Opinie pracowników firmy Lidl - Warszawa, mazowieckie

Warszawa, mazowieckie9 opinii
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak kazda inna.
Plusy
Wynagrodzenie
Minusy
Presja czasu
Awans dla znajomków, bez doświadczenia, bez stażu, bez wiedzy. W efekcie ludziom nie chce się angażować bo po co. Totalny marazm i spychologia i granie presją. Zarzadzanie przez menagerów metodami ze sredniowiecza, presja, ptedja jakby tylko tata w domu tylko kijem okładał. Jesteś ambitny, pracowity w Lidlu wypracujesz...garba.
Plusy
płacą na czas
Minusy
nedzna atmosfera, presja wręcz gniecenie, spychologia
Lidl Kasprowicza totalna porażka . . Zastraszanie , wieczne nadgodziny , jak sie starasz jesteś za wolny jak za szybko pracujesz to na odwal ... MS to chyba chodzi wiecznie niedoruchana , tylko patrzy ludziom na ręce i o co by się przyczepić , nigdy nie licz od niej na pochwale plus mało tego jej dziecko na socjalu do niańczenia co najmniej przez polowe dnia ,zks lubi posuwać pracownice pozdrawiam kasprowicza 117
Tam gdzie pracuje panuje dobra atmosfera każdy stara się pomagać sobie nawzajem
Plusy
Pakiet socjalny
Minusy
Zaszufladkowanie
-Ciężka pracafizyczna,
-Małe szanse na awans

-Kadra zarządzająca mogła by bardziej komunikować się z pracownikami,
Minusy
Niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy
Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w Lidlu!!!Praca wgl nie adekwatna do wynagrodzenia i to wcale nie jest prawda ,ze w Lidlu sie zarabia nie wiadomo ile to wielkie klamstwo a do umowy dopisza Ci klauzure poufnosci co do wynagrodzen i mawet nic nie mozesz sie odezwac.Atmosfera w pracy fatalna.Najgorsze sa pracownicy ze stazem po 10 lat zero szacunku do pracownika.Pracowalem tam prawie 2 lata.Kierownoctwo to samo uwielbijaja plotki opowiadac i nie szanowac czlowieka.Nigdy nie wiesz o ktorej wyjdziesz a jak siedzisz na kasie musisz czekac az z laski swojej prowadzaca zmiane do Ciebie podejdzie i Cie rozliczy i mawet wtedy nie mozesz wyjsc jezeli nie masz proznoszone z kasy i nie sa do konca rozlozone tzw. miksy i nadstawki.Jezeli masz na 6 rano nie mozesz przyjsc 5:45 zeby sie przebrac itp tylko musisz byc juz 5:40 gotowa i na sklepie 20 min pracowac za darmo ,bo wtedy jest wielki problem ,ze jestes czlowiekiem nie powaznym ,bo sie nie wyrobimy z czasem!!! Druga zmiana jest lepsza jezeli nie jest to sroda albo niedziela nowy towar na non food wtedy zazywczaj czlowiek wyjdzie okolo 12:00 w nocy.Nikt sie Ciebie nie pyta czy mozesz zostac czy nie masz innych planow.Nie saj Boze jak zachorujesz to jest niedopuszczalne jezeli zaniesiesz zwolnienie lekarskie jest awantura i caly personel Cie obgaduje jak mogles sie tak zachowac parodia!!! Juz nie wspomne o tym ,ze klijenci brak kultury i szacunku do pracy czlowieka ,ale gdyby kadra pracownicza miala szacunek to byloby inaczej a tak jest jedno wielkie falszerstwo.
Plusy
Wyplata na czas
Minusy
Duzo nadgodzin male zarobki Falszywy personel brak szacunku ze strony menadzerskiej
Kierownictwo nie liczy się z pracownikami. Grafik zmieniany z dnia na dzień bez żadnej informacji, bez zapytania pracownika czy może pracować w innych godzinach. Wyjście z pracy o czasie praktycznie nie możliwe. Pracownicy sklepu zwijaja się jak mróweczki a zadań więcej i więcej.
Plusy
Wynagrodzenie zawsze na czas.
Minusy
Częste zmiany grafiku. Nadgodziny
Miejsce pracy w ktorej panuje mila atmosfera, sprawia przyjemnosc pracy ze wspolpracownikami i kadra zarzadzajaca. Lubie ta prace gdyz daje mi mozliwosc rozwoju w tej firmie a takze dostac awans.
Plusy
Pakiet medyczny Medicover, paczki i bony podarunkowe dla pracownikow, eventy pracownicze
Minusy
Niska wydajnosc w pracy
Firma jak każda inna wszystko zależy od ludzi który w danym miejscu pracują ....