Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

chora firma, mobing, brak szacunku, chore wymagania
Manager (były pracownik) –  Kraków, małopolskie2 grudnia 2017
Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, najgorszy rok zawodowy w moim życiu pracując 8 lat w innej sieci przeszedłem do lidla jako manager sklepu. Praca w lidlu jest pracą dla idiotów którzy wierzą w korporacyjne pieprzenie i będą chcieli się dla nich "zabić" a ponadto nie mają życia prywatnego - nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz do domu -tak tak umowy są skonstruowane, że podpisując umowę o pracę masz zapłacone za 34 nadgodziny( dotyczy managera jak i zks) i zawsze wielcy panie i panowie krs coś ci wynajdą abyś nie wyszedł do domu. Brak jakiegokolwiek szacunku dla czasu wolnego człowieka nikt się nawet nie spyta czy możesz zostać czy nie masz planów - masz zostać i dopóki nie zrobisz tego co Ci zadano nie możesz wyjść. Przez rok czasu pracy poznałem takich idiotów co potrafią się wybić z pracy i pracować za darmo albo przyjść na dniu wolnym - najważniejsze żeby wyszła "wydajność" szok jak trzeba mieć łeb sprany..... Kolejna sprawa to atmosfera pełna fałszu i wiecznego podpieprzania , i szukania problemów na siłę. Przez ten rok nagminne było gnojenie i wywieranie psychicznego nacisku ze strony przełożonych, nawet jak miałeś dzień wolny to i tak dostawałeś smsy na prywatny nr. (tak mam te smsy w komórce) Kasjer jak chce wyjść do domu to musi spytać osoby prowadzącej zmianę czy może wyjść do domu!!!!- nawet jak zgodnie z grafikiem jego czas już nastał i w 90% i tak musi zostac bo oczywiście zawsze jest za mało zrobione albo jezdzi pan dyrektor no to wiadomo trzeba się spuścić i jeb...ć ku chwale lidla po 12 godzin a jak przyjedzie to i tak będzie źle i za mało zrobione... Systemy  więcej... do zarządzania sklepem to jakaś mega porażka, program komputerowy jest tak ograniczony chaotyczny i mało pomocny w zarządzaniu sklepem, że rzeczy które mógłbyś zrobić szybciej schodzi dużo czasu, a potem oczywiście usłyszysz, że jesteś nie zorganizowany bo zostajesz po godzinach- stała śpiewka generalnie w lidlu wiecznie tylko słyszysz że jesteś beznadziejny.  zwiń
Plusy
jedyny plus za zarobki i wypłacane delegacje
Minusy
wszystko poza zarobkami

Inne opinie pracowników firmy Lidl

Warszawa
pracownik sklepu (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie27 czerwca 2019
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak kazda inna.
Plusy
Wynagrodzenie
Minusy
Presja czasu
Mobbing, wyzysk, brak szacunku, sztuczna niezdrowe atmosfera
zastępca kierownika (były pracownik) –  dolnośląskie15 czerwca 2019
Brak szacunku dla pracowników, wyzysk,!!!!
Brak życia rodzinnegoj8
Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.