Majorel
Zobacz wszystkie opinie o firmie Majorel

Majorel

Opinia pracownika firmy Majorel

Arvato moja osobista opinia

Nie jest to najgorsza praca dla mnie była miłym zaskoczeniem bo pracowałam w gorszej firmie a ta jest dość mała atmosfera w pracy jest dobra chociaż na początku było ciężko liderzy chcieli się pokazać że rządzą ale nie wszyscy później odpuszczali ludzie tam pracujący mili jeden drugiemu pomoże chociaż zdarzają się wyjątki zawsze znajdzie się czarna owca tzw,w pracownikach jak i w liderach niestety ale jest to do wytrzymania trzeba pewne rzeczy ignorować jeżeli chodzi o godziny podział nie jest sprawiedliwy jedni mają dużo godzin aż brak im wolnego czasu a inni mają naprawdę mało ciężko stwierdzić od czego to zależy bo na pewno nie od tego jak się kto stara godziny są dość liche plan skacze kilka razy na dzień dużo razy przychodzą esmsy z planingiem nie idzie nic na planować bo możesz mieć na rano a za chwilę ci przełożą na inną godzinę to bywa denerwujące jeżeli chodzi o zarobki są zależne od przepracowanych godzin więc to też jest kwestia zastanawiająca bo nie jesteś w stanie sobie obliczyć ile z góry zarobisz bo nie wiadomo ile godzin ci przyznają moje ogólne wrażenie hm..da się wytrzymać praca nie jest ciężka i skomplikowana raczej dla osób nie jadących w parach bo i tak pary są rozdzielane tzn. faceci mają inne zajęcia kobiety też mimo że są na tej samej sami rzadko zdarza się że pary robią tu razem ale widzą się to też bywa uciążliwe jeżeli ktoś chciałby pracować blisko obok swojego partnera a jeszcze zapomniałam dodać że jak ktoś jest gadułą to niech sobie odpuści tą pracę bo tutaj panuje sroga cisza rozmowy są nie mile widziane wręcz są eliminowane liderzy bardzo pilnują -

Plusy

darmowe kawy, zupki możliwość nawet 4 przerw, spokojny obiekt bezpieczny

Minusy

mało godzin, nie można rozmawiać na hali, ciężkie obuwie i gryzące ubrania

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Buen trabajo para aprender

Es un trabajo estresante al principio porque hay mucho que aprender, pero el ambiente entre compañeros es muy bueno. Lo recomiendo para empezar una carrera profesional y de forma temporal, después puedes ir creciendo en la empresa en otros puestos si te interesa.

excellent

Majorel Polska company management was OK but colleague was excellent helpful and Operational manager was really nice.Location of the company is good easy to commute and All the people from different projects was also good

No importance to employees

No importance to employees and salary is very less and it won’t suit for decent family .Management doesn’t treat employees with equally and you can’t see growth there.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Majorel. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Majorel z

Informacje o firmie Majorel w popularnych lokalizacjach

• Majorel
  • Arvato moja osobista opinia