McDonald's
Zobacz wszystkie opinie o firmie McDonald's

McDonald's

Opinia pracownika firmy McDonald's

nie polecam jeśli chcesz mieć stałe i pewne źródło dochodu

wyzysk na każdym kroku brak czasu na własne życie, wieczna praca pod presją obniżanie etatu za chorobowe praca na 1/4 etatu i niskie zarobki

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

pracowni restauracji

praca w nocy od 24 godziny do 8 godziny rano - ciężka

praca w Oleśnicy

przeprowadziłem się do Oleśnicy dla swojej partnerki, coś trzeba jeść, więc musiałem znaleźć pracę, a w McDonald’s zawsze brakuje pracowników, więc na pierwszy strzał wysłałem tam CV, oferty pracy były dostępne, więc niedługo czekałem na odpowiedź. odbyłem rozmowę kwalifikacyjną i wyrobiłem książeczkę sanepidowską, więc już po 2 tygodniach rozpocząłem pracę, przez ponad 4 godziny podpisywałem umowę związaną z ryzykiem oraz zagrożeniami w związku z pracą, najśmieszniejsza była klauzula przeciwko mobbingowi, którą również trzeba podpisać. dlaczego najśmieszniejsza? ponieważ wtedy jeszcze pomyślałem sobie, że miło, że pracodawca troszczy się o bezpieczeństwo i samopoczucie pracowników, niemniej jednak nie byłem wtedy również świadomy następnych dni, które mnie czekają. pierwszego dnia zostałem postawiony na serwis (napoje i desery), zostały mi pokazane kubki do napojów, powiedziana ilość zakręceń do lodów w kubeczku i do flurry, które zamówienia mają iść na salę, które do torby, a które na drive i szczęście w nieszczęściu, że jestem osobą szybko zapamiętującą rzeczy oraz potrafiącą się skupić, ponieważ nie wyrabiając tempa, z góry na dół dostajesz opieprz, jest na tobie wywierana presja, ciągle ktoś plącze ci się pod nogami i nie możesz się skupić, raz nie zaznacz, że napój jest colą zero i zostaniesz zmieszany z błotem, bo nikogo nie obchodzi, że to twój pierwszy dzień. drugiego dnia zostałem zapytany przez zastępcę kierownika czy jestem jakimś debilem, że jeszcze nie potrafię oznaczać napojów, a ludzką rzeczą jest się mylić, szczególnie, że wtedy był wzmożony ruch na sali i nawet -

Śmieci i praca

Jest zgniatarka śmieci - kompletny brak segregacji. Brak ludzi do pracy. Odpowiednie podejście do niepełnosprawnych.

Plusy

Możliwość dostosowania harmonogramu pracy

Minusy

Mało ludzi do pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w McDonald's. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • McDonald's
  • nie polecam jeśli chcesz mieć stałe i pewne źródło dochodu