Opinia pracownika firmy Manpower

Zobacz wszystkie opinie o firmie Manpower

ZAKŁAD PRACY BLISKO DOMU,MIŁO SIĘ PRACOWAŁO Z WIĘKSZOŚCIĄ WSPÓŁPRACOWNIKÓW
PRACOWNIK PRODUKCJI (były pracownik) –  Aleksandrów, LO5 lipca 2013
DZIEŃ PRACY ROZPOCZYNAŁ SIĘ INFORMACJĄ LIDERKI NA JAKIEJ LINII BĘDZIE PRACA A NASTĘPNIE USTAWIAŁYŚMY SIĘ NA LINII TAK ŻEBY PRACA SZŁA NAM SPRAWNIE W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚMY MOGŁY SPOKOJNIE WYJŚĆ NA 2 ŚNIADANIE A PRACA DALEJ TRWAŁA.TWORZYŁYŚMY ZGRANY ZESPÓŁ TAKŻE LIDERKA NIE MUSIAŁA NAS CIĄGLE KONTROLOWAĆ A TECHNICY PRACUJĄCY RAZEM Z NAMI NA LINII OBDARZYLI NAS ZAUFANIEM.CZASEM POTRZEBOWAŁYŚMY POMOCY WIĘC PRZYCHODZIŁY OSOBY Z INNYCH LINII.PRZERWY ŚNIADANIOWE TRWAŁY 20 MIN-BYŁY O RÓŻNYCH PORACH.CZASEM BYŁA ZMIANA PRODUKTU WIĘC WTEDY ODBYWAŁO SIĘ SPRZĄTANIE LINII I PRZERWA W PRACY.PO 8 GODZ PRACY RÓWNIEŻ SPRZĄTAŁYŚMY LINIĘ.NASTĘPNIE PRACOWNICZY AUTOBUS ROZWOZIŁ NAS DO DOMÓW.KILKA RAZY ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE PRZECIW POŻAROWE I BHP.MINUSEM BYŁO TO ŻE ZIMĄ NA RANNEJ ZMIANIE BYŁO BARDZO ZIMNO A LATEM GORĄCO.
Plusy
MIŁA ATMOSFERA PRACY, SZYBKIE WYCIĄGNIĘCIE WNIOSKÓW Z NIEPRAWIDŁOWEGO ZACHOWANIA PRACOWNIKA
Minusy
PRACA TYLKO PRZEZ 1, 5 ROKU, NISKA KULTURA OSOBISTA NIEKTÓRYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Inne opinie pracowników firmy Manpower

Не рекомендую
Работник линии автомоб. (były pracownik) –  Ustron6 września 2019
Куратор балабол. Не выполняют свою работу. Обещают много а в итоге приезжаешь и ждёшь работу почти месяц. Отношение сначала идеальное а потом тебя бросают на произвол. Дозвонится куратору не возможно. К З/П недосчитывают деньги, потом отдают но не всем. Куратор не справляется с большим потоком людей не хочет заниматься своими обязанностями.
Minusy
Сначала все хорошо.(пыль в глаза) потом обман
W porządku
Magazynier (były pracownik) –  Gliwice, śląskie22 sierpnia 2019
Dobre wyjście w razie problemów ze znalezieniem stałej pracy, choć brak gwarancji zatrudnienia czy ilości zleceń powoduje stres i niepewność. Nie najgorsze zarobki i miła kadra.
Minusy
Brak stałych zleceń

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8