Martes Sport

Opinie pracowników firmy Martes Sport

Wyświetlono wszystkie opinie (27)

Pracowałem w Martesie przez 3 miesiące na magazynie, atmosfera dość gęsta. Kierownik bardzo surowy i bez doświadczenia, brygadziści obserwują pracowników na hali kto co robi i jeśli ktoś zrobi sobie krótką przerwę na minutkę oddechu zaraz lecą zdać sprawozdanie kierownikowi. Kierownik dość często stosuje mobbing, leaderzy głównie chodzą po hali i udają że coś robią a w rzeczywistości lubią "gawędzić" z kobietami.

Plusy

Minusy

Brak premii, niska pensja, brak jakichkolwiek dodatków typu Multisport, mobbing

Myśle ze w każdym sklepie

Praca w firmie na średnim poziomie Praca z trudnymi klientami

Plusy

Multi sport Ubezpiecznie Open life

Nerwówka, stres i przepracowanie

Zero szacunku dla pracownika, którego traktuje się jak tanią siłę roboczą. Umowy zlecenie bez przerw i bez premii, mimo że pracują tak samo ciężko jak osoby na umowie o prace i tym samym pracują na ich premie. Kierownik w każdy dzień pracy suszy głowę, nakłada dziesiątki obowiązków, a potem jeszcze powie, że się za wolno pracuje. Praca przy kartonach pod presją niczym w Amazonie, sprawdzanie na każdym kroku, drwina z pracownika. Nikomu nie poleciłabym pracy w tej firmie. Cała kadra ma niewyobrażalne wymagania, traktuje pracownika z góry i umywa ręce kierownikom od każdego występku, nie słucha skarg od klientów, jak i od pracowników. Totalny syf.

Plusy

elastyczne godziny pracy

Minusy

presja, stres, toksyczna atmosfera, więcej pracy niż czasu, brak przerw, brak premii, kierownictwo

Firma ktora wykorzystuje pracownikow

jak w tytule Firma ktora wykorzystuje pracownikow nie polecam nikomu pracy w tej firmie interwiev a praca to 2 rozne swiaty

Plusy

Minusy

nadgodziny az do bolu wykorzystywanie do pracy fizycznej i znecanie psychiczne

Bardziej na minus.

Chcialabym odniesc sie ogolnie do polityki pracy w firmie Martes Sport, nie do poszczegolnej placowki. Ilość pracy w odniesieniu do zarobków osoby na umowie o pracę jest nierealna. Wypłata po pierwszym miesiącu pracy na okresie próbnym za pełną godzinówkę (160h+/-) to jak plucie w twarz.Kierownicy regionalni z kosmosu, wpadający do sklepu na dłuższą chwilę i robiący raban. Zauważają zawsze tylko to, czego się nie zrobiło i co jest źle zrobione. Polecenia wydawane bez jakiejkolwiek wiedzy na temat stanu danego sklepu lub ilości zaległej pracy, brak podejścia indywidualnego do pracownika. Pracownicy na umowie zlecenie NIE MAJĄ PRZERW. Jeśli chce się iść na przerwę trzeba przyjść do pracy wczesniej ub wyjść z pracy później o tyle czasu, ile zmarnowało się na przerwę. Nie ma róźnicy, czy robisz na zleceniu 6,8,10 czy 12h. Po prostu nie przysługuje ci przerwa, nawet jeśli regulamin pracy jasno to ustala. Ogólnie bardziej na minus, niż na plus.

Fajna praca

Co do pracy w sklepie ciężko mi coś oceniać źle. Jeśli kierownik/kierowniczka nie będą bubkami, a cały zespół będzie zgrany i bez przysłowiowego kija w czterech literach to bardzo polecam. Jedyny minus to kierownicy regionalni często oderwani od rzeczywistości i nie znający realiów danego sklepu/regionu. A klienci? Jedni fajni, drudzy normalni, a jeszcze inni podnoszący ciśnienie w 5 sekund, ale to chyba norma w każdym sklepie.

Kalwaria Zebrzydowska

Masakra praca za tych którzy mają plecy zjebac za wszystko

Plusy

Zero

Minusy

Szkoda pisać

tragedia

beznadziejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pytanie

Jak jest z premiami dla osób na zleceniu? Proszę o odpowiedź.

