Manpower

Opinie pracowników firmy Manpower

Zobacz wszystkie opinie (17 305)
Tępo pracy, bardzo duża ilość towaru pakowana jak najszybciej, często ciężkie przedmioty, przerwy krótkie i niewystarczająco częste.
Plusy
Dobra opcja pracy dorywczej
Minusy
Małe możliwości rozwoju
Nie ma co składać CV. Stracisz tylko czas, nadzieję na pracę i pieniądze na dojazd do ich biura. Ile razy starałem się o jakąś pracę u nich, jeździłem na rozmowy kwalifikacyjne, wszystko pięknie, dobrze, a potem zero odzewu. Czeka człowiek sobie na telefon z wiedzą, że dobrze wypadł, że spełnia kryteria i nic. W dodatku nie tyczy się to tylko stanowisk o wygórowanych warunkach co do kandydatów. Nawet przy próbie podjęcia pracy, w której przyjmują byle ukraińca jest to samo. Trzy razy próbowałem u nich i trzy razy to samo. Beznadziejna agencja, omijać z daleka!
Plusy
Dużo ofert pracy
Minusy
I tak do żadnej cię nie wezmą
This is one of the most diverse, driven ,and successful companies I have worked for. This company is willing to train and help you advance in your career quickly.
Plusy
Great workplace and atmophere
Minusy
None
,Khili,jh,k lloopipboiuiu6tifj/p'okl oli hkjhyolijulkhjhloi;lk;lj
Куратор балабол. Не выполняют свою работу. Обещают много а в итоге приезжаешь и ждёшь работу почти месяц. Отношение сначала идеальное а потом тебя бросают на произвол. Дозвонится куратору не возможно. К З/П недосчитывают деньги, потом отдают но не всем. Куратор не справляется с большим потоком людей не хочет заниматься своими обязанностями.
Minusy
Сначала все хорошо.(пыль в глаза) потом обман
Dobre wyjście w razie problemów ze znalezieniem stałej pracy, choć brak gwarancji zatrudnienia czy ilości zleceń powoduje stres i niepewność. Nie najgorsze zarobki i miła kadra.
Minusy
Brak stałych zleceń
Srednia ocena opinii nie doszło do pracy w niej przez ograniczenia zdrowotne nie wszędzie mogę pracować produkcja wzbroniona okej przez ograniczenia nie dopuszczono i rozmowy do pracy w niej co do atmosfery to nie wiem jaka jest
Plusy
trudno powiedzieć
Minusy
trudno powiedzieć
Management is quite good.
Manpower finds a lot of jobs with flexible hours, suitable for students, however, it is not easy to find a more ambitious job through this agency.
Plusy
Flexible hours
Minusy
Salary
Nikomu nie polecam pracować przez tą firmę zła atmosfera wynagrodzenie niskie zawsze coś jest potracane z wypłaty nic w biurze nie idzie załatwić traktują pracowników jak siłę robocza ludzie przychodzą do pracy jak zobaczą jaka jest atmosfera i wynagrodzenie po kilku dniach rezygnują
Minusy
Wynagrodzenie słaba atmosfera w biurze brak kontaktu telefonicznego
Miła praca małe zarobki ... Ale da się żyć nie jest łatwo czasami....
,agencja pracy na rzecz firmy Kayser ,dobra agencja na polskim rynku pracy
Minusy
Umowa co miesiąc
Takiego złodziejstwa nie widziałem. Okradają pracownika na każdym kroku. Jak się poszło do biuraa żeby wyjaśnić sprawę z wypłatą czy dietą bo zawsze się coś nie zgadzało to u nich było zawsze idealnie a to my się czepialiśmy. Mamy początek kwietnia i do dziś nie dostaliśmy rozliczeń za rok 2017. dzwoniłem bo biura to mi powiedziano że zostały wysłane w styczniu. ODRADZAM PRACY U TYCH ZŁ....EJI.
Plusy
Z plusów to ten na akumulatorze
Minusy
same żadnych pozytywów
Przestrzega przed pracą w Niemczech przez tą agęcje manpower oszukują na kasie grupach podatkowych a i zdarza się im nie wypłacać wynagrodzeń utrudniony kontakt z pracownikami manpowera nie odbierają telefonów a jak już to zawsze ta sama śpiewka ja śię tym nie zajmuje to tamten a tamten jest akurat na zwolnieniu albo urlopie , czasami komputery żle działaja i wypłaty lub brakuj i tak by można pisać bez końca totalne dno stanowczo odradzam
Plusy
niema
Minusy
same minusy
Przestrzegam przed stażem w firmie Manpower organizowanym przez Urząd Pracy a w szczególności przez Gdański Urząd Pracy. Urząd daje gwarancję, że po 5 miesiącach stażu firma ma obowiązek zatrudnić stażystę na co najmniej 6 miesięcy. Niestety, nijak się to ma do rzeczywistości. Kilka dni przed zakończeniem stażu dowiadujesz się, że firma nie ma jednak budżetu na nowego pracownika (dział który miał cię przyjąć zatrudnił w ostatnim czasie po znajomości zbyt wiele osób). Kierowniczka oraz kierownik regionalny nie interesują się sytuacją takiej osoby, zapewniają, że spróbują znaleźć dla niej alternatywę, a potem nawet nie zadzwonią. Na pismo urzędu, jako powód braku zatrudnienia podają brak wolnego miejsca. Z czego Urząd w ostateczności praktycznie nie wyciąga ŻADNYCH konsekwencji, twierdzi, że w przyszłości BYĆ MOŻE zablokuje firmie możliwość korzystania z darmowych stażystów, ale ostateczna decyzja będzie należała do dyrektora.. Biznes się kręci, wszyscy są zadowoleni, natomiast stażysta zostaje z niczym. W skrócie wygląda to tak: podpisujesz umowę, w której zapisane jest, że przysługuje tobie zatrudnienie na okres 6 miesięcy pod odbytym stażu, która jest czystą fikcją i wykorzystywaniem naiwnych ludzi. Ciekawe co na to Marszałek Województwa Pomorskiego, do którego większość podań nie jest nawet przepuszczana przez GUP.
Zatrudniają na kilka tygodni, potem zwalniają pod pretekstem ze "nie ma pracy" , obiecują ze gdy będzie praca napewno o tym powiadomia, po tygodniu zatrudniają nowych pracowników, nie dając szansy poprzednim.
Main responsibilities:
• review, validation and distribution of the requisitions to participating suppliers,

• rates negotiation,

• managing the work order revision and extension process,

• managing and overseeing overall invoicing/payment processes between client and suppliers

• creation of financial reports for the client
Plusy
Management
Minusy
Salary
Moja oceana w tej firmie jest dobra , mozliwosc awansu ,dobre zarobki, zetelni pracownicy,
Plusy
komunikacja miejska
Minusy
W każdej chwili mogą ci powiedzieć do widzenia. Nie polecam
brak możliwosci rozwoju,korporacja,kiepskie kierownictwo poszczególnych biur,niski zarobek jeśli słaba sprzedaż usług
Plusy
możliwosć zdobycia doświadczenia zawodowego, "szkoła życia"
Minusy
brak stabilności, wyśrubowany budżet przez co niższe zarobki
Good supervision for employess. Energetic staff, helpful that find you a position in few days.
Byłem zadowolony z usług świadczonych przez tą firmę, jasne zasady i bezproblemowe zakończenie współpracy, rzetelny pracodawca.