LPP

Opinie pracowników firmy LPP

Pracuje w Tej firmie od 8 lat.. W salonie sprzedaży przeszłam wszystkie możliwe szczeble "od sprzedawcy po kierownika" Oczywiście jest dosyć sporo kwestii które nie do końca działaja tak jak powinny... Ale w mojej wypowiedzi chciałam poruszyć temat awansu i stanowiska kierownika salonu.. Owszem czytając te opinie Ja również spotkałam się w swojej pracy z mobbingiem, złym traktowaniem osob na niższych stanowiskach, nie uwzględnianiem czasu wolnego itp. Tylko w tym momencie dla mnie krzywdzące jest "wrzucanie wszystkich do jednego wora" Awanse dostawalam nie poprzez znajomości tylko swoją ciężka pracę, dodam że pracuje w salonie który ma wysokie obroty co za tym idzie pracy jest bardzo dużo. Pracując na stanowisku kierownika pracuje tak by nie popełniać błędów moich poprzedników czyli nie zmieniam grafiku w połowie miesiąca, nie siedzę na magazynie tylko pracuje z moimi ludźmi, staram się być wsparciem w każdej sytuacji. Fakt do teraz żałuję ze nie zgłaszałam sytuacji które nie były zgodne z prawem pracy jak byłam na niższym stanowisku. Więc polecam zgłaszać i działać w tym temacie. Bo pisanie i oczernianie "wszystkich kierowników" raczej nie spowoduje ich zwolnienia z pracy. Pozdrawiam
Wszystko co piszą tutaj byli pracownicy sklepów sieci LPP jest prawdą. Żałuję ze wczesniej nie wiedziałam jak praca tam wygląda. Po zakończeniu pracy dowiedziałam się od innych ludzi ze nie byłam jedyna w moim regionie, która była tak traktowana przez kierowniczkę sklepu, a potem przeczytałam opinię zamieszczone tutaj, i to wszystko jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu ze LPP doskonale wie kogo obsadza na stanowisku kierownika. Nikomu nie poleciłabym pracować w żadnym salonie LPP. Można to poniekąd porównać do niewolniczej pracy, bo zasady pracy tam są dosłownie chore, każda przerwa wyliczana na zegarku, nie można pic w trakcie pracy, wyścig szczurów, traktowanie pracowników jak robotów, nie liczenie się totalnie z drugim człowiekiem, wykorzystywanie, narzucanie miliona obowiązków do wykonania na krótki okres czasu, nieustanne grożenie sprawdzaniem kamer, przez co czułam się jakbym cały czas była obserwowana i pracowałam w ciągłym strachu, obsesyjne sprzątanie sklepu, ciągłe zmienianie grafiku, wysyłanie powiadomień o nagłym pojawieniu się w pracy na kolejny dzień o godzinie 22/23, przydzielanie losowego wolnego tygodnia tylko po to, żeby w kolejnym pracować np. 12 godzin dziennie, a i tak pod koniec miesiaca wychodziło tzw niedoplanowanie czyli godziny które nie zostały odrobione, bo kierownik nie obsadził pracownika tak aby wyrobil swój etat, i które trzeba odpracować w kolejnym miesiacu, a za każda niewielka i nawet nieistotna pomyłkę dostaje się naprawdę ostrą reprymendę, wreszcie nawet mobbing.W skrócie, to po prostu nie jest tego warte i już nawet nie mowie - więcej...
Plusy
żadnych
Minusy
wszystko
Jestem byłym pracownikiem Cropp CH Turawa Park. Zostałam zwolniona bezpodstawnie i z dnia na dzień przez kierownika, który ewidentnie nie powinien znajdować się na tym stanowisku. Pracując z poprzednimi kierownikami, nie miałam żadnych problemów. Opisując w skrócie zaistniałą sytuację, obecny kierownik jest złodziejem i zboczeńcem. Zgłaszając to RKS, miałam wrażenie że całkowicie olała sytuację choć dla mnie była naprawdę poważna. Moim zdaniem firma to totalne nieporozumienie, ludzi którzy chcą normalnie pracować, wyrzucają i traktują gorzej niż zwierzę.
Minusy
Kierownik, który traktuje pracowników jak śmieci
Trzeba być skończonym kretynem żeby iść do pracy w LPP. Byłam mobbingowana i okradana przez kierowniczke. Do tego przerwy wyliczanie na zegarku, zakaz chodzenia do toalety w trakcie pracy tylko na przerwie, nie wspomnę o tym że lato a pić mogłeś też tylko na przerwie mając po 12h GDZIE NIE POZWALAŁA ROZDZIELAC PRZERWY 30 MINUT NA DWIE PO 15 MINUTPoszła później na macierzyński i pozwalają jej wrócić MIMO TEGO CO Robiła. Pozwalają na zwolnienie się 4 osób, ba! Sami im proponują zwolnienie i żebyśmy poszły do sądy, na rzecz jednej laski która nic dobrego nie wnosi!
