Opinia pracownika firmy MEDIA EXPERT

Zobacz wszystkie opinie o firmie MEDIA EXPERT

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera
pomocnik magazyniera (były pracownik) –  Zgorzelec, dolnośląskie7 kwietnia 2018
Traktowałam ta pracę jako dodatkowa. Podobało mi sie, ale pod koniec pracy zaczęłam czuć się wykorzystywana do prac dla faceta. Kultura oceniam na dobre. Najgorsze były godziny pracy, a najlepsze z tego wszystkiego to zgrana ekipa.
Plusy
Mili pracownicy
Minusy
Długie godziny pracy

Inne opinie pracowników firmy MEDIA EXPERT

Bardzo dobra praca, ale nie dla leniwych
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie9 września 2019
Nawet ja zauważam że przychodzą do ME tacy, co nigdy nie mieli rąk czy myśli skalanych pracą. Dla niektórych jest to pierwsza praca i mówiąc szczerze rzadko kiedy przychodzi taki młodzik po liceum/technikum, który faktycznie by chciał pracować. Nie ma pracy, nie ma kołaczy jak to mówią. Potem piszą tacy o wykorzystywaniu,niskich zarobkach, stresie i złych warunkach. Warunki są dobre, wręcz bardzo dobre, ale nie jest to czas na opierdzielanie się, tylko przychodzi się DO PRACY. Pracodawca wymaga tutaj odpowiedniego przygotowania, podejścia do klienta a najlepsi sprzedawcy, z cechami prawdziwych sprzedawców, zarobią tu po prostu najwięcej. Myślę, że kadrowcy powinni się zastanowić się nad przyjmowaniem takich leniów, którzy mało czego dowiedzieli się jeszcze o życiu. Oszczędzi to złych opinii na temat miejsca pracy, gdzie każdy spełniający swoje zadanie czuje się dobrze. Ja pracuję już niecały rok, jest to moja czwarta praca i zarabiam nieźle. A ponadto nieprawdą jest, że nie ma możliwości awansu - są, tylko nie dla leserów z wysokimi ambicjami. Polecam w tym wypadku założyć własną działalność, bo najbardziej człowiek zaczyna szanować pracę jak popracuje trochę na swoim. Praca w ME nie jest po prostu dla każdego, a pracodawca daje duże możliwości zarobkowe właśnie dla tych, którzy z tej szansy korzystają - ogólnie, polecam
Media expert
Sprzedawca (były pracownik) –  Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie16 sierpnia 2019
Czytam.duzo złych opinii jeśli ktoś nie.chce robić nie zarobi proste. Wynagrodzenie jak za.ta pracę bardzo dobre

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w MEDIA EXPERT. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,1