Opinia pracownika firmy Lidl

Kielce

21 lipca 2020
Witam, pracuję w jednym ze sklepów Lidl w Kielcach. Kadra zarządzająca i osoby funkcyjne stosują mobbing i nie ma kultury osobistej co nam pokazują jak nas szarych pracowników traktują w obecności klientów. Poniżanie i zniewaga jest na porządku dziennym. Osoby funkcyjne odgrywają się na pracownikach za swoje niepowodzenia w życiu prywatnym jak i zarówno w pracy. Można porównać to do pracy w obozach a kadrę oraz osoby funkcyjne do tyranów. Szkoda, że pracownicy nie mają nigdzie wsparcia a także nie mogą nikogo bezstronnego poprosić o pomoc bo w Lidlu jest zasada "ręka rękę myje".Kadra zarządzająca jak i zarówno osoby funkcyjne wprowadzają bardzo napiętą atmosferę wśród pracowników. Pracownicy przychodzą do pracy na lekach uspakajających. Tak wygląda praca w Lidlach w Kielcach.
Plusy
Minusy
mobbing, stres
7 lutego 2020
pracownik sklepu (obecny pracownik) - Bielsko-Biała, śląskie
Jest to naprawdę ciężka praca 1 zmiana gdzie trzeba rozładować owoce warzywa mięso do otwarcie da się po czasie odczuć na kręgosłupie.. Ja pracuje w sklepie wysokoobrotowym więc naprawdę bywa ciężko, ale mam naprawdę super ludzi w pracy co jest ogromnym plusem i naprawdę mimo tego, że jest ciężko naprawdę lubię tam pracować
9 stycznia 2020
pracownik sklepu (były pracownik) - Łódź, łódzkie
Porażka na całego. Mobbing Brak szacunku pracownika MS zadufana w sobie, wredna, nieuprzejma, dwulicowa, plociucha etc Przez słuchawki tylko gadają o pierdołach Olewają klienta Brud i syf począwszy od sklepu a skończywszy na magazynie Nie przestrzeganie zasad BHP i higieny Wykorzystywanie pracowników
15 grudnia 2019
pracownik sklepu (były pracownik) - Łódź, łódzkie
Jak ktoś ma nóż na gardle to pewnie tam zostanie na stałe, praca ciężka ,atmosfera w tym sklepie co pracowalem porażka. Lizustwo, obgadywanie, zero kultury dla klientów, najgorsza patologia. Od Ms można się dowiedzieć przez słuchawkę ile razy jeczy w nocy .Tak jest otwarta że plecie nawet o swoich doznaniach w alkowie.