McDonald's
Zobacz wszystkie opinie o firmie McDonald's

McDonald's

Opinia pracownika firmy McDonald's

Miejsce w pracy, w którym zdobyłam wiele potrzebnych umiejętności

Dzięki pracy w tej firmie polepszyłam umiejętności społeczne, mimo zaczęcia w młodym wieku szybko zdobyłam awans na wyższe stanowisko. Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia.

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

praca w Oleśnicy

przeprowadziłem się do Oleśnicy dla swojej partnerki, coś trzeba jeść, więc musiałem znaleźć pracę, a w McDonald’s zawsze brakuje pracowników, więc na pierwszy strzał wysłałem tam CV, oferty pracy były dostępne, więc niedługo czekałem na odpowiedź. odbyłem rozmowę kwalifikacyjną i wyrobiłem książeczkę sanepidowską, więc już po 2 tygodniach rozpocząłem pracę, przez ponad 4 godziny podpisywałem umowę związaną z ryzykiem oraz zagrożeniami w związku z pracą, najśmieszniejsza była klauzula przeciwko mobbingowi, którą również trzeba podpisać. dlaczego najśmieszniejsza? ponieważ wtedy jeszcze pomyślałem sobie, że miło, że pracodawca troszczy się o bezpieczeństwo i samopoczucie pracowników, niemniej jednak nie byłem wtedy również świadomy następnych dni, które mnie czekają. pierwszego dnia zostałem postawiony na serwis (napoje i desery), zostały mi pokazane kubki do napojów, powiedziana ilość zakręceń do lodów w kubeczku i do flurry, które zamówienia mają iść na salę, które do torby, a które na drive i szczęście w nieszczęściu, że jestem osobą szybko zapamiętującą rzeczy oraz potrafiącą się skupić, ponieważ nie wyrabiając tempa, z góry na dół dostajesz opieprz, jest na tobie wywierana presja, ciągle ktoś plącze ci się pod nogami i nie możesz się skupić, raz nie zaznacz, że napój jest colą zero i zostaniesz zmieszany z błotem, bo nikogo nie obchodzi, że to twój pierwszy dzień. drugiego dnia zostałem zapytany przez zastępcę kierownika czy jestem jakimś debilem, że jeszcze nie potrafię oznaczać napojów, a ludzką rzeczą jest się mylić, szczególnie, że wtedy był wzmożony ruch na sali i nawet -

Castorama Włocławek wzorcownia Włocławek Witosa Włocławek Mc donalds

Niskie zarobki 1/4 etatu nie polecam chyba że naiwniakom albo świeżakom

Polecam

To była moja pierwsza praca. Atmosfera, ludzie z którymi pracowałam super. Praca ciężka ale przyjemna.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w McDonald's. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • McDonald's
  • Miejsce w pracy, w którym zdobyłam wiele potrzebnych umiejętności