Opinie dot. stanowiska Pracownik produkcji (m/k) w firmie Manpower

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (16 351)
Pegatron czechy
operator produkcji (obecny pracownik) –  Wodzisław Śląski, śląskie13 października 2018
Nikomu nie polecam pracować przez tą firmę zła atmosfera wynagrodzenie niskie zawsze coś jest potracane z wypłaty nic w biurze nie idzie załatwić traktują pracowników jak siłę robocza ludzie przychodzą do pracy jak zobaczą jaka jest atmosfera i wynagrodzenie po kilku dniach rezygnują
Minusy
Wynagrodzenie słaba atmosfera w biurze brak kontaktu telefonicznego
miejsce pracy,w którym panuje dziwna atosfera
pracownik produkcji (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie3 marca 2017
Gdy zaczynałem prace wszystko było czytelne i jasne,teraz jest coraz gorzej,czasami nawet pracownicy mówią co innego a robią co innego, jest to bardzo dziwne i daje dużo do myślenia, wszystko zmienia się błyskawicznie.Oby nie wynikła z tego jakaś tragedia...
Plusy
odzież
ZAKŁAD PRACY BLISKO DOMU,MIŁO SIĘ PRACOWAŁO Z WIĘKSZOŚCIĄ WSPÓŁPRACOWNIKÓW
PRACOWNIK PRODUKCJI (były pracownik) –  Aleksandrów, LO5 lipca 2013
DZIEŃ PRACY ROZPOCZYNAŁ SIĘ INFORMACJĄ LIDERKI NA JAKIEJ LINII BĘDZIE PRACA A NASTĘPNIE USTAWIAŁYŚMY SIĘ NA LINII TAK ŻEBY PRACA SZŁA NAM SPRAWNIE W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚMY MOGŁY SPOKOJNIE WYJŚĆ NA 2 ŚNIADANIE A PRACA DALEJ TRWAŁA.TWORZYŁYŚMY ZGRANY ZESPÓŁ TAKŻE LIDERKA NIE MUSIAŁA NAS CIĄGLE KONTROLOWAĆ A TECHNICY PRACUJĄCY RAZEM Z NAMI NA LINII OBDARZYLI NAS ZAUFANIEM.CZASEM POTRZEBOWAŁYŚMY POMOCY WIĘC PRZYCHODZIŁY OSOBY Z INNYCH LINII.PRZERWY ŚNIADANIOWE TRWAŁY 20 MIN-BYŁY O RÓŻNYCH PORACH.CZASEM BYŁA ZMIANA PRODUKTU WIĘC WTEDY ODBYWAŁO SIĘ SPRZĄTANIE LINII I PRZERWA W PRACY.PO 8 GODZ PRACY RÓWNIEŻ SPRZĄTAŁYŚMY LINIĘ.NASTĘPNIE PRACOWNICZY AUTOBUS ROZWOZIŁ NAS DO DOMÓW.KILKA RAZY ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE PRZECIW POŻAROWE I BHP.MINUSEM BYŁO TO ŻE ZIMĄ NA RANNEJ ZMIANIE BYŁO BARDZO ZIMNO A LATEM GORĄCO.
Plusy
MIŁA ATMOSFERA PRACY, SZYBKIE WYCIĄGNIĘCIE WNIOSKÓW Z NIEPRAWIDŁOWEGO ZACHOWANIA PRACOWNIKA
Minusy
PRACA TYLKO PRZEZ 1, 5 ROKU, NISKA KULTURA OSOBISTA NIEKTÓRYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Zobacz więcej opinii o firmie Manpower

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8