Manpower

Opinie o firmie Manpower, temat Kadra zarządzająca

Zobacz wszystkie opinie (17 440)
Dobre wyjście w razie problemów ze znalezieniem stałej pracy, choć brak gwarancji zatrudnienia czy ilości zleceń powoduje stres i niepewność. Nie najgorsze zarobki i miła kadra.
Minusy
Brak stałych zleceń
Management is quite good.
Manpower finds a lot of jobs with flexible hours, suitable for students, however, it is not easy to find a more ambitious job through this agency.
Plusy
Flexible hours
Minusy
Salary
Nikomu nie polecam pracować przez tą firmę zła atmosfera wynagrodzenie niskie zawsze coś jest potracane z wypłaty nic w biurze nie idzie załatwić traktują pracowników jak siłę robocza ludzie przychodzą do pracy jak zobaczą jaka jest atmosfera i wynagrodzenie po kilku dniach rezygnują
Minusy
Wynagrodzenie słaba atmosfera w biurze brak kontaktu telefonicznego
Takiego złodziejstwa nie widziałem. Okradają pracownika na każdym kroku. Jak się poszło do biuraa żeby wyjaśnić sprawę z wypłatą czy dietą bo zawsze się coś nie zgadzało to u nich było zawsze idealnie a to my się czepialiśmy. Mamy początek kwietnia i do dziś nie dostaliśmy rozliczeń za rok 2017. dzwoniłem bo biura to mi powiedziano że zostały wysłane w styczniu. ODRADZAM PRACY U TYCH ZŁ....EJI.
Plusy
Z plusów to ten na akumulatorze
Minusy
same żadnych pozytywów
Przestrzega przed pracą w Niemczech przez tą agęcje manpower oszukują na kasie grupach podatkowych a i zdarza się im nie wypłacać wynagrodzeń utrudniony kontakt z pracownikami manpowera nie odbierają telefonów a jak już to zawsze ta sama śpiewka ja śię tym nie zajmuje to tamten a tamten jest akurat na zwolnieniu albo urlopie , czasami komputery żle działaja i wypłaty lub brakuj i tak by można pisać bez końca totalne dno stanowczo odradzam
Plusy
niema
Minusy
same minusy
Przestrzegam przed stażem w firmie Manpower organizowanym przez Urząd Pracy a w szczególności przez Gdański Urząd Pracy. Urząd daje gwarancję, że po 5 miesiącach stażu firma ma obowiązek zatrudnić stażystę na co najmniej 6 miesięcy. Niestety, nijak się to ma do rzeczywistości. Kilka dni przed zakończeniem stażu dowiadujesz się, że firma nie ma jednak budżetu na nowego pracownika (dział który miał cię przyjąć zatrudnił w ostatnim czasie po znajomości zbyt wiele osób). Kierowniczka oraz kierownik regionalny nie interesują się sytuacją takiej osoby, zapewniają, że spróbują znaleźć dla niej alternatywę, a potem nawet nie zadzwonią. Na pismo urzędu, jako powód braku zatrudnienia podają brak wolnego miejsca. Z czego Urząd w ostateczności praktycznie nie wyciąga ŻADNYCH konsekwencji, twierdzi, że w przyszłości BYĆ MOŻE zablokuje firmie możliwość korzystania z darmowych stażystów, ale ostateczna decyzja będzie należała do dyrektora.. Biznes się kręci, wszyscy są zadowoleni, natomiast stażysta zostaje z niczym. W skrócie wygląda to tak: podpisujesz umowę, w której zapisane jest, że przysługuje tobie zatrudnienie na okres 6 miesięcy pod odbytym stażu, która jest czystą fikcją i wykorzystywaniem naiwnych ludzi. Ciekawe co na to Marszałek Województwa Pomorskiego, do którego większość podań nie jest nawet przepuszczana przez GUP.
Zatrudniają na kilka tygodni, potem zwalniają pod pretekstem ze "nie ma pracy" , obiecują ze gdy będzie praca napewno o tym powiadomia, po tygodniu zatrudniają nowych pracowników, nie dając szansy poprzednim.
Minusy
Gdy zaczynałem prace wszystko było czytelne i jasne,teraz jest coraz gorzej,czasami nawet pracownicy mówią co innego a robią co innego, jest to bardzo dziwne i daje dużo do myślenia, wszystko zmienia się błyskawicznie.Oby nie wynikła z tego jakaś tragedia...
Plusy
odzież
Main responsibilities:
• review, validation and distribution of the requisitions to participating suppliers,

• rates negotiation,

• managing the work order revision and extension process,

• managing and overseeing overall invoicing/payment processes between client and suppliers

• creation of financial reports for the client
Plusy
Management
Minusy
Salary
Moja oceana w tej firmie jest dobra , mozliwosc awansu ,dobre zarobki, zetelni pracownicy,
Plusy
komunikacja miejska
Minusy
brak możliwosci rozwoju,korporacja,kiepskie kierownictwo poszczególnych biur,niski zarobek jeśli słaba sprzedaż usług
Plusy
możliwosć zdobycia doświadczenia zawodowego, "szkoła życia"
Minusy
brak stabilności, wyśrubowany budżet przez co niższe zarobki
Agencja zatrudnienia godna polecenia.Uważam ,że dobrze pracowało mi się w firmie Manpower .Doskonały kontakt między pośrednikiem a pracującym.
Plusy
Dbanie o pracownika
Minusy
Brak stałego zatrudnienia
DZIEŃ PRACY ROZPOCZYNAŁ SIĘ INFORMACJĄ LIDERKI NA JAKIEJ LINII BĘDZIE PRACA A NASTĘPNIE USTAWIAŁYŚMY SIĘ NA LINII TAK ŻEBY PRACA SZŁA NAM SPRAWNIE W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚMY MOGŁY SPOKOJNIE WYJŚĆ NA 2 ŚNIADANIE A PRACA DALEJ TRWAŁA.TWORZYŁYŚMY ZGRANY ZESPÓŁ TAKŻE LIDERKA NIE MUSIAŁA NAS CIĄGLE KONTROLOWAĆ A TECHNICY PRACUJĄCY RAZEM Z NAMI NA LINII OBDARZYLI NAS ZAUFANIEM.CZASEM POTRZEBOWAŁYŚMY POMOCY WIĘC PRZYCHODZIŁY OSOBY Z INNYCH LINII.PRZERWY ŚNIADANIOWE TRWAŁY 20 MIN-BYŁY O RÓŻNYCH PORACH.CZASEM BYŁA ZMIANA PRODUKTU WIĘC WTEDY ODBYWAŁO SIĘ SPRZĄTANIE LINII I PRZERWA W PRACY.PO 8 GODZ PRACY RÓWNIEŻ SPRZĄTAŁYŚMY LINIĘ.NASTĘPNIE PRACOWNICZY AUTOBUS ROZWOZIŁ NAS DO DOMÓW.KILKA RAZY ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE PRZECIW POŻAROWE I BHP.MINUSEM BYŁO TO ŻE ZIMĄ NA RANNEJ ZMIANIE BYŁO BARDZO ZIMNO A LATEM GORĄCO.
Plusy
MIŁA ATMOSFERA PRACY, SZYBKIE WYCIĄGNIĘCIE WNIOSKÓW Z NIEPRAWIDŁOWEGO ZACHOWANIA PRACOWNIKA
Minusy
PRACA TYLKO PRZEZ 1, 5 ROKU, NISKA KULTURA OSOBISTA NIEKTÓRYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW
Zobacz więcej opinii o firmie Manpower
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,8
3,7