Oceny firmy LPP

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (14)
Rumia - kierownictwo nie liczy się z załogą
sprzedawca (były pracownik) –  Rumia, pomorskie18 kwietnia 2018
Kierownictwo sklepu w Rumi (Sinsay) nie bierze pod uwagę potrzeb pracowników. Wynik sklepu jest ważniejszy od czegokolwiek. Istny wyścig szczurów. Zaangażowanie nie było doceniane, a wykorzystywane. Zwolnienia z tego "obozu pracy" skutkuje bardzo złą opinię u potencjalnych nowych pracodawców, przez co świadectwo pracy od tego pracodawcy i całe zdobyte doświadczenie kolokwialnie mówiąc "idzie do kosza"... Wstyd dla firmy...
Plusy
Minusy
podejście do pracownika w pracy i po zwolnieniu
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 38Nie 4Zgłoś
House-Grudziądz
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  Grudziądz, kujawsko-pomorskie29 marca 2018
Kierownictwo w House Grudziądz,fatalne!!
Nie dość,że obgadują klientów na środku salonu,są aroganckie i bezczelne dla pracowników,wtrącają się w sprawy prywatne pracownika,ich podejście do pracownika podchodzi pod mobbing,o ile nim nie jest.
NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!
Plusy
Minusy
kierownictwo, godziny pracy niedostosowane do np.szkoły, atmosfera
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 14Nie 2Zgłoś
Zła
VM (były pracownik) –  Sochaczew, mazowieckie15 marca 2018
Bardzo niskie zarobki. 9zł za godz. Wypłata z tygodnowym opóźnieniem. Brak szacunku od strony kierownika regionu który pracowników traktuje jak kogoś gorszego sortu. W ogłoszeniu o pracę napisane źe praca na umowę o pracę a jest zlecenie. Brak ludzi do pracy w związku z czym pracuje się za kilku ludzi-dekorator jest zarówno sprzedawcą i ma latać z mopem co 2ie godziny. Trzeba w tej pracy mieć końskie zdrowie bo jest to bardzo cięźka fizyczna praca. Bony zakupowe 25.% na 50zł więc żadna rewelacja. W grudniu przyszedł mail z podziękowaniem za spędzony rok i obiecaną podwyźka 0,70 gr. brutto za godz.....kpina....Jeżeli masz pozytywną energię -to ją szybko stracisz × przyjazna atmosfera - mobing, poniźanie,brak kultury osobistej od str. Kierownictwa. Okropna atmosfera.
Kierowniczka wysyła do domu pracownika godz. przed zakończeniem pracy zadając pytanie " ...I co Ty teraz dziecku dasz jeść,zastanów się "
Częste poszukiwanie pracowników teź jest zastanawiające. W dobrej pracy nie ma takiej rotacji.
ODRADZAM.
Plusy
Minusy
Niskie zarobki . Brak szacunku dla pracownika.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 16NieZgłoś
MOŻLIWOŚĆ WŁASNEGO DOBORU PRACOWNIKÓW DZIĘKI CZEMU PANUJE DOBRA ATMOSFERA
KIEROWNIK (były pracownik) –  Gdańsk, PM6 marca 2015
MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I AWANSU, DZIĘKI WŁASNEMU ZAANGAŻOWANIU I CHĘCI WSPÓŁPRACY MOŻNA DUŻO OSIĄGNĄĆ
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 57Nie 165Zgłoś

Zobacz więcej ocen firmy LPP

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w LPP. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,4
Na podstawie 14 ocen