LPP
Opinia pracownika firmy LPP

świetna atmosfera

10 sierpnia 2014
W firmie pracują ludzie ambitni i chętni do pracy. Każdy jest chętny do pomocy i wykonuje swoje obowiązki sumiennie. Moja praca polega na dbaniu o dobre zatowarowanie i rozmieszczenie produktu. Pomagam także przy prowadzeniu zmiany i wydelegowaniu zadań na dany dzień. Zarządzam własnym małym zespołem tak aby wszystkim pracowało się dobrze. Każdy jeśli dobrze pracuje może awansować, potrzeba tylko chęci i sumienności w wykonywaniu własnych zadań.
Plusy
zniżki na zakupy
Minusy
6 lutego 2019
Dekorator (obecny pracownik) - Swarzędz, wielkopolskie
Czasami wydaje mi sie ze to co robie niema sensu, przekladanie z miejsca na miejsce bez konkretnego powodu
Plusy
MOZLIWOSĆ ROZWOJU I AWANSU
Minusy
NISKIE ZAROBKI BRAK DODATKOW SOCJALNYCH
27 sierpnia 2019
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) - Poznań, wielkopolskie
Pracowałam w Croppie przez 3 miesiące. Czasem jest bardzo dużo pracy czasem można się nudzić. Grafik jest albo tylko teoretyczny, mi kierowniczka nagle robiła tydzień wolnego żeby w następnym tygodniu zap**** jak wół. Tak więc jednego miesiąca miałam wyrobionych 50 godzin a następnego ok 180. Zarobki są śmieszne jako zwykły sprzedawca zarabia się 11 zl, miałam mieć po 2 tygodniach umowę o pracę ale zawsze coś wypadało i po 3 miesiącach kierowniczka.powiedziala że może za miesiąc bo nie ma teraz na to czasu. Atmosfera taka sobie, jak się źle poczułam niestety musiałam zostać w pracy bo nikt inny nie przyjdzie a 3 osoby na sklepie to za mało. Jeżeli ktoś ma nóż na gardle i musi tu przyjść to trudno ale jest o wiele więcej lepszych prac i lepiej płatnych niż w Croppie czy po prostu w LPP.
27 października 2020
kierownik sklepu (obecny pracownik) - pomorskie
Pracuje w Tej firmie od 8 lat.. W salonie sprzedaży przeszłam wszystkie możliwe szczeble "od sprzedawcy po kierownika" Oczywiście jest dosyć sporo kwestii które nie do końca działaja tak jak powinny... Ale w mojej wypowiedzi chciałam poruszyć temat awansu i stanowiska kierownika salonu.. Owszem czytając te opinie Ja również spotkałam się w swojej pracy z mobbingiem, złym traktowaniem osob na niższych stanowiskach, nie uwzględnianiem czasu wolnego itp. Tylko w tym momencie dla mnie krzywdzące jest "wrzucanie wszystkich do jednego wora" Awanse dostawalam nie poprzez znajomości tylko swoją ciężka pracę, dodam że pracuje w salonie który ma wysokie obroty co za tym idzie pracy jest bardzo dużo. Pracując na stanowisku kierownika pracuje tak by nie popełniać błędów moich poprzedników czyli nie zmieniam grafiku w połowie miesiąca, nie siedzę na magazynie tylko pracuje z moimi ludźmi, staram się być wsparciem w każdej sytuacji. Fakt do teraz żałuję ze nie zgłaszałam sytuacji które nie były zgodne z prawem pracy jak byłam na niższym stanowisku. Więc polecam zgłaszać i działać w tym temacie. Bo pisanie i oczernianie "wszystkich kierowników" raczej nie spowoduje ich zwolnienia z pracy. Pozdrawiam