Lidl
Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Lidl

Opinia pracownika firmy Lidl

Rozczarowanie

Po4 latach dobrze wykonanej pracy przyszedł burak i zwolnił dręczy psychicznie ludzi zastrasza.

Plusy

Dodatki socjalne zgrany zespół

Minusy

Nowy KRS to kawał hmhm. Dawny był zdecydowanie lepszy

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Nauczyłam się

nowych rzeczy, procedur. Obszarow na sklepie. Obsługa piekarni. Wypiekanie. Obszar owoce i warzywa. Codziennie nowe rzeczy można się nauczyć. Dużo wchodzi nowości

Plusy

Socjal

Minusy

Brak pożyczki pracowniczej

Bielsko-Biala

jeśli chcesz zniszczyć sobie kręgosłup to zapraszam do Lidla, jeśli jesteś pupilkiem kierownika i dyrektora to możesz liczyć na awans i dobra ocenę roczną, Dodatkowo wiecznie trzeba zostać po godzinach bo ktoś wziął l4 bo towar nie jest wyłożony, bo dyrektor przyjechał, zero życia prywatnego , grafik zmieniany bez porozumienia z pracownikiem., Myślę że pieniądze to nie wszystko .

Minusy

nadgidziny, grafik zmieniany co chwile

Płock

Nie polecam pracy w Płocku. Zero zrozumienia i pomocy ze strony Krs. Zawsze radź sobie sam A później przyjeżdża i przy klientach Cię opierdziela. Nie raz była taka sytuacja że klient stoi bo chce się coś zapytać A ona z drugiej strony krzyczy że kolejki, brudno co wy robicie. Siedzi na socjalnym z pracownikiem wchodzisz a tu nagle cisza a pozniej sie dowiadujesz od ludzi ze Cię obgadywałaTragedia. Nikomu nie polecam pracy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu