Opinie dot. stanowiska Zastępca kierownika sklepu (m/k) w firmie Lidl

Zastępca kierownika sklepu (m/k)8 opinii
Zarobki po podwyżkach jak dla mnie są bardzo dobre. Jednak jest bardzo ciężko, ilość osób na zmianie a ilość pracowników potrzebna to dwa inne światy... wystarczy, że jedna osoba pójdzie na l4 i cały grafik jest zmieniany tak, że człowiek nic sobie nie może zaplanować. Kilka razy w tygodniu trzeba zmieniać ustawienia nie tylko nowych promocji (ubrań itp) ale także starych (chemia, napoje,) , przez co jest na prawde ciężko.
Plusy
Benefity
Minusy
Ciężka praca fizyczna
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak zagorzałą kliką.Rekrutacja I szkolenia to tylko wielka ściema,ludzie przez panią menager w markach pod warszawą ,są zatrudniani po znajomości ,potem planowanie grafiku do wspólnych imprez, a sklep zostaje z garstką ludzi ,bo klika się bawi,jezeli kończy się umowa ,to okazja do zatrudnienia znajomego ,aby etat ,aby kasa ,nie ważne umiejętności I wiedza,ludzie w sklepie siedzą cicho ,bo są zastraszani zwolnieniem lub przeniesieniem na oddalone sklepy.Obgadywanie ,donoszenie kłamstw,a podlizywanie się w róznych formach jest na porzadku dziennym,I kto się nie dostosuje ,wiadomo.Wielu ludzi zostało przeniesionych ,ale tylko sobie teraz chwalą,bo oczywiście nie należy uogólniać,okazuje się ,że są w lidlu sklepy w których można normalnie pracować,ale ciekawe jest to ,że o tym wiadomo,co się dzieje, ,a nic się z tym nie robi
Opinia zależy od sklepu, miałam okazję pracować na sklepie gdzie nie działo się dobrze. Głównie przez kadrę zarządzajacą, która mobbingowała a pracownicy bali się cokolwiek robić. Atmosfery zero, ludzi za mało, zostawianie po godzinach. Za to na kolejnym pomimo tego ewidentnego braku pracowników jest lepiej bo jest atmosfera, zero mobbingu, chociaż czasem trzeba zostać to nie jest to tak notorycznie. Z grafikiem nie ma problemu a wcześniej problem był zawsze. Jak komuś bardzo nie pasuje jego sklep radzę się przenieść i zobaczyć jak jest na innym, bo i awansować można ;)
Plusy
Wypłata na czas, atmosfera na sklepie, multisport, wyjazdy wakacyjne (woodstock), prestige
Minusy
Krótka przerwa, zbyt mała kadra na zmianach i wgl na sklepach, niekompetentni przełożeni, faworyzowanie pracowników, premia obcinana za L4 dla pracownikow
-Ciężka pracafizyczna,
-Małe szanse na awans

-Kadra zarządzająca mogła by bardziej komunikować się z pracownikami,
Minusy
Niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy
Jasne, przejrzyste i akceptowalne warunki pracy adekwatne do zarobków. Możliwość awansu , dbanie i personel.
Plusy
Pensja
Minusy
Nie widzę
Procedury, priorytety, procedury, priorytety........ I tak w kółko. Przy trzech osobach na zmianie, nie ma szans na wykonanie wcześniej wymienionych. Nagany i upomnienia za wszystko. BHP ? A coś takiego istnieje naprawdę? Nie w tej firmie. Można tak wymieniać do skończenia świata. Pozytywów brak. Po dziesięciu latach pracy - psychiatra. Pozdrawiam pracowników, którzy to jeszcze wytrzymują.
Plusy
Nic nie rekompensuje utraty zdrowia fizycznego i psychicznego.
Minusy
J/W
W zależności od kadry zarządzającej; albo się dogadasz albo długo nie wytrzymasz
jeszcze do czerwca tego roku było spokojnie i stabilnie.
pozwalniano ludzi .zostawienie 2 pracowników po godzinie 17ej na sklepie powierz,1200 m2 łącznie z osobą prowadzącą zmiane absurd
Plusy
Minusy
nerwowa atmosfera, patologia wieczne poganianie ludzi