McDonald's

Opinie pracowników firmy McDonald's

Znaleziono 187 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (215 804)

Ocena pozytywna

Bardzo sprawna i szybka rozmowa kwalifikacyjna. Praca ciężka lecz w miłej atmosferze.

Plusy

Miła atmosfera

Minusy

Duża ilość godzin

Productive

Fun place to work it’s very good u learn a lot the pay is really really good sometimes the hours can be meh but if u ask for shifts they well give them u

Plusy

Good pay

Minusy

None

Miejsce pracy, w której jest stresująco

kierownictwo bardzo wymagające, praca w pospiechu, mobbing, zbyt duże oczekiwania względem osób uczących sie

praca w Oleśnicy

przeprowadziłem się do Oleśnicy dla swojej partnerki, coś trzeba jeść, więc musiałem znaleźć pracę, a w McDonald’s zawsze brakuje pracowników, więc na pierwszy strzał wysłałem tam CV, oferty pracy były dostępne, więc niedługo czekałem na odpowiedź. odbyłem rozmowę kwalifikacyjną i wyrobiłem książeczkę sanepidowską, więc już po 2 tygodniach rozpocząłem pracę, przez ponad 4 godziny podpisywałem umowę związaną z ryzykiem oraz zagrożeniami w związku z pracą, najśmieszniejsza była klauzula przeciwko mobbingowi, którą również trzeba podpisać. dlaczego najśmieszniejsza? ponieważ wtedy jeszcze pomyślałem sobie, że miło, że pracodawca troszczy się o bezpieczeństwo i samopoczucie pracowników, niemniej jednak nie byłem wtedy również świadomy następnych dni, które mnie czekają. pierwszego dnia zostałem postawiony na serwis (napoje i desery), zostały mi pokazane kubki do napojów, powiedziana ilość zakręceń do lodów w kubeczku i do flurry, które zamówienia mają iść na salę, które do torby, a które na drive i szczęście w nieszczęściu, że jestem osobą szybko zapamiętującą rzeczy oraz potrafiącą się skupić, ponieważ nie wyrabiając tempa, z góry na dół dostajesz opieprz, jest na tobie wywierana presja, ciągle ktoś plącze ci się pod nogami i nie możesz się skupić, raz nie zaznacz, że napój jest colą zero i zostaniesz zmieszany z błotem, bo nikogo nie obchodzi, że to twój pierwszy dzień. drugiego dnia zostałem zapytany przez zastępcę kierownika czy jestem jakimś debilem, że jeszcze nie potrafię oznaczać napojów, a ludzką rzeczą jest się mylić, szczególnie, że wtedy był wzmożony ruch na sali i nawet -

Śmieci i praca

Jest zgniatarka śmieci - kompletny brak segregacji. Brak ludzi do pracy. Odpowiednie podejście do niepełnosprawnych.

Plusy

Możliwość dostosowania harmonogramu pracy

Minusy

Mało ludzi do pracy

Avoid

Managers are rude they don’t even train you and expect you to know everything and shame you for not working fast enough even though you’re still new. Very informal so understaffed. They make you do 10 things at a time so when your in the middle of something they’ll start telling you to do something else then have a heart attack when you don’t sprint and do it like it’s your life mission. Your till is not allowed to be a single penny up?? Why does it matter if it’s up. Everyone already has their own groups so if your new they’ll make you feel like an outsider especially because I’m a different race to most of them. They either send you on break so early or too late. I was meant to only work at the front but they started putting me on making the food and it’s actually disgusting because they don’t even let you wear gloves I don’t get why though. The store is so dirty they don’t even have cleaners only dependent on the staff which are all basically teenagers that don’t care.

