MEDIA EXPERT

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie MEDIA EXPERT

Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)8 opinii
Plusy:
+Pieniądze, jeśli wypracujesz dobrą premię poświęcając moralność (patrz niżej).

Neutral:

Kierownictwo, może być negatywne (wprowadzając w 100% pomysły "góry") jak i być na plus.

W zależności od współpracowników ewentualność chorej rywalizacji (włącznie z "podkradaniem" klientów)

Minusy:

-Kadra kierowników regionalnych w górę, która jest odrealniona i nie ma pojęcia na temat realiów panujących w salonach. Jest to też wynik "malowania trawy na zielono" przed każdą wizytą.

-Niechęć do umów na czas nieokreślony oraz zatrudniania kobiet

-Masowe zwolnienia z dnia na dzień w okresie pandemii, nawet w salonach które były otwarte podczas tego czasu.

-Nierealne plany sprzedażowe, których w moim markecie nie wykonał nikt w 100%, pomimo różnych "nieczystych" sztuczek.

-Konieczność ciągłego balansowania na niedopowiedzeniach i delikatnych kłamstwach w celu wykonania planu, zwłaszcza na niesamowicie drogich ratach

-Masa obowiązków poza sprzedażą, począwszy od dbania o ekspozycję po przyjmowanie dostaw czy sprzątanie pomieszczeń socjalnych.

-Zbyt krótki czas na wprowadzenie zmian w ekspozycji, a także często bezsensowne zmiany, np. wymiana koloru telefonu na inny, gdzie, oczywiście ekspozycyjna sztuka jest sprzedana w pełnoprawnej cenie (brak możliwości rabatowania).

-Zapomnijcie o wolnym w "luźniejszych" dla większości dniach takich jak okres okołoświąteczny czy weekend majowy.

-Odpowiedzialność zbiorowa za braki inwentaryzacyjne, gdzie istnieje możliwość anulowania części braków, ale wymagania i decyzje komisji są często kontrowersyjne.

-Fakt,
 - więcej...
Brak możliwości rozwoju i podwyżki przez 3 lata praca na tym samym poziomie doradcy klienta. Umowa podstawa najniższa krajowa
+ % od sprzedaży produktów

oraz przedłużana co roku brak stabilności i obawa że ci nie przedłużą Rezygnacja z życia prywatnego bo w każdej chwili mogą zadzwonić żeby przyjść do pracy albo że musisz zostać

1lub 2 godz. Trzeba naprawdę kombinować żeby zrobić plany i sprzedawać ubezpieczenia to jest podstawa w tej pracy, dodatkowo robisz jako magazynier (odbiór dostawy, wywiezienie na salę sprzedaży sprzętu)ludzie w pracy spoko jak dobrze trafisz, kierownicy już dużo gorzej. Rozmowa z klientem była 1 rok temu swobodna, teraz firma wprowadziła formulke w aby ludzi naciągnąć na raty i dosprzedać ubezpieczenie
Nie polecam pracy w tej firmie. Góra powinna się przyjrzeć pracy niektórych kierowników.
Plusy
Minusy
Kierownicy
Dobre zarobki jesli, ktos jest gotowy na oszukiwanie klientow - nie sprzedaje sie najlepszych produktów ale te ktore sie opłacają. Do kazdego produktu trzeba wcisnąć zestaw akcesoriów w zawyzonych cenach i polisę ubezpieczeniową. Atmosfera kiepska, bo patrzą na każdy Twój ruch i zwalniają ludzi ot tak z dnia na dzień. Nikt nie zna dnia ani godziny....
Plusy
Mozna zarobic
Minusy
Nie masz pewnosci ze jutro bedziesz mial prace
Nawet ja zauważam że przychodzą do ME tacy, co nigdy nie mieli rąk czy myśli skalanych pracą. Dla niektórych jest to pierwsza praca i mówiąc szczerze rzadko kiedy przychodzi taki młodzik po liceum/technikum, który faktycznie by chciał pracować. Nie ma pracy, nie ma kołaczy jak to mówią. Potem piszą tacy o wykorzystywaniu,niskich zarobkach, stresie i złych warunkach. Warunki są dobre, wręcz bardzo dobre, ale nie jest to czas na opierdzielanie się, tylko przychodzi się DO PRACY. Pracodawca wymaga tutaj odpowiedniego przygotowania, podejścia do klienta a najlepsi sprzedawcy, z cechami prawdziwych sprzedawców, zarobią tu po prostu najwięcej. Myślę, że kadrowcy powinni się zastanowić się nad przyjmowaniem takich leniów, którzy mało czego dowiedzieli się jeszcze o życiu. Oszczędzi to złych opinii na temat miejsca pracy, gdzie każdy spełniający swoje zadanie czuje się dobrze. Ja pracuję już niecały rok, jest to moja czwarta praca i zarabiam nieźle. A ponadto nieprawdą jest, że nie ma możliwości awansu - są, tylko nie dla leserów z wysokimi ambicjami. Polecam w tym wypadku założyć własną działalność, bo najbardziej człowiek zaczyna szanować pracę jak popracuje trochę na swoim. Praca w ME nie jest po prostu dla każdego, a pracodawca daje duże możliwości zarobkowe właśnie dla tych, którzy z tej szansy korzystają - ogólnie, polecam
Brak możliwości awansu. Zmuszanie do naciągania klientów . Mój były kierownik zmuszał do nadgodzin , ogromny natłok pracy , stres. W skrócie szkoda zdrowia i czasu.
Plusy
Zgrana ekipa ( po za kierownikiem)
Minusy
Cała reszta.
Tragedia, każdy robi to co chce, romansowanie w pracy, natłok zadań i obowiązków. Dobrych pracowników można policzyć na palcach jednej dłoni. Jedyny plus to zarobki i kadry.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Czas pracy, atmosfera
Uwaga na W. B.
Pozdrawiam za tym ludzie ok atmosfera i ludzie w porzadku
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w MEDIA EXPERT. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,5
3,6