Manpower

Opinie pracowników firmy Manpower

Znaleziono 28 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (20 028)

Manpower

Uważam MANPOWER za jedną z najlepszych agencji pracyKamil Karol Filipiak

Firma nie wiarygodna

Przedłużają umowę o pracę co miesiąc .o nie przedłużeniu umowy dowidujesz się w ostatniej chwili.na świadectwo pracy czekam już pół torej miesiąca .i jeszcze nie mam pracowałem w 3m Wrocław

Minusy

Traktowani pracowników jak zło konieczne

Praca pod ciągłą presją za kilkanaście osób, łamanie ustaleń umowy

Niestety miałem przyjemność poznać wciskanie kitu przez odział w Lublinie. Umowa podpisana na dłuższy okres gdzie zostaje wypowiadana w połowie czasu. Zakres obowiązków niemający w 90 % wspólnego z wciskaniem bajeru na rozmowie kwalifikacyjnej. Brak respektowania warunków umowy, Obiecywanie gruszek na wierzbie, że przy chodzeniu do pracy oraz pracowaniu umowa zostanie przedłużona co oczywiście okazało się kłamstwem. Brak starannego szkolenia stanowiskowego tylko na tzw odpierdol. Ciągłe rekrutacje i brak stabilnego zatrudnienia. Szkoda tylko nóg zdzierać na takie coś gdzie z tego nie ma nawet kasy ani szkolenia.

Plusy

Minusy

zapierdol, brak dostępu do ciepłej wody, brak wiarygodności do przestrzegania warunków umowy

Beznadziejna.

Nie ma co składać CV. Stracisz tylko czas, nadzieję na pracę i pieniądze na dojazd do ich biura. Ile razy starałem się o jakąś pracę u nich, jeździłem na rozmowy kwalifikacyjne, wszystko pięknie, dobrze, a potem zero odzewu. Czeka człowiek sobie na telefon z wiedzą, że dobrze wypadł, że spełnia kryteria i nic. W dodatku nie tyczy się to tylko stanowisk o wygórowanych warunkach co do kandydatów. Nawet przy próbie podjęcia pracy, w której przyjmują byle ukraińca jest to samo. Trzy razy próbowałem u nich i trzy razy to samo. Beznadziejna agencja, omijać z daleka!

Plusy

Dużo ofert pracy

Minusy

I tak do żadnej cię nie wezmą

Najtrudniejsza część pracy

Tępo pracy, bardzo duża ilość towaru pakowana jak najszybciej, często ciężkie przedmioty, przerwy krótkie i niewystarczająco częste.

Plusy

Dobra opcja pracy dorywczej

Minusy

Małe możliwości rozwoju

Matika Booker

This is one of the most diverse, driven ,and successful companies I have worked for. This company is willing to train and help you advance in your career quickly.

Plusy

Great workplace and atmophere

Minusy

None

Lodz

,Khili,jh,k lloopipboiuiu6tifj/p'okl oli hkjhyolijulkhjhloi;lk;lj

Не рекомендую

Куратор балабол. Не выполняют свою работу. Обещают много а в итоге приезжаешь и ждёшь работу почти месяц. Отношение сначала идеальное а потом тебя бросают на произвол. Дозвонится куратору не возможно. К З/П недосчитывают деньги, потом отдают но не всем. Куратор не справляется с большим потоком людей не хочет заниматься своими обязанностями.

Minusy

Сначала все хорошо.(пыль в глаза) потом обман

W porządku

Dobre wyjście w razie problemów ze znalezieniem stałej pracy, choć brak gwarancji zatrudnienia czy ilości zleceń powoduje stres i niepewność. Nie najgorsze zarobki i miła kadra.

Minusy

Brak stałych zleceń

Srednia

Srednia ocena opinii nie doszło do pracy w niej przez ograniczenia zdrowotne nie wszędzie mogę pracować produkcja wzbroniona okej przez ograniczenia nie dopuszczono i rozmowy do pracy w niej co do atmosfery to nie wiem jaka jest

Plusy

trudno powiedzieć

Minusy

trudno powiedzieć

Fun workplace

Management is quite good. Manpower finds a lot of jobs with flexible hours, suitable for students, however, it is not easy to find a more ambitious job through this agency.

