Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Nie polecam!
Pracownik sklepu (obecny pracownik) –  Pruszcz Gdański, pomorskie12 sierpnia 2018
Pracuje tam od jakiegoś czasu i jedyne co moge pozytywnego powiedzieć to atmosfera która tworzymy my jako pracownicy. Jeśli chodzi o pracę to jest bardzo bardzo bardzo ciężka, dźwignię dzwiganie i jeszcze raz dzwiganie, wiecznie biegnie z jednego końca sklepu na drugi, nie zadowolenie klientów i wieczne marudzenie że coś mu nie pasuje a przecież "MU SIE NALEZY". Standardy firmy odbiegaja od tego co jest w rzeczywistości bo nie ma na nic czasu, powiedzmy sobie szczerze.. Co to jest 5 osób na zmianie na sklepie wysokoobrotowym, wchodząc do mniejszego sklepu widzę tyle samo a nawet więcej, tutaj liczy się tempo i WYDAJNOSC a nie człowiek(mowa o pracownik) .. Chociaż paradoks w tym że ten człowiek z którym powinni się liczyć tyra jak wół żeby móc ta wydajność zrobić. CYFERKI SA NAJWAŻNIEJSZE, nikt wam nie podziękuję za to że marnujecie zdrowie tyrajac za trzech kiedy to Pan Dyrektor przychodzi na sklep i jeszcze kręci nosem że tam mu coś nie pasuje, a czemu tamta Pani z odpieku ma pustki papujac cały sklep i robiąc nowa promocje(NF).. No jak tak można się nie obrobic mając dwie ręce i dwie nogi.. Zero szacunku do człowieka, nie wolno nam kupować przecenionych artykulow, odkładać rzeczy z nowej promocji gdybyś chciał to zakupić.. Jesteśmy traktowani jak złodzieje.. Inaczej tego nie nazwę. Ludzie powinni się zacząć buntowac bo długo tak pracować nie można, górna półka całego tego bałaganu--mówiąc baaaardzo delikatnie w którym pracuje powinna przyjść i popracować tak jak my, żeby zobaczyć czy to co cały czas wymyślają( a ciężko już nadążyć z ich pomysłami) jest w ogóle wykonalne. Non  więcej... stop zmiany, zmiany i zmiany. Przebudowy co 2-3 lata, więcej półek za czym idzie więcej towaru. Przykladowo: kiedyś przyjeżdżało do nas 2-3 miksy, ludzi na zmianie:5, dziś przyjeżdża: 6-7, ludzi na zmianie:5 a nawet nie raz 4. Pomijając fakt że odpiek jest już dużym formatem i wyjście z tam tąd graniczy z cudem dodam że 2osoby minimum siedza cały czas na kasie, kolejna-kierowniczka prowadzi zmiane i ręce też ma pełne roboty zostaje nam AZ jedna. Która o dziwo też ma 2 ręce i dwie nogi.. Szkoda że nogami nie da się rozkładać towaru.. Ahh szkoda.. Chociaż kto wie...moze górna półka zaraz coś na to zaradzić.. W końcu co nie wejdę na pomieszczenie socjalne na stole stoi nowa tabliczka informacyjna- zmieniamy się na + bo.. Szczerze..zadnej zmiany na + nie odczulam..zadnej..Jednym słowem.. Czarowac każdy umie jak tu nie jest pięknie, powiedzą wam o wypłata h na czas, braku nadgodzin, jakże bogatym pakiecie socjalnym, takim bogatym ze szkoda nawet o tym komuś mówić. Jeśli ktoś chce się zatrudnić w Lidlu radzę szukać pracy dalej.. Zresztą mam nadzieję że w końcu ci wszyscy wielcy Dyrektorzy się obudza i zaczną nas szanować bo od paru miesięcy nie wpłynęły do nas żadne oferty pracy mimo że oferują się już na przystankach autobusowych. Jednym słowem szkoda gadać. Ponownie NIE POLECAM, niech pozamykaja te sklepy z braku personelu może komuś to przemówi do rozsądku..  zwiń
Plusy
Atmosfera
Minusy
Za mało osób na zmianie, za dużo pracy, za krótkie przerwy 15min nawet jeśli zostajesz 12 h w pracy

Inne opinie pracowników firmy Lidl

Mobbing, wyzysk, brak szacunku, sztuczna niezdrowe atmosfera
zastępca kierownika (były pracownik) –  dolnośląskie15 czerwca 2019
Brak szacunku dla pracowników, wyzysk,!!!!
Brak życia rodzinnegoj8
Minusy
Marki
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Marki, mazowieckie15 czerwca 2019
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak zagorzałą kliką.Rekrutacja I szkolenia to tylko wielka ściema,ludzie przez panią menager w markach pod warszawą ,są zatrudniani po znajomości ,potem planowanie grafiku do wspólnych imprez, a sklep zostaje z garstką ludzi ,bo klika się bawi,jezeli kończy się umowa ,to okazja do zatrudnienia znajomego ,aby etat ,aby kasa ,nie ważne umiejętności I wiedza,ludzie w sklepie siedzą cicho ,bo są zastraszani zwolnieniem lub przeniesieniem na oddalone sklepy.Obgadywanie ,donoszenie kłamstw,a podlizywanie się w róznych formach jest na porzadku dziennym,I kto się nie dostosuje ,wiadomo.Wielu ludzi zostało przeniesionych ,ale tylko sobie teraz chwalą,bo oczywiście nie należy uogólniać,okazuje się ,że są w lidlu sklepy w których można normalnie pracować,ale ciekawe jest to ,że o tym wiadomo,co się dzieje, ,a nic się z tym nie robi

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.