McDonald's

Opinie pracowników firmy McDonald's

Znaleziono 175 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (203,709)

Ocena pozytywna

Bardzo sprawna i szybka rozmowa kwalifikacyjna. Praca ciężka lecz w miłej atmosferze.

Plusy

Miła atmosfera

Minusy

Duża ilość godzin

Miejsce pracy

Nie polecam tej pracy nikomu. Lepiej idźcie gdzie indziej pracować

Plusy

Minusy

Małe wynagrodzenie, mobbing, źle układany grafik

Restauracja McDonald's W Częstochowie Polecam bardzo

Super Się pracowało w tej Restauracji McDonald 's W Częstochowie z super ekipą miły zespół dobre godzinny dni pracy dostałem bardzo Polecam tam pracować Którzy mają orzeczenie o niepełnosprawności super się pracował bo można dostać darmowy posiłek przez cały tydzień

Plusy

darmowy posiłek znizki pracownicze

Praca dla niewolników

PRACOWNIK JEST DO ZAP.... NIE LICZY SIĘ. u mnie atmosfera była ok. pomoc i współpraca, ale q....a nie za te pieniądze!!!!! dlatego duża rotacja, latem małolaty na garnuszku mamy. tak to ok

Plusy

SPOKO EKIPA, POMAGA, SZKOLI

Minusy

NIEWOLNICZE STAWKI

Too much work and really low salary

You put lots of energy and work hard but you get the minimum amount of money. many times there are too many costumers but not enough workers to handle it. Some managers do nothing and ask workers to work harder and faster.

Plusy

flexible work schedule

Minusy

not a positive culture

Tarnobrzeg

Niskie zarobki, nie ma darmowych posiłków, wykorzystują tam ludzi jak niewolników

Plusy

Żadnych plusów

Pozytywna energia, wyrozumiała kadra

Pracuję tutaj już kilka miesięcy i musze powiedzieć, że jest spoko. Grafik przejrzysty, jasne warunki pracy, w porządku managerowie, jak chce się pracować to się da bez stresu. Wiadomo, duży ruch ale taka specyfika pracy. Mi jest tu dobrze.

Plusy

Atmosfera, luźny grafik, tanie posiłki w pracy

Minusy

Duzo pracy, duży ruch

Es un ambiente de trabajo divertido y rapido

Es un lugar donde me encantaría trabajar por su buen nivel

Plusy

Ubicación cerca de mí casa

Minusy

Turnos rotativos

McDonald's KH Group

W "restauracji" (pseudo restauracji) McDonald's pracowałem dość długo. Jak dla mnie to jedna wielka tragedia.- Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Nie dość że trzeba dwoić się i troić podczas zmiany, ponieważ nigdy nie ma odpowiedniej liczby pracowników, trzeba również ogarniać kilka stanowisk na raz, często bez odpowiedniego przeszkolenia. Podwyżkę można sobie co najwyżej narysować, a premia to krążąca miejska legenda - ktoś coś słyszał, ale nikt nie widział... - Wieczny stres i napięcie to nieodłączny towarzysz każdego dnia pracy w tym miejscu. Codziennie jest to samo... Okrojony zespół, namnażające się zamówienia, z którymi garstka osób ledwo się wyrabia bądź nie. Chamscy "goście", którzy uważają, że wszystko im wolno, a pracownik czy nawet menadżer to osoby które można mieszać z błotem bez konsekwencji. Nie można nawet się bronić, ponieważ kierownik restauracji nie chce skarg ze strony gości, nieważne że możesz zostać zwyzywany od najgorszych, czy ktoś rzuci w Ciebie torbą z jedzeniem.- Wieczna presja i ponaglanie, by pracować szybciej w celu poprawy czasów obsługi. Rozumiem - standardy, ale wtedy gdy podczas zmiany jest odpowiednia ilość osób, a nie o połowę mniej niż powinno. - Oszczędzanie na wszystkim. Nowi pracownicy otrzymują stare, śmierdzące i znoszone ubrania. Gdy porwie się koszulka, na nową czeka się pół roku, bądź wcale można jej nie otrzymać - wiecznie są "ważniejsze" wydatki. Rzekomo nie ma pieniędzy by naprawić ciągle psujący się sprzęt - wszystko najlepiej posklejać taśmą, przytwierdzić trytytkami, podstawić pojemnik, żeby nie kapało. Zwalnianie -

