Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie MEDIA EXPERT

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (22)
Bardzo dobra praca, ale nie dla leniwych
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie9 września 2019
Nawet ja zauważam że przychodzą do ME tacy, co nigdy nie mieli rąk czy myśli skalanych pracą. Dla niektórych jest to pierwsza praca i mówiąc szczerze rzadko kiedy przychodzi taki młodzik po liceum/technikum, który faktycznie by chciał pracować. Nie ma pracy, nie ma kołaczy jak to mówią. Potem piszą tacy o wykorzystywaniu,niskich zarobkach, stresie i złych warunkach. Warunki są dobre, wręcz bardzo dobre, ale nie jest to czas na opierdzielanie się, tylko przychodzi się DO PRACY. Pracodawca wymaga tutaj odpowiedniego przygotowania, podejścia do klienta a najlepsi sprzedawcy, z cechami prawdziwych sprzedawców, zarobią tu po prostu najwięcej. Myślę, że kadrowcy powinni się zastanowić się nad przyjmowaniem takich leniów, którzy mało czego dowiedzieli się jeszcze o życiu. Oszczędzi to złych opinii na temat miejsca pracy, gdzie każdy spełniający swoje zadanie czuje się dobrze. Ja pracuję już niecały rok, jest to moja czwarta praca i zarabiam nieźle. A ponadto nieprawdą jest, że nie ma możliwości awansu - są, tylko nie dla leserów z wysokimi ambicjami. Polecam w tym wypadku założyć własną działalność, bo najbardziej człowiek zaczyna szanować pracę jak popracuje trochę na swoim. Praca w ME nie jest po prostu dla każdego, a pracodawca daje duże możliwości zarobkowe właśnie dla tych, którzy z tej szansy korzystają - ogólnie, polecam
Wykorzystywanie
Doradca Klienta (były pracownik) –  dolnośląskie16 lipca 2019
Brak możliwości awansu. Zmuszanie do naciągania klientów . Mój były kierownik zmuszał do nadgodzin , ogromny natłok pracy , stres. W skrócie szkoda zdrowia i czasu.
Plusy
Zgrana ekipa ( po za kierownikiem)
Minusy
Cała reszta.
Tragicznie, prawie beznadziejnie
St. Doradca klienta (były pracownik) –  Żory, śląskie16 maja 2017
Tragedia, każdy robi to co chce, romansowanie w pracy, natłok zadań i obowiązków. Dobrych pracowników można policzyć na palcach jednej dłoni. Jedyny plus to zarobki i kadry.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Czas pracy, atmosfera

Zobacz więcej opinii o firmie MEDIA EXPERT

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w MEDIA EXPERT. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,1

Opinie o firmie MEDIA EXPERT wg lokalizacji