Opinia pracownika firmy Manpower

Zobacz wszystkie opinie o firmie Manpower

ZAKŁAD PRACY BLISKO DOMU,MIŁO SIĘ PRACOWAŁO Z WIĘKSZOŚCIĄ WSPÓŁPRACOWNIKÓW
PRACOWNIK PRODUKCJI (były pracownik) –  Aleksandrów, LO5 lipca 2013
DZIEŃ PRACY ROZPOCZYNAŁ SIĘ INFORMACJĄ LIDERKI NA JAKIEJ LINII BĘDZIE PRACA A NASTĘPNIE USTAWIAŁYŚMY SIĘ NA LINII TAK ŻEBY PRACA SZŁA NAM SPRAWNIE W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚMY MOGŁY SPOKOJNIE WYJŚĆ NA 2 ŚNIADANIE A PRACA DALEJ TRWAŁA.TWORZYŁYŚMY ZGRANY ZESPÓŁ TAKŻE LIDERKA NIE MUSIAŁA NAS CIĄGLE KONTROLOWAĆ A TECHNICY PRACUJĄCY RAZEM Z NAMI NA LINII OBDARZYLI NAS ZAUFANIEM.CZASEM POTRZEBOWAŁYŚMY POMOCY WIĘC PRZYCHODZIŁY OSOBY Z INNYCH LINII.PRZERWY ŚNIADANIOWE TRWAŁY 20 MIN-BYŁY O RÓŻNYCH PORACH.CZASEM BYŁA ZMIANA PRODUKTU WIĘC WTEDY ODBYWAŁO SIĘ SPRZĄTANIE LINII I PRZERWA W PRACY.PO 8 GODZ PRACY RÓWNIEŻ SPRZĄTAŁYŚMY LINIĘ.NASTĘPNIE PRACOWNICZY AUTOBUS ROZWOZIŁ NAS DO DOMÓW.KILKA RAZY ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE PRZECIW POŻAROWE I BHP.MINUSEM BYŁO TO ŻE ZIMĄ NA RANNEJ ZMIANIE BYŁO BARDZO ZIMNO A LATEM GORĄCO.
Plusy
MIŁA ATMOSFERA PRACY, SZYBKIE WYCIĄGNIĘCIE WNIOSKÓW Z NIEPRAWIDŁOWEGO ZACHOWANIA PRACOWNIKA
Minusy
PRACA TYLKO PRZEZ 1, 5 ROKU, NISKA KULTURA OSOBISTA NIEKTÓRYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Inne opinie pracowników firmy Manpower

Srednia
nie doszło (były pracownik) –  Dąbrowa, łódzkie27 lipca 2019
Srednia ocena opinii nie doszło do pracy w niej przez ograniczenia zdrowotne nie wszędzie mogę pracować produkcja wzbroniona okej przez ograniczenia nie dopuszczono i rozmowy do pracy w niej co do atmosfery to nie wiem jaka jest
Plusy
trudno powiedzieć
Minusy
trudno powiedzieć
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 3Zgłoś
Fun workplace
Warehouse Operative (były pracownik) –  Gliwice21 kwietnia 2019
Management is quite good.
Manpower finds a lot of jobs with flexible hours, suitable for students, however, it is not easy to find a more ambitious job through this agency.
Plusy
Flexible hours
Minusy
Salary

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8
1959