Manpower
Opinia pracownika firmy Manpower

Matika Booker

13 kwietnia 2020
This is one of the most diverse, driven ,and successful companies I have worked for. This company is willing to train and help you advance in your career quickly.
Plusy
Great workplace and atmophere
Minusy
None
28 września 2020
Brygadzista (były pracownik) - Lublin, lubelskie
Niestety miałem przyjemność poznać wciskanie kitu przez odział w Lublinie. Umowa podpisana na dłuższy okres gdzie zostaje wypowiadana w połowie czasu. Zakres obowiązków niemający w 90 % wspólnego z wciskaniem bajeru na rozmowie kwalifikacyjnej. Brak respektowania warunków umowy, Obiecywanie gruszek na wierzbie, że przy chodzeniu do pracy oraz pracowaniu umowa zostanie przedłużona co oczywiście okazało się kłamstwem. Brak starannego szkolenia stanowiskowego tylko na tzw odpierdol. Ciągłe rekrutacje i brak stabilnego zatrudnienia. Szkoda tylko nóg zdzierać na takie coś gdzie z tego nie ma nawet kasy ani szkolenia.
Plusy
Minusy
zapierdol, brak dostępu do ciepłej wody, brak wiarygodności do przestrzegania warunków umowy
26 sierpnia 2020
Prezydent (były pracownik) - Błonie, mazowieckie
Nie ma co składać CV. Stracisz tylko czas, nadzieję na pracę i pieniądze na dojazd do ich biura. Ile razy starałem się o jakąś pracę u nich, jeździłem na rozmowy kwalifikacyjne, wszystko pięknie, dobrze, a potem zero odzewu. Czeka człowiek sobie na telefon z wiedzą, że dobrze wypadł, że spełnia kryteria i nic. W dodatku nie tyczy się to tylko stanowisk o wygórowanych warunkach co do kandydatów. Nawet przy próbie podjęcia pracy, w której przyjmują byle ukraińca jest to samo. Trzy razy próbowałem u nich i trzy razy to samo. Beznadziejna agencja, omijać z daleka!
Plusy
Dużo ofert pracy
Minusy
I tak do żadnej cię nie wezmą
18 maja 2020
pracownik magazynowy (były pracownik) - Piotrków Trybunalski, łódzkie
Tępo pracy, bardzo duża ilość towaru pakowana jak najszybciej, często ciężkie przedmioty, przerwy krótkie i niewystarczająco częste.
Plusy
Dobra opcja pracy dorywczej
Minusy
Małe możliwości rozwoju