Opinia pracownika firmy Lidl

Zobacz wszystkie opinie o firmie Lidl

Nie polecam pracy w sklepie 1788, Norwida w Starogardzie Gdańskim
pracownik sklepu (obecny pracownik) –  Starogard Gdański, pomorskie1 września 2019
Stanowczo nie polecam pracy w Lidlu w sklepie 1788, ul.Norwida w Starogardzie Gdańskim..
Mobbing, obgadywanie pracowników, wyśmiewanie. Kierownictwo wraz ze swoimi zastępcami zajmuje się tylko plotami i poganianiem ludzi. Na tym sklepie nie szanuje się ludzi, a jeżeli będziesz uczciwym i normalnym człowiekiem, który nie zajmuje się plotami to cię zwolnią z dnia na dzień wmawiając ci że masz za wolne ruchy..
Szanowny ochroniarz zamiast pilnować złodziei to wylicza pracownikom ile razy weszli na socjal, aby się napić albo do łazienki. Następnego dnia melduje całą statystykę do MS.. jakiś koszmar normalnie.. najgorszemu wrogowi nie polecam pracy tam.
Jak już chcecie pracować w Starogardzie to zdecydowanie na sklepie na ul.Kopernika całkiem inna rzeczywistość i przede wszystkim normalni ludzie.
Pozdrawiam
Plusy
Minusy
fałszywa, nie wykształcona kadra kierownicza

Inne opinie pracowników firmy Lidl

Ciężka praca z lekką atmosferą
PS (obecny pracownik) –  małopolskie16 września 2019
Lidlowi można, by było wiele zarzucić, ale by większość tych negatywnych opinii miała prawdziwe podłoże to trzeba by się cofnąć dobre kilka lat do tyłu, jako pracownik z rocznym stażem, mogę powiedzieć, że pomimo na prawdę ogromu obowiązków jakie firma nam nadaje by utrzymać standardy, to dobór kadr zarządzających na sklepach jak i sami współpracownicy równoważą tę "wątpliwą wadę", wątpliwą bo czy wadą miejsca pracy jest to, że wymaga się w nim by ktoś pracował? Nie sądzę.

Kolejna sprawa to elastyczny czas pracy, tu kwestia jest dyskusyjna, ale łatwo dostrzec niepisaną zasadę wzajemności tj. jeśli nie będziemy robić problemów i damy radę z tygodnia na tydzień zamienić się z kimś na wolne/zmianą kto będzie w potrzebie, to przełożony stanie na głowie ,byśmy w odwrotnej sytuacji również mieli ten komfort.

Kolejna z kwestii to zarobki, tutaj kwestia jest dyskusyjna, wiadomo każdy chciałby zarobić więcej, ale ja osobiście nie narzekam, a wyróżnić warto terminowe wypłaty nawet do 4 dni przed 10-tym.

Co do samych procesów to wymagane jest tak tempo jak i dokładność - dwie pozornie wzajemnie wykluczające się cechy, ale przy odpowiedniej sprawności mogące stanowić elementy naszej pracy. Warto w tej kwestii wyróżnić też sprawy szkolenia nowego pracownika, bo pewnie każdy z nas doświadczył tej nuty niepokoju związanej z zagubieniem w nowym otoczeniu/miejscu pracy, Lidl robi co może, by szybko nas w "ekipie" zakotwiczyć, każdemu nowemu pracownikowi przydzielany jest opiekun zwany "instruktorem", a oprócz tego nowo zatrudniony przechodzi wielogodzinne szkolenia z praktycznie
  więcej... pełnego zakresu jego przyszłych obowiązków.

Co tu więcej powiedzieć, Lidl to fajny pracodawca, ale trzeba mieć zdrowy kręgosłup :P.
  zwiń
Plusy
w. opisane
Minusy
w. opisane
Lidl kasprowicza
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie14 sierpnia 2019
Lidl Kasprowicza totalna porażka . . Zastraszanie , wieczne nadgodziny , jak sie starasz jesteś za wolny jak za szybko pracujesz to na odwal ... MS to chyba chodzi wiecznie niedoruchana , tylko patrzy ludziom na ręce i o co by się przyczepić , nigdy nie licz od niej na pochwale plus mało tego jej dziecko na socjalu do niańczenia co najmniej przez polowe dnia ,zks lubi posuwać pracownice pozdrawiam kasprowicza 117

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Lidl. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.