Manpower

Opinie dot. stanowiska Pracownik produkcji (m/k) w firmie Manpower

Pracownik produkcji (m/k)3 opinie
Zobacz wszystkie opinie (17 297)
Byłem zadowolony z usług świadczonych przez tą firmę, jasne zasady i bezproblemowe zakończenie współpracy, rzetelny pracodawca.
Nikomu nie polecam pracować przez tą firmę zła atmosfera wynagrodzenie niskie zawsze coś jest potracane z wypłaty nic w biurze nie idzie załatwić traktują pracowników jak siłę robocza ludzie przychodzą do pracy jak zobaczą jaka jest atmosfera i wynagrodzenie po kilku dniach rezygnują
Minusy
Wynagrodzenie słaba atmosfera w biurze brak kontaktu telefonicznego
DZIEŃ PRACY ROZPOCZYNAŁ SIĘ INFORMACJĄ LIDERKI NA JAKIEJ LINII BĘDZIE PRACA A NASTĘPNIE USTAWIAŁYŚMY SIĘ NA LINII TAK ŻEBY PRACA SZŁA NAM SPRAWNIE W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚMY MOGŁY SPOKOJNIE WYJŚĆ NA 2 ŚNIADANIE A PRACA DALEJ TRWAŁA.TWORZYŁYŚMY ZGRANY ZESPÓŁ TAKŻE LIDERKA NIE MUSIAŁA NAS CIĄGLE KONTROLOWAĆ A TECHNICY PRACUJĄCY RAZEM Z NAMI NA LINII OBDARZYLI NAS ZAUFANIEM.CZASEM POTRZEBOWAŁYŚMY POMOCY WIĘC PRZYCHODZIŁY OSOBY Z INNYCH LINII.PRZERWY ŚNIADANIOWE TRWAŁY 20 MIN-BYŁY O RÓŻNYCH PORACH.CZASEM BYŁA ZMIANA PRODUKTU WIĘC WTEDY ODBYWAŁO SIĘ SPRZĄTANIE LINII I PRZERWA W PRACY.PO 8 GODZ PRACY RÓWNIEŻ SPRZĄTAŁYŚMY LINIĘ.NASTĘPNIE PRACOWNICZY AUTOBUS ROZWOZIŁ NAS DO DOMÓW.KILKA RAZY ODBYŁO SIĘ SZKOLENIE PRZECIW POŻAROWE I BHP.MINUSEM BYŁO TO ŻE ZIMĄ NA RANNEJ ZMIANIE BYŁO BARDZO ZIMNO A LATEM GORĄCO.
Plusy
MIŁA ATMOSFERA PRACY, SZYBKIE WYCIĄGNIĘCIE WNIOSKÓW Z NIEPRAWIDŁOWEGO ZACHOWANIA PRACOWNIKA
Minusy
PRACA TYLKO PRZEZ 1, 5 ROKU, NISKA KULTURA OSOBISTA NIEKTÓRYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW