Lidl
Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Lidl

Opinia pracownika firmy Lidl

Praca w Lidlu

Witam wszystkich :) Chciałam wyrazić swoją opinię na temat pracy w Lidlu. Mój mąż pracuje w Lidlu już 10 lat. Podejmowaliśmy wiele prób zmiany pracy ale ze względu na małe miasto było ciężko stąd tak długoletni staż. Firma jest antyrodzinna. Mąż zostaje w pracy po godzinach, oddał się całkowicie Lidlowi, swieta w pracy. Lidl to sekta to nie pracodawca. To pracodawca dla singli, albo bezdzietnych i bezdusznych fanatyków oddających się tylko jednemu twórcy. nie widzimy sie, pracuje ciagle po godzinach pracy, ciagle sa imprezy integracyjne tylko w gronie zamknietym typu: pracownicy lidla w dniach przeznaczonych dla rodziny czyli niedziela. Jesli ktos nie chce przyjsc na impreze lub nie może badz po prostu nie chce bo chce ten jeden dzien spedzic z rodzina to jest zaraz szykanowany ze tak sie nie robi. Więc pytam kiedy mamy budować relacje rodzinne w ogóle sie nie widzac? Maz wychodzi z pracy, praca wychodzi razem z nim. Po godzinach pracy odbiera mnóstwo telefonów i tak jest do zamkniecia sklepu.Pot cieknie mu po tyłku żeby sklep wygladal tak jak sobie tego życzą a i tak wiecznie im sie cos nie podoba i dostaje po głowie. Jak mąż musi odebrać dzieci z przedszkola bo ja pracuję do 16 i mówi to szanownej pani KRS to patrzy z wielkim zdziwieniem jakby chciala dodac jak to ? a gdzie jest zona ? albo dlaczego dzieci sa wazniejsze od lidla? hello ?Przez to wszystko nasze małżeństwo wisi na włosku! jakieś pytania ?

Plusy

BRAK

Minusy

jest ich wiele, wyraziłam to powyżej

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Stryków

Bez komentarza , szkoda słów Brak szacunku i zrozuminua że poza pracą jest tez życie

Zielona góra

Przyjazna atmosfera,załoga zaangażowana w swoją pracę

Spółka

Ogólna ocena jest srednia praca z ludzmi jaka lubie jednak wymagania ogromne mała liczba osób do wykonania powierzonych zadan

Plusy

DOBRE ZAROBKI

Minusy

BRAK ZYCIA PRYWATNEGO NA STANOWISKU KIEROWNICZYM

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu