Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Busko-Zdrój, świętokrzyskie9 listopada 2018
duzy stres, kierownictwo rejonu ok nie dokonca kier sklepu
Plusy
mila atmosfera
Minusy
dojazdy do pracy praca zmianowa

Inne opinie pracowników firmy Lidl

Ciężka praca z lekką atmosferą
PS (obecny pracownik) –  małopolskie16 września 2019
Lidlowi można, by było wiele zarzucić, ale by większość tych negatywnych opinii miała prawdziwe podłoże to trzeba by się cofnąć dobre kilka lat do tyłu, jako pracownik z rocznym stażem, mogę powiedzieć, że pomimo na prawdę ogromu obowiązków jakie firma nam nadaje by utrzymać standardy, to dobór kadr zarządzających na sklepach jak i sami współpracownicy równoważą tę "wątpliwą wadę", wątpliwą bo czy wadą miejsca pracy jest to, że wymaga się w nim by ktoś pracował? Nie sądzę.

Kolejna sprawa to elastyczny czas pracy, tu kwestia jest dyskusyjna, ale łatwo dostrzec niepisaną zasadę wzajemności tj. jeśli nie będziemy robić problemów i damy radę z tygodnia na tydzień zamienić się z kimś na wolne/zmianą kto będzie w potrzebie, to przełożony stanie na głowie ,byśmy w odwrotnej sytuacji również mieli ten komfort.

Kolejna z kwestii to zarobki, tutaj kwestia jest dyskusyjna, wiadomo każdy chciałby zarobić więcej, ale ja osobiście nie narzekam, a wyróżnić warto terminowe wypłaty nawet do 4 dni przed 10-tym.

Co do samych procesów to wymagane jest tak tempo jak i dokładność - dwie pozornie wzajemnie wykluczające się cechy, ale przy odpowiedniej sprawności mogące stanowić elementy naszej pracy. Warto w tej kwestii wyróżnić też sprawy szkolenia nowego pracownika, bo pewnie każdy z nas doświadczył tej nuty niepokoju związanej z zagubieniem w nowym otoczeniu/miejscu pracy, Lidl robi co może, by szybko nas w "ekipie" zakotwiczyć, każdemu nowemu pracownikowi przydzielany jest opiekun zwany "instruktorem", a oprócz tego nowo zatrudniony przechodzi wielogodzinne szkolenia z praktycznie
  więcej... pełnego zakresu jego przyszłych obowiązków.

Co tu więcej powiedzieć, Lidl to fajny pracodawca, ale trzeba mieć zdrowy kręgosłup :P.
  zwiń
Plusy
w. opisane
Minusy
w. opisane
Nie polecam pracy w sklepie 1788, Norwida w Starogardzie Gdańskim
pracownik sklepu (obecny pracownik) –  Starogard Gdański, pomorskie1 września 2019
Stanowczo nie polecam pracy w Lidlu w sklepie 1788, ul.Norwida w Starogardzie Gdańskim..
Mobbing, obgadywanie pracowników, wyśmiewanie. Kierownictwo wraz ze swoimi zastępcami zajmuje się tylko plotami i poganianiem ludzi. Na tym sklepie nie szanuje się ludzi, a jeżeli będziesz uczciwym i normalnym człowiekiem, który nie zajmuje się plotami to cię zwolnią z dnia na dzień wmawiając ci że masz za wolne ruchy..
Szanowny ochroniarz zamiast pilnować złodziei to wylicza pracownikom ile razy weszli na socjal, aby się napić albo do łazienki. Następnego dnia melduje całą statystykę do MS.. jakiś koszmar normalnie.. najgorszemu wrogowi nie polecam pracy tam.
Jak już chcecie pracować w Starogardzie to zdecydowanie na sklepie na ul.Kopernika całkiem inna rzeczywistość i przede wszystkim normalni ludzie.
Pozdrawiam
Plusy
Minusy
fałszywa, nie wykształcona kadra kierownicza

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.