Pracowałam w Croppie przez 3 miesiące. Czasem jest bardzo dużo pracy czasem można się nudzić. Grafik jest albo tylko teoretyczny, mi kierowniczka nagle robiła tydzień wolnego żeby w następnym tygodniu zap**** jak wół. Tak więc jednego miesiąca miałam wyrobionych 50 godzin a następnego ok 180. Zarobki są śmieszne jako zwykły sprzedawca zarabia się 11 zl, miałam mieć po 2 tygodniach umowę o pracę ale zawsze coś wypadało i po 3 miesiącach kierowniczka.powiedziala że może za miesiąc bo nie ma teraz na to czasu. Atmosfera taka sobie, jak się źle poczułam niestety musiałam zostać w pracy bo nikt inny nie przyjdzie a 3 osoby na sklepie to za mało. Jeżeli ktoś ma nóż na gardle i musi tu przyjść to trudno ale jest o wiele więcej lepszych prac i lepiej płatnych niż w Croppie czy po prostu w LPP.
Nie polecam, mają tylko dobry PR reszta to nieporozumienie.
Plusy
Elastyczne godziny pracy
Minusy
Zarobki, układy, kadra zarządzająca
Atmosfera pracy w centrali jest fatalna, ma niewiele wspólnego z górnolotnymi o powiadamiani prezesa o tym jaka to cudowna firma...
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, przeładowanie obowiązkami, mobbibg
Czasami wydaje mi sie ze to co robie niema sensu, przekladanie z miejsca na miejsce bez konkretnego powodu
Plusy
MOZLIWOSĆ ROZWOJU I AWANSU
Minusy
NISKIE ZAROBKI BRAK DODATKOW SOCJALNYCH
Kierownictwo sklepu w Rumi (Sinsay) nie bierze pod uwagę potrzeb pracowników. Wynik sklepu jest ważniejszy od czegokolwiek. Istny wyścig szczurów. Zaangażowanie nie było doceniane, a wykorzystywane. Zwolnienia z tego "obozu pracy" skutkuje bardzo złą opinię u potencjalnych nowych pracodawców, przez co świadectwo pracy od tego pracodawcy i całe zdobyte doświadczenie kolokwialnie mówiąc "idzie do kosza"... Wstyd dla firmy...
Plusy
Minusy
podejście do pracownika w pracy i po zwolnieniu
Kierownictwo w House Grudziądz,fatalne!! Nie dość,że obgadują klientów na środku salonu,są aroganckie i bezczelne dla pracowników,wtrącają się w sprawy prywatne pracownika,ich podejście do pracownika podchodzi pod mobbing,o ile nim nie jest. NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!
Plusy
Minusy
kierownictwo, godziny pracy niedostosowane do np.szkoły, atmosfera
Bardzo niskie zarobki. 9zł za godz. Wypłata z tygodnowym opóźnieniem. Brak szacunku od strony kierownika regionu który pracowników traktuje jak kogoś gorszego sortu. W ogłoszeniu o pracę napisane źe praca na umowę o pracę a jest zlecenie. Brak ludzi do pracy w związku z czym pracuje się za kilku ludzi-dekorator jest zarówno sprzedawcą i ma latać z mopem co 2ie godziny. Trzeba w tej pracy mieć końskie zdrowie bo jest to bardzo cięźka fizyczna praca. Bony zakupowe 25.% na 50zł więc żadna rewelacja. W grudniu przyszedł mail z podziękowaniem za spędzony rok i obiecaną podwyźka 0,70 gr. brutto za godz.....kpina....Jeżeli masz pozytywną energię -to ją szybko stracisz × przyjazna atmosfera - mobing, poniźanie,brak kultury osobistej od str. Kierownictwa. Okropna atmosfera. Kierowniczka wysyła do domu pracownika godz. przed zakończeniem pracy zadając pytanie " ...I co Ty teraz dziecku dasz jeść,zastanów się " Częste poszukiwanie pracowników teź jest zastanawiające. W dobrej pracy nie ma takiej rotacji. ODRADZAM.
Plusy
Minusy
Niskie zarobki . Brak szacunku dla pracownika.
MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I AWANSU, DZIĘKI WŁASNEMU ZAANGAŻOWANIU I CHĘCI WSPÓŁPRACY MOŻNA DUŻO OSIĄGNĄĆ
W firmie pracują ludzie ambitni i chętni do pracy. Każdy jest chętny do pomocy i wykonuje swoje obowiązki sumiennie. Moja praca polega na dbaniu o dobre zatowarowanie i rozmieszczenie produktu. Pomagam także przy prowadzeniu zmiany i wydelegowaniu zadań na dany dzień. Zarządzam własnym małym zespołem tak aby wszystkim pracowało się dobrze. Każdy jeśli dobrze pracuje może awansować, potrzeba tylko chęci i sumienności w wykonywaniu własnych zadań.
Plusy
zniżki na zakupy
Minusy
Zobacz więcej opinii o firmie LPP