Lidl
Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Lidl

Opinia pracownika firmy Lidl

Lidl Dobroszyce - niewolnictwo bez granic

Jedyny plus to to, że wszystko jest jeszcze nowe, jednak widać już zaniedbania. Sama praca nieogarnięta, raz się kończy o 15 raz o 18 - robimy aż nie skończymy. Nadgodziny wypłacane tylko do 7h ponieważ za 8h już się dostaje dzień wolny. Soboty i niedziele też do odbioru w tygodniu. Przerwa 30min tylko 15min z tego jest do odrobienia. Kierownictwo na te przejawy wyzysku i niewolnictwa mówi "wszystko jest zgodne z prawem pracy". Co do jedzenia czasami trafi się coś dobrego. Ogólnie na przerwie dla biura jest wszystko a dla plebsu fizycznego zostają resztki, gorzej jak dla psa. Przyjmują zamówienia chaotycznie, sklepy nie mają wytycznych bo niewolnicy zrobią wszystko

Plusy

Minusy

15min przerwy, darmowe nadgodziny do odbioru, soboty i niedziele w pracy, w tygodniu praca bez ograniczeń dopóki się nie skończy

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Możliwość szybkiego awansu, wewnętrzne szkolenia i miła atmosfera.

Brak doświadczonego kierownictwa

Brak odpowiedniego zarządzania . Brak zainteresowanie ze strony przełożonych . Gubią dokumenty typu wnioski o opiekę na dziecko.

Dobroszyce

Ciekawe ,że ja widzę ludzi z kierownictwa jedzących to samo co ja (fizyczny)i w tym samym czasie,aTy twierdzisz ,że jedzą dużo lepsze rzeczy i osobno. Jeśli jest Ci tam tak zle to zawsze możesz zmienić pracę.Ja jestem zadowolony !

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu