Martes Sport
Opinia pracownika firmy Martes Sport

na krótki czas ok na dłuzszy okres niesadze duza rotacja pracowników

27 października 2018
Praca dla osób bez rodziny,duży naklad pracy,niedocenianie pracowników przez ich sprzedaż oraz pracę w doradztwie dla klienta ,zarobki od widzi mi się kierownika regionalnego oraz kierownika w sklepie,nie warto angażować sie w ta firmę
Plusy
multi sport karta zakupy pracownicze lecz to sie kończy
Minusy
mala kadra, dużo obowiazków, brak poszanowania do wykonanej pracy wklad w rozwój firmy oraz sprzedaż
9 maja 2021
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - dolnośląskie
Co do pracy w sklepie ciężko mi coś oceniać źle. Jeśli kierownik/kierowniczka nie będą bubkami, a cały zespół będzie zgrany i bez przysłowiowego kija w czterech literach to bardzo polecam. Jedyny minus to kierownicy regionalni często oderwani od rzeczywistości i nie znający realiów danego sklepu/regionu. A klienci? Jedni fajni, drudzy normalni, a jeszcze inni podnoszący ciśnienie w 5 sekund, ale to chyba norma w każdym sklepie.
4 lutego 2021
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Raclaw, lubuskie
beznadziejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23 maja 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Piotrków Trybunalski, łódzkie
Duże dostawy, gdzie trzeba je przyjąć, rozładować, zabezpieczyć i rozstawić na sklepie - przy czym masz jeszcze do zrobienia tysiące innych rzeczy, gdzie nie możesz liczyć na pomoc kierownika, który twierdzi, ze nic nie musi i może siedzieć na zapleczu popijając kawkę. Faworyzowanie pracowników na „cacy” i „be”. Cacy to Ci, którzy boją się odezwać i sprzeciwić kierownikowi a be to Ci, którzy nie dadzą robić z siebie taniej siły roboczej i mają coś do powiedzenia w obronie swoich praw. Kierownik sklepu „nadaje” do kierowniczki regionalnej, która jest jej „psiapsiółką” przy czym obie wywierają presję na pracownikach, kiedy się sprzeciwiają takim regułom gry. Kierownik słabo zorganizowany, arogancki wobec klientów. Jeśli nie jesteś po stronie kierowniczki czeka Cię szybki „out”.
  1. na krótki czas ok na dłuzszy okres niesadze duza rotacja pracowników