LPP

Opinie pracowników firmy LPP

Nie polecam, mają tylko dobry PR reszta to nieporozumienie.
Plusy
Elastyczne godziny pracy
Minusy
Zarobki, układy, kadra zarządzająca
Jestem byłym pracownikiem Cropp CH Turawa Park. Zostałam zwolniona bezpodstawnie i z dnia na dzień przez kierownika, który ewidentnie nie powinien znajdować się na tym stanowisku. Pracując z poprzednimi kierownikami, nie miałam żadnych problemów. Opisując w skrócie zaistniałą sytuację, obecny kierownik jest złodziejem i zboczeńcem. Zgłaszając to RKS, miałam wrażenie że całkowicie olała sytuację choć dla mnie była naprawdę poważna. Moim zdaniem firma to totalne nieporozumienie, ludzi którzy chcą normalnie pracować, wyrzucają i traktują gorzej niż zwierzę.
Minusy
Kierownik, który traktuje pracowników jak śmieci
Trzeba być skończonym kretynem żeby iść do pracy w LPP. Byłam mobbingowana i okradana przez kierowniczke. Do tego przerwy wyliczanie na zegarku, zakaz chodzenia do toalety w trakcie pracy tylko na przerwie, nie wspomnę o tym że lato a pić mogłeś też tylko na przerwie mając po 12h GDZIE NIE POZWALAŁA ROZDZIELAC PRZERWY 30 MINUT NA DWIE PO 15 MINUTPoszła później na macierzyński i pozwalają jej wrócić MIMO TEGO CO Robiła. Pozwalają na zwolnienie się 4 osób, ba! Sami im proponują zwolnienie i żebyśmy poszły do sądy, na rzecz jednej laski która nic dobrego nie wnosi!
Pracowałam w Croppie przez 3 miesiące. Czasem jest bardzo dużo pracy czasem można się nudzić. Grafik jest albo tylko teoretyczny, mi kierowniczka nagle robiła tydzień wolnego żeby w następnym tygodniu zap**** jak wół. Tak więc jednego miesiąca miałam wyrobionych 50 godzin a następnego ok 180. Zarobki są śmieszne jako zwykły sprzedawca zarabia się 11 zl, miałam mieć po 2 tygodniach umowę o pracę ale zawsze coś wypadało i po 3 miesiącach kierowniczka.powiedziala że może za miesiąc bo nie ma teraz na to czasu. Atmosfera taka sobie, jak się źle poczułam niestety musiałam zostać w pracy bo nikt inny nie przyjdzie a 3 osoby na sklepie to za mało. Jeżeli ktoś ma nóż na gardle i musi tu przyjść to trudno ale jest o wiele więcej lepszych prac i lepiej płatnych niż w Croppie czy po prostu w LPP.
Atmosfera pracy w centrali jest fatalna, ma niewiele wspólnego z górnolotnymi o powiadamiani prezesa o tym jaka to cudowna firma...
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, przeładowanie obowiązkami, mobbibg
Czasami wydaje mi sie ze to co robie niema sensu, przekladanie z miejsca na miejsce bez konkretnego powodu
Plusy
MOZLIWOSĆ ROZWOJU I AWANSU
Minusy
NISKIE ZAROBKI BRAK DODATKOW SOCJALNYCH
Kierownictwo sklepu w Rumi (Sinsay) nie bierze pod uwagę potrzeb pracowników. Wynik sklepu jest ważniejszy od czegokolwiek. Istny wyścig szczurów. Zaangażowanie nie było doceniane, a wykorzystywane. Zwolnienia z tego "obozu pracy" skutkuje bardzo złą opinię u potencjalnych nowych pracodawców, przez co świadectwo pracy od tego pracodawcy i całe zdobyte doświadczenie kolokwialnie mówiąc "idzie do kosza"... Wstyd dla firmy...
Plusy
Minusy
podejście do pracownika w pracy i po zwolnieniu
Kierownictwo w House Grudziądz,fatalne!!
Nie dość,że obgadują klientów na środku salonu,są aroganckie i bezczelne dla pracowników,wtrącają się w sprawy prywatne pracownika,ich podejście do pracownika podchodzi pod mobbing,o ile nim nie jest.

NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!
Plusy
Minusy
kierownictwo, godziny pracy niedostosowane do np.szkoły, atmosfera
Bardzo niskie zarobki. 9zł za godz. Wypłata z tygodnowym opóźnieniem. Brak szacunku od strony kierownika regionu który pracowników traktuje jak kogoś gorszego sortu. W ogłoszeniu o pracę napisane źe praca na umowę o pracę a jest zlecenie. Brak ludzi do pracy w związku z czym pracuje się za kilku ludzi-dekorator jest zarówno sprzedawcą i ma latać z mopem co 2ie godziny. Trzeba w tej pracy mieć końskie zdrowie bo jest to bardzo cięźka fizyczna praca. Bony zakupowe 25.% na 50zł więc żadna rewelacja. W grudniu przyszedł mail z podziękowaniem za spędzony rok i obiecaną podwyźka 0,70 gr. brutto za godz.....kpina....Jeżeli masz pozytywną energię -to ją szybko stracisz × przyjazna atmosfera - mobing, poniźanie,brak kultury osobistej od str. Kierownictwa. Okropna atmosfera.
Kierowniczka wysyła do domu pracownika godz. przed zakończeniem pracy zadając pytanie " ...I co Ty teraz dziecku dasz jeść,zastanów się "

Częste poszukiwanie pracowników teź jest zastanawiające. W dobrej pracy nie ma takiej rotacji.

ODRADZAM.
Plusy
Minusy
Niskie zarobki . Brak szacunku dla pracownika.
MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I AWANSU, DZIĘKI WŁASNEMU ZAANGAŻOWANIU I CHĘCI WSPÓŁPRACY MOŻNA DUŻO OSIĄGNĄĆ
W firmie pracują ludzie ambitni i chętni do pracy. Każdy jest chętny do pomocy i wykonuje swoje obowiązki sumiennie. Moja praca polega na dbaniu o dobre zatowarowanie i rozmieszczenie produktu. Pomagam także przy prowadzeniu zmiany i wydelegowaniu zadań na dany dzień. Zarządzam własnym małym zespołem tak aby wszystkim pracowało się dobrze. Każdy jeśli dobrze pracuje może awansować, potrzeba tylko chęci i sumienności w wykonywaniu własnych zadań.
Plusy
zniżki na zakupy
Minusy
Zobacz więcej opinii o firmie LPP
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w LPP. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
2,9