Opinie pracowników firmy Makro

Przyjęcia towarów na magazynach, Praca na Napojach,.
Najbardziej żenujący pracodawca jakiego miałem , koordynatorzy to porażka i stara załoga nic nie robi towarzystwo wzajemnej adoracji.
Plusy
Nie ma
Minusy
Za dużo by pisać
Trabajar bienTengo experiencia En san martín de porres trabajaría porque me quedaría mas cerca. Me gustaría en el trabajo atender a las personas.
Plusy
Seguro médico privado
Minusy
No hay descanso para tomar
Bardzo stary sprzęt i kiepsko działający system, brak nowoczesnych rozwiązań, brak skutecznego kanału z uwagami i pomysłami. Ogólnie słabo, ale stabilnie.
Piszę odnosnie pracy na dziale ecommers, praca sama w sobie jest calkiem przyjemna, problem powstaje przy osobach zarządzajacych, koordynator P jest osoba niesubordynowana, zle samopoczucie odbija sobie zlym traktowaniem pracownikow, na swoja zmianę daje osoby za którymi nieprzepada mowiac ze wrogow woli miec bliżej, pracownicy na tej zmianie maja duzo wiecej obowiazkow niz druga zmiana. Jeśli za kims mocno nie przepada przydziela tej osobie najgorsze zadania na magazynie, ankiety satysfakcji pracowników, wypelnia za nich, tlumaczac to tym ze nie zyczy sobie żeby obce osoby mówiły mu jak ma pracować. Szanuje tylko pracownikow ktorzy robią mu kawke i przynoszą ciastka, a ich obowiazki przekazuje osoba za ktorymi nie przepada. Nie raz udawalismy sie do kierownika mowiac o jego zachowaniu, niesprawiedliwym traktowaniu pracowników sprawy te odbijały sie echem, kierownik zawsze go bronil. Finalnie osoby odchodziły same, badz sie ich pozbywali, a koordynator nadal jest i zlosc wyladowuje na innych pracownikach. Wiec jeśli nie chcecie wydawac pieniędzy na psychiatrę i wracac do domu z placzem, polecam omijać to miejsce
Plusy
Benefity
Minusy
Nierowne traktowanie pracownikow
Brak motywacji, brak możliwości awansu, brak wsparcia i pomocy, ciagle obgadywania za plecami, brak odpowiedniego wynagrodzenia i motywowania. Brak.kultury przede wszystkim
Job was ok, but short. I worked from agnecy. I was picker, packer and sometimes we clean whearhouse and brush flour I worked there three weeks in may
Słabe Zarobki, Wyzysk i atmosfera bardzo napięta. Lepiej iść na L-4 niż pracować
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, brak premii zawsze 0, 00%. Co kwartał
Z jednej strony duża, teoretycznie poukładana firma - od podszewki już gorzej. Rozwój ograniczony - rekrutacja wewnętrzna nie działa, zatrudniani są ludzie z zewnątrz, nie koniecznie o większych kompetencjach. Kadra zarządzająca nie podatna na uwagi z niższych szczebli - ma monopol na nieomylną wiedzę. Firma z ofertą zatrzymała się w latach '90 - konkurencja daleko w przodzie.
Plusy
umowa o pracę, bony świąteczne i paczki, work-life balance
Minusy
kadra zarządzająca, brak pomysłu na obecne czasy
MARO offers good jobs, that asking to work hard but they paying more money than other shops. Biggest disadvantage is management and I mean the on that u cant see on shop floor.
Do wymiany dwie kierowniczki Agnieszka i Emila,nie szanują ludzi.mobinguja, strencza.Psuja cały klimat w firmie.Emila nie ma szacunku do klientów a tym bardziej do pracowników.Po złości niczego nie uczą,a jak się zapytasz o coś to kręcą nosem i przewracaja oczami,glupie komentarze padaja niby nie do nas ale jednak do nas bokiem,a jak zapytasz Emili o głupi długopis to odp.pada:K...rwa nie mam czasu!!!!nie są kompetentne.a tak do reszty brak zastrzeżeń!!
Plusy
Fajny klimat wsrod pracownikow postawionych nizej
Minusy
Do wymiany kierowniczki Emila i Agnieszka
Ocena mojej firmy pod wszelką krytyką wymagania od pracowników coraz większe a zarobki od kilku lat stoją w miejscu
Plusy
elastyczny grafik pracy
Minusy
niskie zarobki, słaby socjal
Pracuję tu od wielu lat i nie powiem jednego złego słowa. Miło, sympatyczna Kadra Kierownicza w moim dziale. Bardzo elastyczny grafik. Może to zabrzmi dziwnie ale nie miałam od tylu lat takiego momentu, że szłam do pracy z nastawieniem ""Jej znowu tam muszę jechać'' Oczywiście jak wszędzie pracownicy niskiego szczebla czyli ja , chcieliby więcej zarabiać, otrzymywać stażowe jako dowód uznania za wieloletnie zaangażowanie. No cóż z tym jest słabiej ale jestem dobrej myśli i czekam, aż ktoś pójdzie po rozum do głowy. Polecam pracę w tej Firmie,
Firma słabo zorganizowana, brak właściwego sprzętu odraz bezpiecznych warunków pracy
Dobra praca elastyczny grafik pracy. Slabe. Zarobki
Bardzo dobrze platna praca. Mila kadra. Jedyny minus to to, ze potrzebuja na UZ na caly etat i nie chca trgo opuszczac wiec nie jest to dla kazdego studenta dobre
Plusy
Świetne zarobki
Minusy
Malo elastyczny czas pracy
Typowa firma z przyjaznym stosunkiem do pracownika.
Plusy
dopłata do posiłków
Minusy
My first job. I Learn everything from them. First I start cash desk than I pick and pack. Work with customers. With scuners. I work there 10 lat becouse i stared in school.
Atmosfera niezaciekawa , ale nie bylo najgorzej. ;)
Minusy
Zarobki nie byly zle
Nie byłem zadowolony z warunków pracy i atmosfera była nie przyjemna. . .
Plusy
Żadnych
Minusy
Factory is very high standard for food,people,clothes,cars and anything else. Only salary is standard for Poland not for normal people who work and live in UK.
Plusy
Good lunches
Minusy
Flexible hours