Opinie pracowników firmy Lidl - Gdańsk, pomorskie

Gdańsk, pomorskie3 opinie
Opinia zależy od sklepu, miałam okazję pracować na sklepie gdzie nie działo się dobrze. Głównie przez kadrę zarządzajacą, która mobbingowała a pracownicy bali się cokolwiek robić. Atmosfery zero, ludzi za mało, zostawianie po godzinach. Za to na kolejnym pomimo tego ewidentnego braku pracowników jest lepiej bo jest atmosfera, zero mobbingu, chociaż czasem trzeba zostać to nie jest to tak notorycznie. Z grafikiem nie ma problemu a wcześniej problem był zawsze. Jak komuś bardzo nie pasuje jego sklep radzę się przenieść i zobaczyć jak jest na innym, bo i awansować można ;)
Plusy
Wypłata na czas, atmosfera na sklepie, multisport, wyjazdy wakacyjne (woodstock), prestige
Minusy
Krótka przerwa, zbyt mała kadra na zmianach i wgl na sklepach, niekompetentni przełożeni, faworyzowanie pracowników, premia obcinana za L4 dla pracownikow
Gorliwość kierownictwa gorsza od faszyzmu. Powoduje to bałagan. Złośliwa i niekompetentna ochrona. Robią wszystko aby zniechęcić klientów i dlatego towar tak długa zalega. Tam dostaniesz to, czego już dawno nie zobaczysz w innych punktach.
Plusy
Minusy
bałagan, nieuzasadniona nagonka ochrony na parkingu.
W gorszym syfie nie pracowałem! fałsz i obłuda!! ciesze sie ze juz tam nie pracuje!!!!
Plusy
syf
Minusy
syf