Opinia pracownika firmy Martes Sport

Zobacz wszystkie opinie o firmie Martes Sport

Tragedia!
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Białystok, podlaskie19 października 2018
Nie polecam nikomu pracy w tym sklepie! Kierownictwo to najgorsi ludzie, jakis w zyciu poznalam. Faworyzuja swoich ulubionych pupilkow i patrza za co tylko uciac premie! Nie nie nie i milion milionow razy nie polecam!
Plusy
Wyplacalni na czas, ale co to za pieniadz...
Minusy
Końca nie ma żeby wszystkie wymienic!

Inne opinie pracowników firmy Martes Sport

Mazovia Płock
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  mazowieckie1 listopada 2019
Pracowałam tam ok 6 miesięcy. W tej firmie panuje cichy mobbing. Mają człowieka za śmiercia. Wykorzystują i zabierają premie o byle co. Nowi pracownicy są źle traktowani i wysyłani w niekończące się delegacje. Ogólnie nie polecam tego miejsca a kierownik pomylił krzesła z samym diabłem, myślę że sam już nie umie spojrzec w lustro bo by w nie plunął. Idzie po trupach do celu bo tak musi robić żeby przetrwać.
Plusy
Wynagrodzenie co miesiac
Minusy
dziwna atmosfera
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  małopolskie17 września 2019
pracowałem przez 3msc, czyli okres próbny. starsi sprzedawcy mają się za lepszych, wszechwiedzących, potrafią powiedzieć coś niemiłego nawet przy kliencie, byleby pokazać jacy to nie są super i mądrzy. po 3msc dowiedziałem się o nieprzedłużeniu umowy bez podania jakiegokolwiek powodu, jednak powodu się domyśliłem. kierownik praktycznie w weekend nie pracuje, ale ja musiałem po kilka sobót pod rząd. problem by dostać jakąś sobotę wolną, musisz przyjść, bo nie ma kto. zarobki na okresie próbnym to porażka i jedno wielkie wykorzystywanie pracownika. rozumiem, że firma nie ma ustalonej stawki godzinowej, ale dostać mniej za za przepracowanie bodajże 184 godzin niż za 156 jest niezrozumiałe, a tak się zdarzyło, bo ucięli premię od spożywki czyli jedynej na okresie próbnym. kolejna premia jest ustalona od wskaźnika sprzedaży czyli w dużej mierze od tego ile wciśniesz ludziom. a to akurat jest na kasie przesadą, wciskanie na siłę. no a na koniec to, co najbardziej denerwowało- jesteś w pracy 12h, na zaplecze idziesz zjeść i do wc, resztę czasu obsługujesz... wchodzisz na zaplecze, a tam kierownik i starszy sprzedawca piją sobie kawkę i opowiadają głupoty. takie coś jest w Martesie standardem..
Na plus są zniżki dla pracowników. ale to po 3msc pracy. wtedy ponoć zarobki też nie są złe.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Martes Sport. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,8