Kolesiostwo przez duże K

Duże dostawy, gdzie trzeba je przyjąć, rozładować, zabezpieczyć i rozstawić na sklepie - przy czym masz jeszcze do zrobienia tysiące innych rzeczy, gdzie nie możesz liczyć na pomoc kierownika, który twierdzi, ze nic nie musi i może siedzieć na zapleczu popijając kawkę. Faworyzowanie pracowników na „cacy” i „be”. Cacy to Ci, którzy boją się odezwać i sprzeciwić kierownikowi a be to Ci, którzy nie dadzą robić z siebie taniej siły roboczej i mają coś do powiedzenia w obronie swoich praw. Kierownik sklepu „nadaje” do kierowniczki regionalnej, która jest jej „psiapsiółką” przy czym obie wywierają presję na pracownikach, kiedy się sprzeciwiają takim regułom gry. Kierownik słabo zorganizowany, arogancki wobec klientów. Jeśli nie jesteś po stronie kierowniczki czeka Cię szybki „out”.

Leni wynagrodzić, pracujących ukarać

Pracownicy z dłuższym stażem większość dnia spędzają na zapleczu pochłonięci rozmowami prywatnymi i piciem kawy. Nowi pracownicy robią wszystko na sklepie. Nie ma żadnego szkolenia przygotowawczego do pracy (trzeba ciągle biegać na zaplecze do pracowników starszych stażem, żeby się dowiedzieć co i jak zrobić). Bardzo duża rotacja pracowników, szukają nowego zanim zdążą powiedzieć, że cię zwalniają. Możliwości rozwoju brak.

Praca bardzo spoko jak na pierwszą

Praca w Martesie wbrew panującym opiniom nie jest taka zła jakby się mogło wydawać. Fakt niby po 12h dziennie ale dzięki temu zamiast pracy dzień w dzień (jak w przypadku pracy na etat 8 godzinnej) są dodatkowe dni wolne od pracy nie wliczające się w te "zasłużone dni wolne". Pensja fakt na początku trochę krucho aczkolwiek po okresie próbnym staje się naprawdę spoko (mój przykład kasjer sprzedawca 2.8 na rękę co jak na mój wiek mi jak najrzadziej odpowiada. Współpracownicy świetni da się z nimi dogadać a kierownik no po prostu "Marzenie" LM lepszego jak do tej pory nie miałem

Mazovia Płock

Pracowałam tam ok 6 miesięcy. W tej firmie panuje cichy mobbing. Mają człowieka za śmiercia. Wykorzystują i zabierają premie o byle co. Nowi pracownicy są źle traktowani i wysyłani w niekończące się delegacje. Ogólnie nie polecam tego miejsca a kierownik pomylił krzesła z samym diabłem, myślę że sam już nie umie spojrzec w lustro bo by w nie plunął. Idzie po trupach do celu bo tak musi robić żeby przetrwać.

Plusy

Wynagrodzenie co miesiac

dziwna atmosfera

pracowałem przez 3msc, czyli okres próbny. starsi sprzedawcy mają się za lepszych, wszechwiedzących, potrafią powiedzieć coś niemiłego nawet przy kliencie, byleby pokazać jacy to nie są super i mądrzy. po 3msc dowiedziałem się o nieprzedłużeniu umowy bez podania jakiegokolwiek powodu, jednak powodu się domyśliłem. kierownik praktycznie w weekend nie pracuje, ale ja musiałem po kilka sobót pod rząd. problem by dostać jakąś sobotę wolną, musisz przyjść, bo nie ma kto. zarobki na okresie próbnym to porażka i jedno wielkie wykorzystywanie pracownika. rozumiem, że firma nie ma ustalonej stawki godzinowej, ale dostać mniej za za przepracowanie bodajże 184 godzin niż za 156 jest niezrozumiałe, a tak się zdarzyło, bo ucięli premię od spożywki czyli jedynej na okresie próbnym. kolejna premia jest ustalona od wskaźnika sprzedaży czyli w dużej mierze od tego ile wciśniesz ludziom. a to akurat jest na kasie przesadą, wciskanie na siłę. no a na koniec to, co najbardziej denerwowało- jesteś w pracy 12h, na zaplecze idziesz zjeść i do wc, resztę czasu obsługujesz... wchodzisz na zaplecze, a tam kierownik i starszy sprzedawca piją sobie kawkę i opowiadają głupoty. takie coś jest w Martesie standardem.. Na plus są zniżki dla pracowników. ale to po 3msc pracy. wtedy ponoć zarobki też nie są złe.

Nie polecam nikomu!

Traktują Cię jak popychadło, każdy robi co chce i byle się nie przemęczyć a nowym dają wszystko do zrobienia co uciążliwe. Wymagają nie wiadomo czego, obiecują premie a nie dają nic. Praca za marne pieniądze albo nie ma co robić albo jest wielki chaos. Mówią o zasadach a sami ich nie spełniają.

Tragedia

Moje najgorsze do tej pory miejsce pracy. Każdemu serdecznie odradzam pracę w martesie... Mimo bardzo ograniczonej liczby pracowników, dają ludziom wypowiedzenie bez podania przyczyny, kierowniczka niby o niczym nie wie, bo to pismo z centrali... Jak to możliwe, żeby kierownik sklepu nie wiedział o zwalnianiu swoich pracowników i w ogóle nie wyglądał na zmartwionego?

