LPP

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie LPP

Sprzedawca/kasjer (m/k)4 opinie
Wszystko co piszą tutaj byli pracownicy sklepów sieci LPP jest prawdą. Żałuję ze wczesniej nie wiedziałam jak praca tam wygląda. Po zakończeniu pracy dowiedziałam się od innych ludzi ze nie byłam jedyna w moim regionie, która była tak traktowana przez kierowniczkę sklepu, a potem przeczytałam opinię zamieszczone tutaj, i to wszystko jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu ze LPP doskonale wie kogo obsadza na stanowisku kierownika. Nikomu nie poleciłabym pracować w żadnym salonie LPP. Można to poniekąd porównać do niewolniczej pracy, bo zasady pracy tam są dosłownie chore, każda przerwa wyliczana na zegarku, nie można pic w trakcie pracy, wyścig szczurów, traktowanie pracowników jak robotów, nie liczenie się totalnie z drugim człowiekiem, wykorzystywanie, narzucanie miliona obowiązków do wykonania na krótki okres czasu, nieustanne grożenie sprawdzaniem kamer, przez co czułam się jakbym cały czas była obserwowana i pracowałam w ciągłym strachu, obsesyjne sprzątanie sklepu, ciągłe zmienianie grafiku, wysyłanie powiadomień o nagłym pojawieniu się w pracy na kolejny dzień o godzinie 22/23, przydzielanie losowego wolnego tygodnia tylko po to, żeby w kolejnym pracować np. 12 godzin dziennie, a i tak pod koniec miesiaca wychodziło tzw niedoplanowanie czyli godziny które nie zostały odrobione, bo kierownik nie obsadził pracownika tak aby wyrobil swój etat, i które trzeba odpracować w kolejnym miesiacu, a za każda niewielka i nawet nieistotna pomyłkę dostaje się naprawdę ostrą reprymendę, wreszcie nawet mobbing.
W skrócie, to po prostu nie jest tego warte i już nawet nie mowie
 - więcej...
Plusy
żadnych
Minusy
wszystko
Jestem byłym pracownikiem Cropp CH Turawa Park. Zostałam zwolniona bezpodstawnie i z dnia na dzień przez kierownika, który ewidentnie nie powinien znajdować się na tym stanowisku. Pracując z poprzednimi kierownikami, nie miałam żadnych problemów. Opisując w skrócie zaistniałą sytuację, obecny kierownik jest złodziejem i zboczeńcem. Zgłaszając to RKS, miałam wrażenie że całkowicie olała sytuację choć dla mnie była naprawdę poważna. Moim zdaniem firma to totalne nieporozumienie, ludzi którzy chcą normalnie pracować, wyrzucają i traktują gorzej niż zwierzę.
Minusy
Kierownik, który traktuje pracowników jak śmieci
Trzeba być skończonym kretynem żeby iść do pracy w LPP. Byłam mobbingowana i okradana przez kierowniczke. Do tego przerwy wyliczanie na zegarku, zakaz chodzenia do toalety w trakcie pracy tylko na przerwie, nie wspomnę o tym że lato a pić mogłeś też tylko na przerwie mając po 12h GDZIE NIE POZWALAŁA ROZDZIELAC PRZERWY 30 MINUT NA DWIE PO 15 MINUTPoszła później na macierzyński i pozwalają jej wrócić MIMO TEGO CO Robiła. Pozwalają na zwolnienie się 4 osób, ba! Sami im proponują zwolnienie i żebyśmy poszły do sądy, na rzecz jednej laski która nic dobrego nie wnosi!
Kierownictwo sklepu w Rumi (Sinsay) nie bierze pod uwagę potrzeb pracowników. Wynik sklepu jest ważniejszy od czegokolwiek. Istny wyścig szczurów. Zaangażowanie nie było doceniane, a wykorzystywane. Zwolnienia z tego "obozu pracy" skutkuje bardzo złą opinię u potencjalnych nowych pracodawców, przez co świadectwo pracy od tego pracodawcy i całe zdobyte doświadczenie kolokwialnie mówiąc "idzie do kosza"... Wstyd dla firmy...
Plusy
Minusy
podejście do pracownika w pracy i po zwolnieniu