Opinia pracownika firmy Lidl

Nie polecam pracy w sklepie 1788, Norwida w Starogardzie Gdańskim

1 września 2019
Stanowczo nie polecam pracy w Lidlu w sklepie 1788, ul.Norwida w Starogardzie Gdańskim..
Mobbing, obgadywanie pracowników, wyśmiewanie. Kierownictwo wraz ze swoimi zastępcami zajmuje się tylko plotami i poganianiem ludzi. Na tym sklepie nie szanuje się ludzi, a jeżeli będziesz uczciwym i normalnym człowiekiem, który nie zajmuje się plotami to cię zwolnią z dnia na dzień wmawiając ci że masz za wolne ruchy..

Szanowny ochroniarz zamiast pilnować złodziei to wylicza pracownikom ile razy weszli na socjal, aby się napić albo do łazienki. Następnego dnia melduje całą statystykę do MS.. jakiś koszmar normalnie.. najgorszemu wrogowi nie polecam pracy tam.

Jak już chcecie pracować w Starogardzie to zdecydowanie na sklepie na ul.Kopernika całkiem inna rzeczywistość i przede wszystkim normalni ludzie.

Pozdrawiam
Plusy
Minusy
fałszywa, nie wykształcona kadra kierownicza
21 lipca 2020
pracownik sklepu (obecny pracownik) - Kielce, świętokrzyskie
Witam,
pracuję w jednym ze sklepów Lidl w Kielcach. Kadra zarządzająca i osoby funkcyjne stosują mobbing i nie ma kultury osobistej co nam pokazują jak nas szarych pracowników traktują w obecności klientów. Poniżanie i zniewaga jest na porządku dziennym. Osoby funkcyjne odgrywają się na pracownikach za swoje niepowodzenia w życiu prywatnym jak i zarówno w pracy. Można porównać to do pracy w obozach a kadrę oraz osoby funkcyjne do tyranów. Szkoda, że pracownicy nie mają nigdzie wsparcia a także nie mogą nikogo bezstronnego poprosić o pomoc bo w Lidlu jest zasada "ręka rękę myje".Kadra zarządzająca jak i zarówno osoby funkcyjne wprowadzają bardzo napiętą atmosferę wśród pracowników. Pracownicy przychodzą do pracy na lekach uspakajających. Tak wygląda praca w Lidlach w Kielcach.
Plusy
Minusy
mobbing, stres
7 lutego 2020
pracownik sklepu (obecny pracownik) - Bielsko-Biała, śląskie
Jest to naprawdę ciężka praca 1 zmiana gdzie trzeba rozładować owoce warzywa mięso do otwarcie da się po czasie odczuć na kręgosłupie.. Ja pracuje w sklepie wysokoobrotowym więc naprawdę bywa ciężko, ale mam naprawdę super ludzi w pracy co jest ogromnym plusem i naprawdę mimo tego, że jest ciężko naprawdę lubię tam pracować
9 stycznia 2020
pracownik sklepu (były pracownik) - Łódź, łódzkie
Porażka na całego.
Mobbing

Brak szacunku pracownika

MS zadufana w sobie, wredna, nieuprzejma, dwulicowa, plociucha etc

Przez słuchawki tylko gadają o pierdołach

Olewają klienta

Brud i syf począwszy od sklepu a skończywszy na magazynie

Nie przestrzeganie zasad BHP i higieny

Wykorzystywanie pracowników