Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Bochnia- nigdy w zyciu...
pracownik fizyczny (były pracownik) –  Bochnia, małopolskie23 października 2018
Lidl w Bochni?? Nigdy w zyciu ludzie trzymajcie sie z dala od tej firmy i tego sklepu uwierzcie czasami zarobic mniej i wyjsc punktualnie do domu niz nie miec zycia prywatnego i pracowac ciagle po godzinach. Nikt tam nie chce przyjac sie do pracy dlatego pseudo menagerka tak koloryzuje na rozmowach o prace i udaje taka wspaniala ze az zal dup... sciska heh znajoma byla i podziekowala. Kobieta jest tak wredna chamska nie tylko dla pracownikow ale i klientow ze dramat mimo skarg do personalnej na temat traktowania pracownikow i jej zachowania nie zrobiono nic wrecz zamietli problemy pod dywan. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje jak slysze co tam sie dzieje. Krs jest wpatrzony w manager jak w obrazek (moze jest cos na rzeczy w pracy) dlatego nie robi nic dla dobra sklepu ani dla dobra pracownikow wrecz przeciwnie dziala na szkode sklepu. Sklep jest w fatalnym stanie ciagle brak towaru maja takie pustki na sklepie ze nic nie idzie kupic dlatego wole jechac do tesco czy tez biedronki. Menager zmienia grafik po 5 razy w tygodniu nie informujac nikogo o zmianach. Pracujesz w tempie ekspresowym i wszedzie. Daje po 4-5 osob na zmiane i sie ludzie nie wyrabiaja z nowa promocja i ogarnianiem sklepu a jak ona jest to wtedy ma juz 7 pracownikow na swojej zmianie. Nowa promocja do wylozenia a jest 5 osob na zmianie. Nie wiem jakim cudem ta kobieta zostala menagerem bo sie do tego nie nadaje. Praca ciezka trzeba wszystko robic szybko wrecz biegac. Piec kasa sklep jest sie wszedzie. Pracuje sie dlugo idac do pracy nigdy nie wiadomo o ktorej sie wyjdzie z niej. Benefity?? Wcale szalu nie ma daja  więcej... tylko bony na swieta i to na zakupy tylko do lidla po czym odcinaja pozniej z wyplaty za te bony. Medicover daja wszedzie tak samo jak karte multisportu juz jest w kazdym sklepie. Biedronka przynajmniej pilnuje godzin pracy i tam nie ma zadnych nadgodzin a to to jakis wyzysk pracownikow. Nikt im nie chce robic w takim obozie to juz nawet w telewizji reklamuja ze przyjmuja do pracy porazka jakas. Jak ktos chce zyc spokojnie i bez nerwow i miec prywatne zycie to trzymajcie sie z dala od lidla....  zwiń
Plusy
Zadne
Minusy
Za duzo by pisac

Inne opinie pracowników firmy Lidl

Mobbing, wyzysk, brak szacunku, sztuczna niezdrowe atmosfera
zastępca kierownika (były pracownik) –  dolnośląskie15 czerwca 2019
Brak szacunku dla pracowników, wyzysk,!!!!
Brak życia rodzinnegoj8
Minusy
Marki
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Marki, mazowieckie15 czerwca 2019
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak zagorzałą kliką.Rekrutacja I szkolenia to tylko wielka ściema,ludzie przez panią menager w markach pod warszawą ,są zatrudniani po znajomości ,potem planowanie grafiku do wspólnych imprez, a sklep zostaje z garstką ludzi ,bo klika się bawi,jezeli kończy się umowa ,to okazja do zatrudnienia znajomego ,aby etat ,aby kasa ,nie ważne umiejętności I wiedza,ludzie w sklepie siedzą cicho ,bo są zastraszani zwolnieniem lub przeniesieniem na oddalone sklepy.Obgadywanie ,donoszenie kłamstw,a podlizywanie się w róznych formach jest na porzadku dziennym,I kto się nie dostosuje ,wiadomo.Wielu ludzi zostało przeniesionych ,ale tylko sobie teraz chwalą,bo oczywiście nie należy uogólniać,okazuje się ,że są w lidlu sklepy w których można normalnie pracować,ale ciekawe jest to ,że o tym wiadomo,co się dzieje, ,a nic się z tym nie robi

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.