Plusy

Flexible hours

Minusy

Salary

Pegatron czechy

Nikomu nie polecam pracować przez tą firmę zła atmosfera wynagrodzenie niskie zawsze coś jest potracane z wypłaty nic w biurze nie idzie załatwić traktują pracowników jak siłę robocza ludzie przychodzą do pracy jak zobaczą jaka jest atmosfera i wynagrodzenie po kilku dniach rezygnują

Minusy

Wynagrodzenie słaba atmosfera w biurze brak kontaktu telefonicznego

Dobra

Miła praca małe zarobki ... Ale da się żyć nie jest łatwo czasami....

Miła atmoswera

,agencja pracy na rzecz firmy Kayser ,dobra agencja na polskim rynku pracy

Minusy

Umowa co miesiąc

Paweł Racibórz

Takiego złodziejstwa nie widziałem. Okradają pracownika na każdym kroku. Jak się poszło do biuraa żeby wyjaśnić sprawę z wypłatą czy dietą bo zawsze się coś nie zgadzało to u nich było zawsze idealnie a to my się czepialiśmy. Mamy początek kwietnia i do dziś nie dostaliśmy rozliczeń za rok 2017. dzwoniłem bo biura to mi powiedziano że zostały wysłane w styczniu. ODRADZAM PRACY U TYCH ZŁ....EJI.

Plusy

Z plusów to ten na akumulatorze

Minusy

same żadnych pozytywów

Praca Niemcy manpower katastrofa

Przestrzega przed pracą w Niemczech przez tą agęcje manpower oszukują na kasie grupach podatkowych a i zdarza się im nie wypłacać wynagrodzeń utrudniony kontakt z pracownikami manpowera nie odbierają telefonów a jak już to zawsze ta sama śpiewka ja śię tym nie zajmuje to tamten a tamten jest akurat na zwolnieniu albo urlopie , czasami komputery żle działaja i wypłaty lub brakuj i tak by można pisać bez końca totalne dno stanowczo odradzam

Plusy

niema

Minusy

same minusy

Niska

Przestrzegam przed stażem w firmie Manpower organizowanym przez Urząd Pracy a w szczególności przez Gdański Urząd Pracy. Urząd daje gwarancję, że po 5 miesiącach stażu firma ma obowiązek zatrudnić stażystę na co najmniej 6 miesięcy. Niestety, nijak się to ma do rzeczywistości. Kilka dni przed zakończeniem stażu dowiadujesz się, że firma nie ma jednak budżetu na nowego pracownika (dział który miał cię przyjąć zatrudnił w ostatnim czasie po znajomości zbyt wiele osób). Kierowniczka oraz kierownik regionalny nie interesują się sytuacją takiej osoby, zapewniają, że spróbują znaleźć dla niej alternatywę, a potem nawet nie zadzwonią. Na pismo urzędu, jako powód braku zatrudnienia podają brak wolnego miejsca. Z czego Urząd w ostateczności praktycznie nie wyciąga ŻADNYCH konsekwencji, twierdzi, że w przyszłości BYĆ MOŻE zablokuje firmie możliwość korzystania z darmowych stażystów, ale ostateczna decyzja będzie należała do dyrektora.. Biznes się kręci, wszyscy są zadowoleni, natomiast stażysta zostaje z niczym. W skrócie wygląda to tak: podpisujesz umowę, w której zapisane jest, że przysługuje tobie zatrudnienie na okres 6 miesięcy pod odbytym stażu, która jest czystą fikcją i wykorzystywaniem naiwnych ludzi. Ciekawe co na to Marszałek Województwa Pomorskiego, do którego większość podań nie jest nawet przepuszczana przez GUP.

Zła organizacja pracy

Zatrudniają na kilka tygodni, potem zwalniają pod pretekstem ze "nie ma pracy" , obiecują ze gdy będzie praca napewno o tym powiadomia, po tygodniu zatrudniają nowych pracowników, nie dając szansy poprzednim.

Great workplace

Main responsibilities: • review, validation and distribution of the requisitions to participating suppliers, • rates negotiation, • managing the work order revision and extension process, • managing and overseeing overall invoicing/payment processes between client and suppliers • creation of financial reports for the client

Plusy

Management

Minusy

Salary

Automotive lighting

Moja oceana w tej firmie jest dobra , mozliwosc awansu ,dobre zarobki, zetelni pracownicy,

Plusy

komunikacja miejska

Umowa co tydzień

W każdej chwili mogą ci powiedzieć do widzenia. Nie polecam

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu