Martes Sport
Opinia pracownika firmy Martes Sport

Tragedia

17 lipca 2019
Moje najgorsze do tej pory miejsce pracy. Każdemu serdecznie odradzam pracę w martesie... Mimo bardzo ograniczonej liczby pracowników, dają ludziom wypowiedzenie bez podania przyczyny, kierowniczka niby o niczym nie wie, bo to pismo z centrali... Jak to możliwe, żeby kierownik sklepu nie wiedział o zwalnianiu swoich pracowników i w ogóle nie wyglądał na zmartwionego?
Plusy
Karta multisport
Minusy
Mobbing, niewykwalifikowana kadra zarządzająca, niskie zarobki, zabieranie premii za dosłownie wszystko
Similar reviews
23 maja 2020
Duże dostawy, gdzie trzeba je przyjąć, rozładować, zabezpieczyć i rozstawić na sklepie - przy czym masz jeszcze do zrobienia tysiące innych rzeczy, gdzie nie możesz liczyć na pomoc kierownika, który twierdzi, ze nic nie musi i może siedzieć na zapleczu popijając kawkę. Faworyzowanie pracowników na „cacy” i „be”. Cacy to Ci, którzy boją się odezwać i sprzeciwić kierownikowi a be to Ci, którzy nie dadzą robić z siebie taniej siły roboczej i mają coś do powiedzenia w obronie swoich praw. Kierownik sklepu „nadaje” do kierowniczki regionalnej, która jest jej „psiapsiółką” przy czym obie wywierają presję na pracownikach, kiedy się sprzeciwiają takim regułom gry. Kierownik słabo zorganizowany, arogancki wobec klientów. Jeśli nie jesteś po stronie kierowniczki czeka Cię szybki „out”.
26 lutego 2020
Pracownicy z dłuższym stażem większość dnia spędzają na zapleczu pochłonięci rozmowami prywatnymi i piciem kawy. Nowi pracownicy robią wszystko na sklepie. Nie ma żadnego szkolenia przygotowawczego do pracy (trzeba ciągle biegać na zaplecze do pracowników starszych stażem, żeby się dowiedzieć co i jak zrobić). Bardzo duża rotacja pracowników, szukają nowego zanim zdążą powiedzieć, że cię zwalniają. Możliwości rozwoju brak.
10 stycznia 2020
Praca w Martesie wbrew panującym opiniom nie jest taka zła jakby się mogło wydawać. Fakt niby po 12h dziennie ale dzięki temu zamiast pracy dzień w dzień (jak w przypadku pracy na etat 8 godzinnej) są dodatkowe dni wolne od pracy nie wliczające się w te "zasłużone dni wolne". Pensja fakt na początku trochę krucho aczkolwiek po okresie próbnym staje się naprawdę spoko (mój przykład kasjer sprzedawca 2.8 na rękę co jak na mój wiek mi jak najrzadziej odpowiada. Współpracownicy świetni da się z nimi dogadać a kierownik no po prostu "Marzenie" LM lepszego jak do tej pory nie miałem