Plusy

Free food

Minusy

Basically everything

Castorama Włocławek wzorcownia Włocławek Witosa Włocławek Mc donalds

Niskie zarobki 1/4 etatu nie polecam chyba że naiwniakom albo świeżakom

nie polecam jeśli chcesz mieć stałe i pewne źródło dochodu

wyzysk na każdym kroku brak czasu na własne życie, wieczna praca pod presją obniżanie etatu za chorobowe praca na 1/4 etatu i niskie zarobki

Miejsce w pracy, w którym zdobyłam wiele potrzebnych umiejętności

Dzięki pracy w tej firmie polepszyłam umiejętności społeczne, mimo zaczęcia w młodym wieku szybko zdobyłam awans na wyższe stanowisko. Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia.

Lasocice

Bywało lepiej. Ale mogą by realizować to co obiecują, a nie że wychodzą jaja.

Plusy

Bonifikata, rabaty pracownicze

Minusy

Menadżer przyjmujący kłamie i nie dotrzymuje słowa., Szczególnie jak chciałam pełen etap, a dała 1/2 etapu. I dzięki temu muszę szukać innej pracy bo nie wyżyje, Na 1/2 tygodniowo idę do pracy aby 3 dni (ostatni tydzień lutego 1 dzień pracy.), godziny, które są na 1/2 etapu są jak etap3/4 czyli jak same weekendy. Na pół etacie nie da się wyżyć., . Grafik jest, ale osoba która chce chodzić na rano nigdy nie chodzi tylko na popołudniówki.

Fun for a first time job

It’s good for a first time job, although a bit stressful at times. Long hours, your legs are definitely going to hurt a lot. Salary I feel is fair to the responsibilities.

Nie mile miejsce pracy

Kierowniczka restauracji okropna osoba, ktora ładnie gada, i oszukuje cudzoziemców.

Plusy

Elastyczny grafik

Miejsce pracy

Nie polecam tej pracy nikomu. Lepiej idźcie gdzie indziej pracować

Plusy

Minusy

Małe wynagrodzenie, mobbing, źle układany grafik

Restauracja McDonald's W Częstochowie Polecam bardzo

Super Się pracowało w tej Restauracji McDonald 's W Częstochowie z super ekipą miły zespół dobre godzinny dni pracy dostałem bardzo Polecam tam pracować Którzy mają orzeczenie o niepełnosprawności super się pracował bo można dostać darmowy posiłek przez cały tydzień

Plusy

darmowy posiłek znizki pracownicze

Praca dla niewolników

PRACOWNIK JEST DO ZAP.... NIE LICZY SIĘ. u mnie atmosfera była ok. pomoc i współpraca, ale q....a nie za te pieniądze!!!!! dlatego duża rotacja, latem małolaty na garnuszku mamy. tak to ok

Plusy

SPOKO EKIPA, POMAGA, SZKOLI

Minusy

NIEWOLNICZE STAWKI

Too much work and really low salary

You put lots of energy and work hard but you get the minimum amount of money. many times there are too many costumers but not enough workers to handle it. Some managers do nothing and ask workers to work harder and faster.

Plusy

flexible work schedule

Minusy

not a positive culture

Tarnobrzeg

Niskie zarobki, nie ma darmowych posiłków, wykorzystują tam ludzi jak niewolników

Plusy

Żadnych plusów

Pozytywna energia, wyrozumiała kadra

Pracuję tutaj już kilka miesięcy i musze powiedzieć, że jest spoko. Grafik przejrzysty, jasne warunki pracy, w porządku managerowie, jak chce się pracować to się da bez stresu. Wiadomo, duży ruch ale taka specyfika pracy. Mi jest tu dobrze.

