Opinia pracownika firmy Manpower

Zobacz wszystkie opinie o firmie Manpower

Niska
Stażysta ds rekrutacji (były pracownik) –  Gdańsk - Oliwa21 grudnia 2017
Przestrzegam przed stażem w firmie Manpower organizowanym przez Urząd Pracy a w szczególności przez Gdański Urząd Pracy. Urząd daje gwarancję, że po 5 miesiącach stażu firma ma obowiązek zatrudnić stażystę na co najmniej 6 miesięcy. Niestety, nijak się to ma do rzeczywistości. Kilka dni przed zakończeniem stażu dowiadujesz się, że firma nie ma jednak budżetu na nowego pracownika (dział który miał cię przyjąć zatrudnił w ostatnim czasie po znajomości zbyt wiele osób). Kierowniczka oraz kierownik regionalny nie interesują się sytuacją takiej osoby, zapewniają, że spróbują znaleźć dla niej alternatywę, a potem nawet nie zadzwonią. Na pismo urzędu, jako powód braku zatrudnienia podają brak wolnego miejsca. Z czego Urząd w ostateczności praktycznie nie wyciąga ŻADNYCH konsekwencji, twierdzi, że w przyszłości BYĆ MOŻE zablokuje firmie możliwość korzystania z darmowych stażystów, ale ostateczna decyzja będzie należała do dyrektora.. Biznes się kręci, wszyscy są zadowoleni, natomiast stażysta zostaje z niczym. W skrócie wygląda to tak: podpisujesz umowę, w której zapisane jest, że przysługuje tobie zatrudnienie na okres 6 miesięcy pod odbytym stażu, która jest czystą fikcją i wykorzystywaniem naiwnych ludzi. Ciekawe co na to Marszałek Województwa Pomorskiego, do którego większość podań nie jest nawet przepuszczana przez GUP.

Inne opinie pracowników firmy Manpower

Srednia
nie doszło (były pracownik) –  Dąbrowa, łódzkie27 lipca 2019
Srednia ocena opinii nie doszło do pracy w niej przez ograniczenia zdrowotne nie wszędzie mogę pracować produkcja wzbroniona okej przez ograniczenia nie dopuszczono i rozmowy do pracy w niej co do atmosfery to nie wiem jaka jest
Plusy
trudno powiedzieć
Minusy
trudno powiedzieć
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 3Zgłoś
Fun workplace
Warehouse Operative (były pracownik) –  Gliwice21 kwietnia 2019
Management is quite good.
Manpower finds a lot of jobs with flexible hours, suitable for students, however, it is not easy to find a more ambitious job through this agency.
Plusy
Flexible hours
Minusy
Salary

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8
1957