Plusy

zniżki na jedzenie

Minusy

niskei zarobki, mobbing, wyzysk

Okropna atmosfera jeszcze gorsi kierownicy

Relacje na lini menadżer/pracownik czy też kierownik/pracownik jest okropna wywyższają się oni z tego że noszą koszule a wcale to nie sprawia że mogą naginać zasady jak np: zwykły pracownik musi oddać za pomyłkę z własnej wypłaty po czym oni potrafią wpisać na "straty" jedzenie które źle wydali o kwocie 200zł lub nawet często wykłócać się z pracownikami bo za wolno zamiata się zepsutą miotła lub co to za problem wybijać zamówienia i stać na 4 stanowiskach kiedy oni idą robić "papiery" czy oczekiwać od nich że wykonają za nich całą prace często zdarzało się że potrafili bez większego powodu gnębić wybranych pracowników obgadując ich z innym naśmiewając się nie można było ich o nic poprosić bez wielkich fochów a takie jest ich WIELKIE stanowiskoAtmosfera w jakiej idzie pracować jest wielką lotterią zależną od tego czy trafimy na dobry personel Przyczyna leży tutaj ze strony głównej kierowniczki która nie ma zamiaru nic z tym zrobić dopóki przecież wydajemy zamówienia i przyjmujemy pieniądz W moim przypadku z abstrakcji z jakimi musiałem się zmierzyć właśnie przez okropne kierownictwo było :-wyrzucenie obuwia bez pytania do kosza bo przecież ma się szafki a nie zostawia pod (problem polega że wszystkie były brudne i nie otrzymałem takowej)-Menadżer w czasie pandemii mówi co za problem sprzątać łazienkę tj muszle klozetową która była cała zabrudzona od ... bo przecież mam już rękawiczki -Kłótnie o grafik przez 2 tygodnie aby móc chodzić z dziewczyną na 1 zmianę udało się to- Nieludzkie przyspieszanie tempa pracy - Przerwy po 2h tj 30min i 15 płatne na 12h zmiany to norma -

Plusy

można poznawać nowe osoby

Minusy

kierownictwo

Mcdonald’s

Niskie zarobki. Traktowanie ludzi jak roboty. Brak możliwości awansu/zatrudniają osoby, które nie umiejące nic od razu mają stanowisko wyżej, codzienne sprawdzanie grafiku bo nawet dzień wolny mogą z dnia na dzień Ci zabrać wiec nawet nie można nic sobie zaplanować i ogólnie najlepiej, żeby nie mieć swojego życia tylko żyć tą restauracją, za dużo wymagają jak na taką pensje najlepiej, żebyś był na milion stanowiskach równocześnie ale spokojnie i tak dostaniesz zjebe od kierownika restauracji :))

Plusy

Nie ma żadnych

Minusy

Napisane wyżej.

McDonald jest wymagającym miejscem pracy

w wyżej wymienionej firmie trzeba umieć radzić sobie w sytuacjach stresowych oraz potrafić rozwiązywać problemy związane z klientami.

Wrocław Rynek

Jestem instruktorem, mam wszystkie stanowiska, pracuję na pełnych obrotach, bo lubię swoich współpracowników (a że to praca zespołowa jak jedno się opierdala ktoś inny tyra za niego) i bo nie chcę mieć sobie nic do zarzucenia. I nie ukrywam, że chciałem poprowadzić zmiany, żeby mieć pełne doświadczenie i odejść. Ale nie, podczas gdy w innych makach ludzie dostają awans po pół roku mając dwa stanowiska, u nas po trzech, czterech, pięciu latach, gdy są już wypaleni zawodowo. W umowie nie mamy nawet minimalnej krajowej, 16 brutto pracownik, 16,7 brutto instruktor, a teraz jest pandemia to nie ma żadnych dodatków i premii (np. za pranie). Kierowniczka, którą nam dali w tym roku (wymieszali sobie 5 kierowników) stosuje mobbing, jest rasistką (pracują też HIndusi), grafik zmienia się z dnia na dzień, wysyłają ludzi do maków w województwie, a twój czas wyjebane, nie słucha żadnych próśb grafikowych, daje wszystkie zmiany, jak znajoma zemdlała na serwisie to usłyszała potem "co to za sceny" i kierowniczka kazała dzwonić kierownikowi zmiany spytać kiedy wraca. Inne maki mają normalne nocki na sprzątanie podczas pandemii, my mamy godzinę. Supporty od nas zawsze, a my możemy zapierdalać w minimum osób. Poprzednia kierowniczka była częścią zespołu, praca, choć ciężka, miała swoje dobre momenty, teraz nie widzę dla siebie przyszłości widząc jak menagerowie i asystenci są przenoszeni (nie z własnej woli) na Dzierżoniów (a mają 3 miesiące wypowiedzenia), myślałem, że praca chujowa, ale chociaż stabilna, jak widać nie. Na supportach w innych restauracjach menagerowie są nadgorliwi. Jak tak -

