczas żadnych konsekwencji zato wysłały donos nie pokryty faktami na moją osobę. Firma nie sprawdza takich rzeczy tylko dowidzenia.

Zresztą większośc załogi nie widziała nic w tym złego że z firmy wychodziły pieniądze.

Nie warto było się starac ,podjąc obowiązki kontaktu pracownicy regionalny, podłączony alarm pod moją komórkę, klucze od sklepu z czym wiąże się otwieranie i zamykanie sklepu.
Plusy
obowiązki
Minusy
brak kontroli załogi czy donosów
Zobacz więcej opinii o firmie MEDIA EXPERT