LPP
Opinia pracownika firmy LPP

Praca w ciezkiej atmosferze

6 lutego 2019
Czasami wydaje mi sie ze to co robie niema sensu, przekladanie z miejsca na miejsce bez konkretnego powodu
Plusy
MOZLIWOSĆ ROZWOJU I AWANSU
Minusy
NISKIE ZAROBKI BRAK DODATKOW SOCJALNYCH
10 sierpnia 2014
Dekorator (obecny pracownik) - Poznań, WP
W firmie pracują ludzie ambitni i chętni do pracy. Każdy jest chętny do pomocy i wykonuje swoje obowiązki sumiennie. Moja praca polega na dbaniu o dobre zatowarowanie i rozmieszczenie produktu. Pomagam także przy prowadzeniu zmiany i wydelegowaniu zadań na dany dzień. Zarządzam własnym małym zespołem tak aby wszystkim pracowało się dobrze. Każdy jeśli dobrze pracuje może awansować, potrzeba tylko chęci i sumienności w wykonywaniu własnych zadań.
Plusy
zniżki na zakupy
13 sierpnia 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Polska
Wszystko co piszą tutaj byli pracownicy sklepów sieci LPP jest prawdą. Żałuję ze wczesniej nie wiedziałam jak praca tam wygląda. Po zakończeniu pracy dowiedziałam się od innych ludzi ze nie byłam jedyna w moim regionie, która była tak traktowana przez kierowniczkę sklepu, a potem przeczytałam opinię zamieszczone tutaj, i to wszystko jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu ze LPP doskonale wie kogo obsadza na stanowisku kierownika. Nikomu nie poleciłabym pracować w żadnym salonie LPP. Można to poniekąd porównać do niewolniczej pracy, bo zasady pracy tam są dosłownie chore, każda przerwa wyliczana na zegarku, nie można pic w trakcie pracy, wyścig szczurów, traktowanie pracowników jak robotów, nie liczenie się totalnie z drugim człowiekiem, wykorzystywanie, narzucanie miliona obowiązków do wykonania na krótki okres czasu, nieustanne grożenie sprawdzaniem kamer, przez co czułam się jakbym cały czas była obserwowana i pracowałam w ciągłym strachu, obsesyjne sprzątanie sklepu, ciągłe zmienianie grafiku, wysyłanie powiadomień o nagłym pojawieniu się w pracy na kolejny dzień o godzinie 22/23, przydzielanie losowego wolnego tygodnia tylko po to, żeby w kolejnym pracować np. 12 godzin dziennie, a i tak pod koniec miesiaca wychodziło tzw niedoplanowanie czyli godziny które nie zostały odrobione, bo kierownik nie obsadził pracownika tak aby wyrobil swój etat, i które trzeba odpracować w kolejnym miesiacu, a za każda niewielka i nawet nieistotna pomyłkę dostaje się naprawdę ostrą reprymendę, wreszcie nawet mobbing.
W skrócie, to po prostu nie jest tego warte i już nawet nie mowie
 - więcej...
Plusy
żadnych
Minusy
wszystko
31 stycznia 2020
sprzedawca (były pracownik) - 1512044
Jestem byłym pracownikiem Cropp CH Turawa Park. Zostałam zwolniona bezpodstawnie i z dnia na dzień przez kierownika, który ewidentnie nie powinien znajdować się na tym stanowisku. Pracując z poprzednimi kierownikami, nie miałam żadnych problemów. Opisując w skrócie zaistniałą sytuację, obecny kierownik jest złodziejem i zboczeńcem. Zgłaszając to RKS, miałam wrażenie że całkowicie olała sytuację choć dla mnie była naprawdę poważna. Moim zdaniem firma to totalne nieporozumienie, ludzi którzy chcą normalnie pracować, wyrzucają i traktują gorzej niż zwierzę.
Minusy
Kierownik, który traktuje pracowników jak śmieci