Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Bochnia
pracownik sklepu (były pracownik) –  Bochnia, małopolskie29 lipca 2018
Lidl - nie polecam. Totalny wyzysk pracowników, za mało ludzi po 4 osoby na zmianie, nieogarniety manager jak i cała kadra zarządzająca nikt normalny z tym managerem nie wytrzyma. myśli że jest taka cwana traktuje ludzi jak śmieci obraża. zerowy przepływ informacji od kadry kierowniczej. zmiana grafiku kilka razy w tygodniu bez informacji o zmianach ludzie nie wiedza jak maja przychodzic do pracy. ciągłe zostawanie po godzinach nikt nie ma zycia prywatnego pracuje sie po kilkanascie godzin, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy, zerowe wsparcie zespolu pracowniczego, ciagle narzucanie tempa pracy, wydajnosci, wiecznie wszystko zle. modyfikacje pracy ktore nie ulatwiaja pracownikowi wykonywanych zadan. przychodzenie tylko godzine wczesniej i oczekiwanie wylozenia wszystkiego towaru. ciagle pretensje managera. brak jakiejkolwiek motywacji do pracy lub podziekowania za wykonana prace. schodzenie na przerwe 30min przed koncem pracy jak ktos pracuje od 6 do 14 to na przerwe idzie czasem nawet po 14. Krs nie wspiera wogole pracownikow brak reakcji oraz wsparcia mimo ciąglego narzekania pracownikow na Pania Manager ktora totalnie nic nie robi tylko ma ciagle pretensje i obraza pracownikow od bandy kretynow.
Plusy
zadne
Minusy
wiele

Inne opinie pracowników firmy Lidl

W miejscu pracy
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Warszawa3 czerwca 2019
Tam gdzie pracuje panuje dobra atmosfera każdy stara się pomagać sobie nawzajem
Plusy
Pakiet socjalny
Minusy
Zaszufladkowanie
Lidl
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Lidl24 maja 2019
Nie mam co oceniać bo jeszcze nie pracuję w tej firmie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.