Plusy

Karta multisport

Minusy

Mobbing, niewykwalifikowana kadra zarządzająca, niskie zarobki, zabieranie premii za dosłownie wszystko

Gliwice

Nie polecam... Zarobki żenujące... Za niedługo nikt tam nke bedzie pracował... Ogolnie nie polecam... Praca 12h a wypłata z premią śmiech na sali...

Plusy

Minusy

Zarobki

panuje tam brak organizacji i zarzadzania

Nie polecam tej firmy, brak zasad, każdy robi co chce

Plusy

karta Multisport

Minusy

zabieranie premii bez powodu

Słabe miejsce pracy

Pracowałem tam około 5 miesięcy, wszyscy wyżej mają cie za śmiecia, nieważne jak dużo pracy w coś włożysz i tak dostaniesz zjebkę za byle co i wytkną ci błędy wymyślone na siłę bo to ich praca. Kasa i współczynnik to totalne dno, wyliczanie z osobna każdego za to, że sprzedawał na paragonach tylko po 1 rzeczy - pracownik ma akurat na to znikomy wpływ a wciskanie czegoś na siłę zniechęca klienta. Elastyczny grafik i godziny pracy to zwykłą ściema, dają ci 12-tki, a te dni które mogłyby być wolne z tego względu wypełniane są 8h w godzinach 12,00-20,00, wychodzisz i tak dopiero minimum 20:30 bo trzeba czekać aż osoba funkcyjna zamknie sklep. Pójdziesz na kilka dni na l4 = wylatujesz, od razu szukają kogoś na twoje miejsce. Kartę multisport otrzymałem dopiero po 5 miesiącach pracy!!! gdy składałem wypowiedzenie...na próbnym nie przyjmują wniosku, później w ciągu miesiaca samego wniosku nie wyślą i czekasz aż będą wysyłać jakieś dokumenty czyli połowa miesiąca, następnie czekasz jeszcze 1-1,5 miesiąca aż ta karta łaskawie przyjdzie. Koszulki firmowe z bardzo,bardzo słabego materiału, 2-3 prania i są dziury. Nie przyślą ci nowych, no i później koszulki i polar oddać, ale po co komu takie przechodzone zniszczone ciuchy? Co do zwykłych pracowników to naprawdę fajni ludzie, bardzo kulturalni. Bywały jakieś zgrzyty, ale zwykle spowodowane osobami funkcyjnymi lub trudnymi klientami. Praca średnio dobra dla osoby samotnej/singla pozbawionej towarzyskiego życia. Podsumowując, nie polecam, chyba, zę w ostateczności.

Plusy

praca dla osób samotnych, przejściowa

Minusy

presja na współczynnik, dużo przekrętów i oszustw, niskie poczucie wartości spowodowane funkcyjnymi osobami

Namysłów

Jest to praca której nie polecam. Pracowałam tam przez trzy miesiące i przed samymi świętami nie przedłużył mi umowy określając że się nie nadaje,gdzie wcześniej pracowałam w handlu 1,5roku.Zabieraja z byle powodu premie a sama wypłata to najniższa krajowa. Wystawiają urlop kiedy im się podoba bez zdania pracownika. Nie ma żadnych dodatków na święta. A jak odchodzisz to jeszcze ściągają pieniądze z wypłaty za ich śmieszny polarek i dwie koszulki Przedemna zwolniono 25 osób które pracowały tylko trzy miesiące w ciągu 3 lat od kiedy jest ten sklep w tej miejscowości. Więc dobrze się zastanówcie zanim zlozycie tam CV.

Plusy

Nie ma

Minusy

Traktowanie pracownika jak śmieć

Atmosfera zalezy z kim na zmianie czesto niezadowalajaca , nie polecam tego sklepu

Kierownictwo na sklepie to porazka stanowisko zdobywa nie wiem za co bo na pewno nie za adekwatna do tego wiedzę, zrób coś nie po jej myśli i przestań trzymac palec w dupie to tak naklamie że cię zwolnią a regionalna jest tak zapatrzona i równie zakłamana ze wierzy w klamstwa kierownika sklepu zamiast żądać twardych dowodów albo chociaz wyjaśnienia .Niestety tam tylko mocnym i glupim prace polecam . Prezesi nawet nie maja pojecia co sie tam dzieje a szkoda

Plusy

Zadne

Minusy

Brak socjalu bo pseudo socjal jest typu zakupy pracownicze i papier toaletowy, brak motywacji do pracy premia to slowo abstrakcja współczynniki ciagle ida w górę

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Martes Sport. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu