Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Bochnia
pracownik fizyczny sklepu (były pracownik) –  Bochnia, małopolskie4 kwietnia 2019
bardzo pomocne są opinie byłych pracowników! Skoro większość jest opinii negatywnych mówiących o wyzysku i ciężkiej pracy co skutkiem jest zbyt mała ilości pracowników oraz o niemożliwości zaplanowania urlopu pojedynczego. Czy ktoś władny wyżej czyta w ogóle to co ludzie piszą! ? To jakiś dramat ! To nie te czasy co kiedyś! Apeluję do osób które pracują lub pracowały i są takie sytuacje zgłoście to gdzie trzeba. Jeśli kierownik olewa to trzeba uderzyć wyżej a nie narzekać. Zawsze można się zwolnić potem i bez problemu pracę znaleźć bo jest jej w brud!
Plusy
......
Minusy
wyzysk pracowników

Inne opinie pracowników firmy Lidl

Lidl kasprowicza
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie14 sierpnia 2019
Lidl Kasprowicza totalna porażka . . Zastraszanie , wieczne nadgodziny , jak sie starasz jesteś za wolny jak za szybko pracujesz to na odwal ... MS to chyba chodzi wiecznie niedoruchana , tylko patrzy ludziom na ręce i o co by się przyczepić , nigdy nie licz od niej na pochwale plus mało tego jej dziecko na socjalu do niańczenia co najmniej przez polowe dnia ,zks lubi posuwać pracownice pozdrawiam kasprowicza 117
Warszawa
pracownik sklepu (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie27 czerwca 2019
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak kazda inna.
Plusy
Wynagrodzenie
Minusy
Presja czasu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.