Martes Sport
Opinia pracownika firmy Martes Sport

Dobra praca w zgranym zespole. Pieniądze w miarę ok.

18 września 2018
Dobra praca w zgranym zespole. Praca na 2 zmiany, wolne weekendy. Pieniądze w porządku.
4 marca 2019
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - Bielsko-Biała, śląskie
Nie polecam tej firmy, brak zasad, każdy robi co chce
Plusy
karta Multisport
Minusy
zabieranie premii bez powodu
27 lutego 2019
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Bielsko-Biała, śląskie
Pracowałem tam około 5 miesięcy, wszyscy wyżej mają cie za śmiecia, nieważne jak dużo pracy w coś włożysz i tak dostaniesz zjebkę za byle co i wytkną ci błędy wymyślone na siłę bo to ich praca. Kasa i współczynnik to totalne dno, wyliczanie z osobna każdego za to, że sprzedawał na paragonach tylko po 1 rzeczy - pracownik ma akurat na to znikomy wpływ a wciskanie czegoś na siłę zniechęca klienta. Elastyczny grafik i godziny pracy to zwykłą ściema, dają ci 12-tki, a te dni które mogłyby być wolne z tego względu wypełniane są 8h w godzinach 12,00-20,00, wychodzisz i tak dopiero minimum 20:30 bo trzeba czekać aż osoba funkcyjna zamknie sklep. Pójdziesz na kilka dni na l4 = wylatujesz, od razu szukają kogoś na twoje miejsce. Kartę multisport otrzymałem dopiero po 5 miesiącach pracy!!! gdy składałem wypowiedzenie...na próbnym nie przyjmują wniosku, później w ciągu miesiaca samego wniosku nie wyślą i czekasz aż będą wysyłać jakieś dokumenty czyli połowa miesiąca, następnie czekasz jeszcze 1-1,5 miesiąca aż ta karta łaskawie przyjdzie. Koszulki firmowe z bardzo,bardzo słabego materiału, 2-3 prania i są dziury. Nie przyślą ci nowych, no i później koszulki i polar oddać, ale po co komu takie przechodzone zniszczone ciuchy? Co do zwykłych pracowników to naprawdę fajni ludzie, bardzo kulturalni. Bywały jakieś zgrzyty, ale zwykle spowodowane osobami funkcyjnymi lub trudnymi klientami. Praca średnio dobra dla osoby samotnej/singla pozbawionej towarzyskiego życia. Podsumowując, nie polecam, chyba, zę w ostateczności.
Plusy
praca dla osób samotnych, przejściowa
Minusy
presja na współczynnik, dużo przekrętów i oszustw, niskie poczucie wartości spowodowane funkcyjnymi osobami
10 marca 2016
Shop Assistant (były pracownik) - Bielsko-Biała, śląskie
Typical day at work was 12 hours long. I have learned selling skillks, and looking after how the shop looks like. My co-workers were ok. Hardest part was that, there were often lonely hours where it was hard to find something to do. Most enjoyable moments for me there were with my co-workers.
Plusy
Brakes
Minusy
Long hours
  1. Dobra praca w zgranym zespole. Pieniądze w miarę ok.