Martes Sport
Opinia pracownika firmy Martes Sport

31 stycznia 2019
Kierownictwo na sklepie to porazka stanowisko zdobywa nie wiem za co bo na pewno nie za adekwatna do tego wiedzę, zrób coś nie po jej myśli i przestań trzymac palec w dupie to tak naklamie że cię zwolnią a regionalna jest tak zapatrzona i równie zakłamana ze wierzy w klamstwa kierownika sklepu zamiast żądać twardych dowodów albo chociaz wyjaśnienia .Niestety tam tylko mocnym i glupim prace polecam . Prezesi nawet nie maja pojecia co sie tam dzieje a szkoda
Plusy
Zadne
Minusy
Brak socjalu bo pseudo socjal jest typu zakupy pracownicze i papier toaletowy, brak motywacji do pracy premia to slowo abstrakcja współczynniki ciagle ida w górę
4 lutego 2021
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Raclaw, lubuskie
beznadziejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23 maja 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Piotrków Trybunalski, łódzkie
Duże dostawy, gdzie trzeba je przyjąć, rozładować, zabezpieczyć i rozstawić na sklepie - przy czym masz jeszcze do zrobienia tysiące innych rzeczy, gdzie nie możesz liczyć na pomoc kierownika, który twierdzi, ze nic nie musi i może siedzieć na zapleczu popijając kawkę. Faworyzowanie pracowników na „cacy” i „be”. Cacy to Ci, którzy boją się odezwać i sprzeciwić kierownikowi a be to Ci, którzy nie dadzą robić z siebie taniej siły roboczej i mają coś do powiedzenia w obronie swoich praw. Kierownik sklepu „nadaje” do kierowniczki regionalnej, która jest jej „psiapsiółką” przy czym obie wywierają presję na pracownikach, kiedy się sprzeciwiają takim regułom gry. Kierownik słabo zorganizowany, arogancki wobec klientów. Jeśli nie jesteś po stronie kierowniczki czeka Cię szybki „out”.
26 lutego 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Radomsko, łódzkie
Pracownicy z dłuższym stażem większość dnia spędzają na zapleczu pochłonięci rozmowami prywatnymi i piciem kawy. Nowi pracownicy robią wszystko na sklepie. Nie ma żadnego szkolenia przygotowawczego do pracy (trzeba ciągle biegać na zaplecze do pracowników starszych stażem, żeby się dowiedzieć co i jak zrobić). Bardzo duża rotacja pracowników, szukają nowego zanim zdążą powiedzieć, że cię zwalniają. Możliwości rozwoju brak.
  1. Atmosfera zalezy z kim na zmianie czesto niezadowalajaca , nie polecam tego sklepu