Plusy

można poznać świetnych ludzi, ciśnięcie beki

Minusy

wymagania nieproporcjonalne do stawki

dziadostwo

jesli ktos chce zachowac zdrowie psychiczne to nie polecam pracy tam psycha siada po tygodniu a zapach frytek bedzie na waszym ciele przez miesac

Plusy

tansze jedzenie

Minusy

niskie zarobki, stres, ciężka praca, niemila kadra kierownicza, dziwni pracownicy

Dla studenta

Dla studenta moze byc, jesli studia nie sa zbyt drogie :)

Plusy

Super ekipa

Minusy

Slaby zarobek

miejsce w którym nie panuje dobra atmosfera

Żenujące wynagrodzenie, zabieranie premii, wykorzystywanie w sposób kłamliwy dla pracownika, zła atmosfera, nacisk na zasady panujące tam, wymagania z kosmosu, praca w złych warunkach dla zdrowia, trujące substancje i wszechobecny dym, zaduch, klienci co myślą, że przyjechali do Gesslerów, marne zera, a zachowują się jak panowie, niby jesteś managerem ale i tak wykonujesz pracę trzech pracowników, praca (w większości) z nieudacznikami, firma jest ważniejsza niż honor człowieka, klient może bez podstawy opluwać pracownika, nigdy za nic nie dostaniesz pochwały lub podziękowania, nie można znaleźć pracy po McDonald's, jeśli tam pracujesz, jesteś skazany na krok w tył (czyli praca typu kasjer, sprzątaczka) lub siedzisz w tym gównie po uszy

Good to work while studying

You can work as much as you wish. And it's compatible with your school. Everyone there is very strict but people are kind to you and help you with lerning.

Plusy

Free lanuches

Minusy

Not very developmental.

Wróciłem tu trzeci raz -

Pracę w McDonald's rozpocząłem w lipcu 2018 jako pracownik młodociany restauracji. Przepracowałem wakacje, wróciłem na ferie zimowe i wtedy jeszcze nie planowałem powrotu jako normalny pracownik, który osiągnął wiek 18 lat. Bałem się wówczas, że gdy będę miał więcej obowiązków (młodociani po prostu mają ich mniej) nie wyrobię. W lipcu minionego (2019) roku ponownie zatrudniłem się w McDonald's już jako pełnoletni pracownik restauracji. Obowiązków niby jest więcej, ale te obowiązki okazały się do ogarnięcia. Po dwóch miesiącach pracy z sercem zostałem awansowany na lidera gościnności. Dzięki chęciom, zaangażowaniu i pozytywnym podejściu do pracy można tu wiele zyskać. Moim zdaniem każdy powinien zaczynać pracę w McDonald's lub innym podobnym miejscu. Nic tak nie nauczy organizacji czasu i pracy zespołowej jak to miejsce. Polecam naprawdę! Jedyne co moim zdaniem warto byłoby poprawić to program benefitów dla pracowników. Program rabatowy powinien być dostępny dla pracowników konkretnej restauracji przez cały okres pracy, a nie tylko w ich godzinach. Bonifikarta powinna się bardziej opłacać, bo czasami dochodzi do zabawnej sytuacji, gdy kupony w aplikacji są korzystniejsze.

Mcdonald

Wysoka dbałość o szczegóły. Możliwość szybkiego awansu.

pracowni restauracji

praca w nocy od 24 godziny do 8 godziny rano - ciężka

productive

Hard working job learnt team work, communication and confidence manage my time much better, work life and collage life. Most enjoyable part of the job is the colleagues, very friendly and helpful.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w McDonald's. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• McDonald's