Majorel

Opinie pracowników firmy Majorel

Good place to start if you graduate, good people..
highly unprofessional, not the worst place but definitely wouldn't recommend this place
he following errors were recorded: Please tell us more in your Evaluation about what it's like to work for this company. the job title is required. The location of the job is mandatory. Start date is required. Closing date is mandator
Unfortunately, the Training manager is not supportive at all. During her first quarter, 2 people left the team. It should have been a signal for the senior managers but no. Training leadership did not care about your personal interests or ambitions, rather about their own. I would never recommend that job
Nie jest to najgorsza praca dla mnie była miłym zaskoczeniem bo pracowałam w gorszej firmie a ta jest dość mała atmosfera w pracy jest dobra chociaż na początku było ciężko liderzy chcieli się pokazać że rządzą ale nie wszyscy później odpuszczali ludzie tam pracujący mili jeden drugiemu pomoże chociaż zdarzają się wyjątki zawsze znajdzie się czarna owca tzw,w pracownikach jak i w liderach niestety ale jest to do wytrzymania trzeba pewne rzeczy ignorować jeżeli chodzi o godziny podział nie jest sprawiedliwy jedni mają dużo godzin aż brak im wolnego czasu a inni mają naprawdę mało ciężko stwierdzić od czego to zależy bo na pewno nie od tego jak się kto stara godziny są dość liche plan skacze kilka razy na dzień dużo razy przychodzą esmsy z planingiem nie idzie nic na planować bo możesz mieć na rano a za chwilę ci przełożą na inną godzinę to bywa denerwujące jeżeli chodzi o zarobki są zależne od przepracowanych godzin więc to też jest kwestia zastanawiająca bo nie jesteś w stanie sobie obliczyć ile z góry zarobisz bo nie wiadomo ile godzin ci przyznają moje ogólne wrażenie hm..da się wytrzymać praca nie jest ciężka i skomplikowana raczej dla osób nie jadących w parach bo i tak pary są rozdzielane tzn. faceci mają inne zajęcia kobiety też mimo że są na tej samej sami rzadko zdarza się że pary robią tu razem ale widzą się to też bywa uciążliwe jeżeli ktoś chciałby pracować blisko obok swojego partnera a jeszcze zapomniałam dodać że jak ktoś jest gadułą to niech sobie odpuści tą pracę bo tutaj panuje sroga cisza rozmowy są nie mile widziane wręcz są eliminowane liderzy bardzo pilnują - więcej...
Plusy
darmowe kawy, zupki możliwość nawet 4 przerw, spokojny obiekt bezpieczny
Minusy
mało godzin, nie można rozmawiać na hali, ciężkie obuwie i gryzące ubrania
Zobacz więcej opinii o firmie Majorel
  1. Opinie pracowników