Martes Sport
Zobacz wszystkie opinie o firmie Martes Sport

Martes Sport

Opinia pracownika firmy Martes Sport

Nerwówka, stres i przepracowanie

Zero szacunku dla pracownika, którego traktuje się jak tanią siłę roboczą. Umowy zlecenie bez przerw i bez premii, mimo że pracują tak samo ciężko jak osoby na umowie o prace i tym samym pracują na ich premie. Kierownik w każdy dzień pracy suszy głowę, nakłada dziesiątki obowiązków, a potem jeszcze powie, że się za wolno pracuje. Praca przy kartonach pod presją niczym w Amazonie, sprawdzanie na każdym kroku, drwina z pracownika. Nikomu nie poleciłabym pracy w tej firmie. Cała kadra ma niewyobrażalne wymagania, traktuje pracownika z góry i umywa ręce kierownikom od każdego występku, nie słucha skarg od klientów, jak i od pracowników. Totalny syf.

Plusy

elastyczne godziny pracy

Minusy

presja, stres, toksyczna atmosfera, więcej pracy niż czasu, brak przerw, brak premii, kierownictwo

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Firma ktora wykorzystuje pracownikow

jak w tytule Firma ktora wykorzystuje pracownikow nie polecam nikomu pracy w tej firmie interwiev a praca to 2 rozne swiaty

Plusy

Minusy

nadgodziny az do bolu wykorzystywanie do pracy fizycznej i znecanie psychiczne

Bardziej na minus.

Chcialabym odniesc sie ogolnie do polityki pracy w firmie Martes Sport, nie do poszczegolnej placowki. Ilość pracy w odniesieniu do zarobków osoby na umowie o pracę jest nierealna. Wypłata po pierwszym miesiącu pracy na okresie próbnym za pełną godzinówkę (160h+/-) to jak plucie w twarz.Kierownicy regionalni z kosmosu, wpadający do sklepu na dłuższą chwilę i robiący raban. Zauważają zawsze tylko to, czego się nie zrobiło i co jest źle zrobione. Polecenia wydawane bez jakiejkolwiek wiedzy na temat stanu danego sklepu lub ilości zaległej pracy, brak podejścia indywidualnego do pracownika. Pracownicy na umowie zlecenie NIE MAJĄ PRZERW. Jeśli chce się iść na przerwę trzeba przyjść do pracy wczesniej ub wyjść z pracy później o tyle czasu, ile zmarnowało się na przerwę. Nie ma róźnicy, czy robisz na zleceniu 6,8,10 czy 12h. Po prostu nie przysługuje ci przerwa, nawet jeśli regulamin pracy jasno to ustala. Ogólnie bardziej na minus, niż na plus.

Fajna praca

Co do pracy w sklepie ciężko mi coś oceniać źle. Jeśli kierownik/kierowniczka nie będą bubkami, a cały zespół będzie zgrany i bez przysłowiowego kija w czterech literach to bardzo polecam. Jedyny minus to kierownicy regionalni często oderwani od rzeczywistości i nie znający realiów danego sklepu/regionu. A klienci? Jedni fajni, drudzy normalni, a jeszcze inni podnoszący ciśnienie w 5 sekund, ale to chyba norma w każdym sklepie.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Martes Sport. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu