LPP

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie LPP

Pracowałam w Croppie przez 3 miesiące. Czasem jest bardzo dużo pracy czasem można się nudzić. Grafik jest albo tylko teoretyczny, mi kierowniczka nagle robiła tydzień wolnego żeby w następnym tygodniu zap**** jak wół. Tak więc jednego miesiąca miałam wyrobionych 50 godzin a następnego ok 180. Zarobki są śmieszne jako zwykły sprzedawca zarabia się 11 zl, miałam mieć po 2 tygodniach umowę o pracę ale zawsze coś wypadało i po 3 miesiącach kierowniczka.powiedziala że może za miesiąc bo nie ma teraz na to czasu. Atmosfera taka sobie, jak się źle poczułam niestety musiałam zostać w pracy bo nikt inny nie przyjdzie a 3 osoby na sklepie to za mało. Jeżeli ktoś ma nóż na gardle i musi tu przyjść to trudno ale jest o wiele więcej lepszych prac i lepiej płatnych niż w Croppie czy po prostu w LPP.
Kierownictwo w House Grudziądz,fatalne!! Nie dość,że obgadują klientów na środku salonu,są aroganckie i bezczelne dla pracowników,wtrącają się w sprawy prywatne pracownika,ich podejście do pracownika podchodzi pod mobbing,o ile nim nie jest. NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!
Plusy
Minusy
kierownictwo, godziny pracy niedostosowane do np.szkoły, atmosfera
Zobacz więcej opinii o firmie LPP
  1. Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)