Plusy

Atmosfera, luźny grafik, tanie posiłki w pracy

Minusy

Duzo pracy, duży ruch

Es un ambiente de trabajo divertido y rapido

Es un lugar donde me encantaría trabajar por su buen nivel

Plusy

Ubicación cerca de mí casa

Minusy

Turnos rotativos

McDonald's KH Group

W "restauracji" (pseudo restauracji) McDonald's pracowałem dość długo. Jak dla mnie to jedna wielka tragedia.- Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Nie dość że trzeba dwoić się i troić podczas zmiany, ponieważ nigdy nie ma odpowiedniej liczby pracowników, trzeba również ogarniać kilka stanowisk na raz, często bez odpowiedniego przeszkolenia. Podwyżkę można sobie co najwyżej narysować, a premia to krążąca miejska legenda - ktoś coś słyszał, ale nikt nie widział... - Wieczny stres i napięcie to nieodłączny towarzysz każdego dnia pracy w tym miejscu. Codziennie jest to samo... Okrojony zespół, namnażające się zamówienia, z którymi garstka osób ledwo się wyrabia bądź nie. Chamscy "goście", którzy uważają, że wszystko im wolno, a pracownik czy nawet menadżer to osoby które można mieszać z błotem bez konsekwencji. Nie można nawet się bronić, ponieważ kierownik restauracji nie chce skarg ze strony gości, nieważne że możesz zostać zwyzywany od najgorszych, czy ktoś rzuci w Ciebie torbą z jedzeniem.- Wieczna presja i ponaglanie, by pracować szybciej w celu poprawy czasów obsługi. Rozumiem - standardy, ale wtedy gdy podczas zmiany jest odpowiednia ilość osób, a nie o połowę mniej niż powinno. - Oszczędzanie na wszystkim. Nowi pracownicy otrzymują stare, śmierdzące i znoszone ubrania. Gdy porwie się koszulka, na nową czeka się pół roku, bądź wcale można jej nie otrzymać - wiecznie są "ważniejsze" wydatki. Rzekomo nie ma pieniędzy by naprawić ciągle psujący się sprzęt - wszystko najlepiej posklejać taśmą, przytwierdzić trytytkami, podstawić pojemnik, żeby nie kapało. Zwalnianie -

Plusy

zniżki na jedzenie

Minusy

niskei zarobki, mobbing, wyzysk

Okropna atmosfera jeszcze gorsi kierownicy

Relacje na lini menadżer/pracownik czy też kierownik/pracownik jest okropna wywyższają się oni z tego że noszą koszule a wcale to nie sprawia że mogą naginać zasady jak np: zwykły pracownik musi oddać za pomyłkę z własnej wypłaty po czym oni potrafią wpisać na "straty" jedzenie które źle wydali o kwocie 200zł lub nawet często wykłócać się z pracownikami bo za wolno zamiata się zepsutą miotła lub co to za problem wybijać zamówienia i stać na 4 stanowiskach kiedy oni idą robić "papiery" czy oczekiwać od nich że wykonają za nich całą prace często zdarzało się że potrafili bez większego powodu gnębić wybranych pracowników obgadując ich z innym naśmiewając się nie można było ich o nic poprosić bez wielkich fochów a takie jest ich WIELKIE stanowiskoAtmosfera w jakiej idzie pracować jest wielką lotterią zależną od tego czy trafimy na dobry personel Przyczyna leży tutaj ze strony głównej kierowniczki która nie ma zamiaru nic z tym zrobić dopóki przecież wydajemy zamówienia i przyjmujemy pieniądz W moim przypadku z abstrakcji z jakimi musiałem się zmierzyć właśnie przez okropne kierownictwo było :-wyrzucenie obuwia bez pytania do kosza bo przecież ma się szafki a nie zostawia pod (problem polega że wszystkie były brudne i nie otrzymałem takowej)-Menadżer w czasie pandemii mówi co za problem sprzątać łazienkę tj muszle klozetową która była cała zabrudzona od ... bo przecież mam już rękawiczki -Kłótnie o grafik przez 2 tygodnie aby móc chodzić z dziewczyną na 1 zmianę udało się to- Nieludzkie przyspieszanie tempa pracy - Przerwy po 2h tj 30min i 15 płatne na 12h zmiany to norma -

Plusy

można poznawać nowe osoby

Minusy

kierownictwo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w McDonald's. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu