Martes Sport
Zobacz wszystkie opinie o firmie Martes Sport

Martes Sport

Opinia pracownika firmy Martes Sport

Myśle ze w każdym sklepie

Praca w firmie na średnim poziomie Praca z trudnymi klientami

Plusy

Multi sport Ubezpiecznie Open life

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Pracowałem w Martesie przez 3 miesiące na magazynie, atmosfera dość gęsta. Kierownik bardzo surowy i bez doświadczenia, brygadziści obserwują pracowników na hali kto co robi i jeśli ktoś zrobi sobie krótką przerwę na minutkę oddechu zaraz lecą zdać sprawozdanie kierownikowi. Kierownik dość często stosuje mobbing, leaderzy głównie chodzą po hali i udają że coś robią a w rzeczywistości lubią "gawędzić" z kobietami.

Plusy

Minusy

Brak premii, niska pensja, brak jakichkolwiek dodatków typu Multisport, mobbing

Nerwówka, stres i przepracowanie

Zero szacunku dla pracownika, którego traktuje się jak tanią siłę roboczą. Umowy zlecenie bez przerw i bez premii, mimo że pracują tak samo ciężko jak osoby na umowie o prace i tym samym pracują na ich premie. Kierownik w każdy dzień pracy suszy głowę, nakłada dziesiątki obowiązków, a potem jeszcze powie, że się za wolno pracuje. Praca przy kartonach pod presją niczym w Amazonie, sprawdzanie na każdym kroku, drwina z pracownika. Nikomu nie poleciłabym pracy w tej firmie. Cała kadra ma niewyobrażalne wymagania, traktuje pracownika z góry i umywa ręce kierownikom od każdego występku, nie słucha skarg od klientów, jak i od pracowników. Totalny syf.

Plusy

elastyczne godziny pracy

Minusy

presja, stres, toksyczna atmosfera, więcej pracy niż czasu, brak przerw, brak premii, kierownictwo

Firma ktora wykorzystuje pracownikow

jak w tytule Firma ktora wykorzystuje pracownikow nie polecam nikomu pracy w tej firmie interwiev a praca to 2 rozne swiaty

Plusy

Minusy

nadgodziny az do bolu wykorzystywanie do pracy fizycznej i znecanie psychiczne

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Martes Sport. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Martes Sport z

Informacje o firmie Martes Sport w popularnych lokalizacjach

• Martes Sport
  • Myśle ze w każdym sklepie